Niedziela, 14 czerwca 2026 r., imieniny Elizy, Bazylego, Waleriana
Aż 10 tys. zł w gotówce oferuje ostrołęczanka, której w ubiegły wtorek skradziono czarną mazdę 6 kombi o numerze rejestracyjnym WO 51625. Auto z parkingu w pobliżu bloku przy ul. Goworowskiej 11 zniknęło około godz. 19.00. Do tej pory pojazdu nie odnaleziono.
- Jeśli ktoś był świadkiem kradzieży lub posiada informacje na temat tego zdarzenia proszony jest o kontakt pod numerem tel. 500-722-900. Dla osoby, która będzie pomocna w odnalezieniu auta, nagroda o wartości 10 tys zł - napisała do naszej redakcji właścicielka skradzionej mazdy.