« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 18 kwietnia 2019 r., imieniny Apoloniusza, Bogusławy, Gościsława

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

13-letni rowerzysta pod kołami toyoty

Kierujący samochodem osobowym toyota potrącił jadącego rowerem 13-letniego chłopca. Nastolatek ze złamaną nogą i ogólnymi potłuczeniami ciała został przewieziony karetką pogotowia do szpitala. 69-letni mieszkaniec Ostrołęki był trzeźwy.

- Kierujący toyotą wyjeżdżając z placu przy Kupcu potrącił młodego rowerzystę. 13-letni chłopiec został przewieziony do szpitala. Okoliczności wypadku wyjaśniają funkcjonariusze wydziału kryminalnego - informuje podkom. Sylwester Marczak, rzecznik prasowy KMP w Ostrołęce.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek 18 kwietnia przy ul. Prądzyńskiego w Ostrołęce.

Wyświetleń: 3747
 
15:05, 19.04.2016 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

11:28, 19.04.2016 r.
Znając życie, oboje zapomnieli że dojeżdżają do skrzyżowania i oboje się wcisnęli na nie. Jednakże że Toyota jest większa i więcej może całe szczęście w tym że kierowca nikogo nie zabił. Mimo iż sam jestem rowerzystą zwracam się z całą prośbą do młodszego pokolenia rowerzystów aby ci jak dojeżdżają do skrzyżowania czy też pospolitego zjazdu zwracali uwagę czy mają pierwszeństwo oraz czy mogą w ogóle wjechać na pasy. Stop nie wjechać a przejść po pasach obok roweru. Bowiem co raz częściej widzę że bardzo młoda osoba po prostu wjeżdża na pasy nawet nie wiedząc o tym że jedzie przez ulicę. Kierowcy w takich wypadach mają na mniej szans na to aby odpowiednio zahamować. Młodzi rowerzyści, przed przejazdem przez pasy, zatrzymujemy się - rozglądamy i wtedy przeprowadzamy rower, a nie przejeżdżamy.
tt
12:00, 19.04.2016 r.
Toyota wyjeżdżała z placu, czyli prawdopodobnie włączała się do ruchu. Co niestety częsty widok, jak kierowcy wypatrują pojazdów hen daleko, a nie widzą rowerzysty po nosem.
W tym przypadku, policja nie ustaliła jeszcze gdzie był rowerzysta.
Mikekun
Mógłbym z Tobą dyskutować, ze rowerzysty nie powinno być być na chodniku, a przejście jest kontynuacją chodnika. Mógłbym, gdyby nie nasi genialni inaczej urzędnicy ostrołęccy, którzy dalej projektują przejścia dla pieszych i przystanki, urywając gwałtownie drogę dla rowerów. Takie właśnie gnioty są ulubionymi obiektami w ostatnich łapankach policji :angry:
tt
12:05, 19.04.2016 r.
Z drugiej strony, kiedy w końcu plac ten zostanie zamknięty dla ruchu pojazdów silnikowych? Czy tak trudno skorzystać z wózka transportowego, by rozwieść towar? Czy tak trudno zrobić bezpieczny azyl dla pieszych? Na placu, gdzie lubi spacerować tak dużo ostrołęczan.
A
13:26, 19.04.2016 r.
Dzisiaj na Goworowskiej młody rowerzysta ( ok. 10-11 lat) prawie wjechał pod koła radiowozu. Mały wymusił piewrszeństwo skręcając w lewo. W powyższym artykule też tak mogło to wyglądać
OBOJE
14:48, 19.04.2016 r.
Mikekun @ 17:28, 19.04.2016

Czy Wy się nauczycie czytać ze zrozumieniem:
13-letni chłopiec
69-letni mieszkaniec
a Ty piszesz oboje?!

Rodzaju żeńskiego był samochód jeśli wziąć pod uwagę jego markę
08:43, 21.04.2016 r.
Rodzinę chłopca bardzo proszę o kontakt na adres email:
m.katarzyna855 (małpa) gmail com
« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne