« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 7 czerwca 2026 r., imieniny Roberta, Wiesława, Ariadny

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

18-latka wpadła pod pociąg i straciła nogę

18-letnia Kasia Kamińska wracała ze szkoły w Wyszkowie. Postanowiła skrócić drogę do domu w Lucynowie przez most kolejowy nad Bugiem. W uszach miała słuchawki, przez które słuchała muzyki. Dlatego nie wiedziała o nadjeżdżającym pociągu z Ostrołęki. Doszło do wypadku - pisze Fakt.

Młoda dziewczyna odniosła poważne obrażenia. Miała pękniętą czaszkę, połamane żebra, straciła również lewą nogę.

- Cieszę się, że żyję i potrzebuję tylko dobrej protezy, ale mnie na nią nie stać. Kosztuje 160 tysięcy złotych - mówi Kasia w rozmowie z Faktem.

Obecnie trwa zbiórka pieniędzy na nową protezę dla 18-latki. Więcej na ten temat można przeczytać w Fakcie.

Reklama
Wyświetleń: 16164
 
10:30, 07.09.2016 r.

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum


Wybrane artykuły