Niedziela, 7 czerwca 2026 r., imieniny Roberta, Wiesława, Ariadny
Fot. KMP w OstrołęcePolicjanci ostrołęckiej komendy ujawnili kolejne narkotykowe przestępstwo. Tym razem kryminalni zatrzymali 19-letniego mieszkańca powiatu ostrołęckiego, przy którym zabezpieczono kilka porcji mefedronu. Młody mężczyzna odpowie za handel narkotykami.
- Do zatrzymania doszło na początku kwietnia. Na jednym z parkingów w Kadzidle ostrołęccy kryminalni skontrolowali bmw, kierowcę oraz pasażerów pojazdu. Przy 19-latku znaleziono kilka porcji mefedronu - informuje podkom. Sylwester Marczak, rzecznik prasowy ostrołęckiej policji.
Dalsza praca należała do śledczych. Postępowanie nadzorowała Prokuratura Rejonowa w Ostrołęce. W ramach prowadzonego śledztwa zarzuty usłyszał młody mieszkaniec powiatu. Najpoważniejszy z nich dotyczy handlu narkotykami. Zaraz po zatrzymaniu mężczyzna trafił policyjnego aresztu. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.