Środa, 17 czerwca 2026 r., imieniny Laury, Alberta, Marcjana
57-latek targnął się na swoje życie. Do tragicznego zdarzenia doszło w jednym z bloków przy ulicy Gorbatowa w Ostrołęce. Według naszych nieoficjalnych informacji mężczyzna powiesił się w mieszkaniu. Na pomoc samobójcy było niestety za późno.
Czynności na miejscu wykonywali policjanci pod nadzorem prokuratora.
- Potwierdzam, że takie zdarzenie miało miejsce. Ze względu na charakter sprawy, nie udzielamy więcej informacji - mówi podkom. Sylwester Marczak, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.
Do samobójstwa doszło w niedzielę 17 kwietnia.