Niedziela, 7 czerwca 2026 r., imieniny Roberta, Wiesława, Ariadny
Jeden z pacjentów szalał na oddziale kardiologicznym ostrołęckiego szpitala. Był agresywny, a w ręku trzymał nóż. Na miejsce wezwano policję. 80-letniego mężczyznę obezwładnili pracownicy ochrony. Na szczęście nikomu nic się nie stało.
O sprawę zapytaliśmy rzecznika prasowego ostrołęckich policjantów.
- Dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące agresywnego pacjenta przebywającego w szpitalu. Na miejsce skierowano policjantów. Gdy funkcjonariusze dotarli na miejsce okazało się, że mężczyzna został obezwładniony przez pracowników ochrony - informuje podkom. Sylwester Marczak, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.
Do zdarzenia doszło w niedzielę 5 czerwca tuż po północy.