« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 7 czerwca 2026 r., imieniny Roberta, Wiesława, Ariadny

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

80-latek z nożem w ręku szalał w szpitalu

Jeden z pacjentów szalał na oddziale kardiologicznym ostrołęckiego szpitala. Był agresywny, a w ręku trzymał nóż. Na miejsce wezwano policję. 80-letniego mężczyznę obezwładnili pracownicy ochrony. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

O sprawę zapytaliśmy rzecznika prasowego ostrołęckich policjantów.

- Dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące agresywnego pacjenta przebywającego w szpitalu. Na miejsce skierowano policjantów. Gdy funkcjonariusze dotarli na miejsce okazało się, że mężczyzna został obezwładniony przez pracowników ochrony - informuje podkom. Sylwester Marczak, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Do zdarzenia doszło w niedzielę 5 czerwca tuż po północy.

Reklama
Wyświetleń: 9403
 
10:53, 07.06.2016 r.

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum


Wybrane artykuły