« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 25 maja 2020 r., imieniny Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Aktywne wakacje w Kultowni (zdjęcia)

Fot. Kultownia OCKW Kultowni Ostrołęckiego Centrum Kultury na os. Wojciechowice, od tygodni trwają wakacyjne zajęcia dla dzieci. Uczestnicy nie nudzą się podczas letnich dni, ale aktywnie i wesoło spędzają czas, poznając nowe zabawy, gry i nowych przyjaciół.

Zgodnie z hasłem przewodnim zajęć - "Mydło i powidło", na spotkaniach było wszystkiego po trochu.

Trochę nauki, zabawy, kulinarnych wyzwań i eksperymentowania. Nie zabrakło także ruchu na świeżym powietrzu i w hali, co dzieci realizowały w ramach zajęć "Cooltura w ruchu".

Jak mówią organizatorzy, aktywna forma wypoczynku, to najlepszy wypoczynek, okraszony świetną zabawą, mnóstwem emocji, co sprzyjało odkrywaniu coraz to nowych pokładów energii oraz umiejętności i talentów najmłodszych. Dzieci brały udział w rozmaitych turniejach sportowych, zabawach rekreacyjnych, strzelały szyszkami z procy, grały w baseball i wiele innych. Humory i energia ich nie opuszczały.

Zobacz zdjęcia na stornie FB Kultowni OCK.

Wyświetleń: 623
 
09:05, 11.08.2017 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

T
16:36, 11.08.2017 r.
Osoba która nie puszcza swojej Córki z ojcem na wakacje za granice , nie daje porozmawiać dziecku przez tel z ojcem , nie daje spotkać sie dziecku z ojcem (chociaz widzenia sa ustalone) , wmawia córce ze praca dla ojca jest najważniejsza , wmawia dziecku ze ojciec jest zły a matka dobra , ciagle utrudnia w relacjach ojca z Córką oraz cieszy ją fakt ze niszczy więź między dzieckiem a ojcem zasluguje na to aby nazywać ją matką ?
katarzyna
20:28, 11.08.2017 r.
Do T - naprawde to nie tedy droga, czyli roztrzasac takie sprawy na forum. Najlepiej szukac zgody. Pomysl o tej milosci, ktora Was laczyla i ktorej owocem jest urocza corka. Ta milosc w Was nie wygasla w mysl zasady, kto sie czubi, ten sie lubi. Zycie jest niekiedy b. Krotkie. Nie warto tracic kosztownych dni na niesnaski. Cieszcie sie corka wspolnie. Wszystkiego najlepszego Wam obojgu.🚻
« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne