Środa, 17 czerwca 2026 r., imieniny Laury, Alberta, Marcjana
Przewieziony w całości, gotowy budynek stanął przy ul. Goworowskiej.
Konstrukcja została przywieziona do Ostrołęki wczoraj. Cały budynek stanął na wmurowanych wcześniej filarach. Taka technika jest niezwykle popularna np. w Stanach Zjednoczonych czy Skandynawii.
Jak się okazuję coraz częściej stosuje się ją także w Polsce.
W budynku postawionym przy skrzyżowaniu ulic Goworowskiej i Powstańców prawdopodobnie będzie się mieścił sklep.