« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 17 czerwca 2026 r., imieniny Laury, Alberta, Marcjana

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Amerykańska technika w Ostrołęce

Przewieziony w całości, gotowy budynek stanął przy ul. Goworowskiej.
Konstrukcja została przywieziona do Ostrołęki wczoraj. Cały budynek stanął na wmurowanych wcześniej filarach. Taka technika jest niezwykle popularna np. w Stanach Zjednoczonych czy Skandynawii.

Jak się okazuję coraz częściej stosuje się ją także w Polsce.

W budynku postawionym przy skrzyżowaniu ulic Goworowskiej i Powstańców prawdopodobnie będzie się mieścił sklep.

Reklama
Wyświetleń: 26287
 
14:57, 17.09.2014 r.

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum


Wybrane artykuły