« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 21 listopada 2017 r., imieniny Janusza, Marii, Konrada

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Amerykańskie ciężarówki też jeżdżą przez ostrołęcki most (wideo)

Po otwarciu ulicy Spacerowej coraz częściej nowym mostem przejeżdżają obce ciężarówki. Ostatnio Narew przez nasze miasto pokonały potężne, amerykańskie, wojskowe ciężarówki ze specjalnego centrum logistycznego zapewniające dostawy dla stacjonujących żołnierzy.

Samochody zauważyliśmy na ul. Mostowej w piątek 3 lutego. Potężne ciężarówki jechały w kierunku Warszawy.

Ciężarówki należą do centrum logistycznego TLSC-E (Theater Logistics Support Center - Europe) wchodzącego w skład
21 Teatru Dowództwa Wsparcia Logistycznego, którego główna siedziba znajduje się w niemieckim Kaiserslautern. Jednostka zajmuje się zaopatrzeniem żołnierzy, m.in. w pojazdy i amunicję, ale świadczy także szereg usług (np. pocztowe) dla międzynarodowych sił wspomagając rotacyjny pobyt zagranicznych żołnierzy centralnej, środkowej i wschodniej Europie.

Więcej o tej ciekawej formacji można przeczytać na stronie internetowej pod adresem www.eur.army.mil/21tsc/tlsce (język angielski).

Wyświetleń: 13933
 
05:35, 12.02.2017 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

Policjant
06:06, 12.02.2017 r.
Dlaczego kierowca się zatrzymał na moście? Takie bezpodstawne zatrzymanie może powodować niebezpieczeństwo. Proszę w dniu jutrzejszym zgłosić się na komendę z nagraniem i prawem jazdy.
Do milicjant
07:44, 12.02.2017 r.
Przed nim zatrzymał się niewidzialny czołg świra Antka dla obrony terytorialnej.
Jaaa
08:47, 12.02.2017 r.
Ale wy jestescie chorzy normalnie. Macie sie z tym mostem jak nie wiadomo co. Jeszcze tego by brakowalo zeby wojskowi musieli ten wasz chory most omijac. Oni maja pierwszenstwo!! Gdyby byla wojna i musieli by przejechac na druga strone to tez byscie ich nagrywali? Haha zalosni jestescie jak ten portal co z byle czego robi sensacje...
09:43, 12.02.2017 r.
Dlaczego usuwacie komentarze
hahaha
10:02, 12.02.2017 r.
z zaopatrzeniem jechali? inspekcja przy mcdonaldzie powinna ich ściągnąć :laughing: :laughing:
misza
10:07, 12.02.2017 r.
Dlaczego policja nie karze mandatami kierowców tych ciężarówek. Czy to są jakieś święte krowy i zakazy ich nie obowiązują.
Q
10:16, 12.02.2017 r.
Wczoraj w dzien przez Orzeszkowej na nowy most jeca shal TIR. Dwie osobowki za nim i radiowoz. Policja nie zareagowala. Ciezarowka pojechala na most a policjanci miedzy bloki na Orzeszkowej. Trudno uwiezyc ze nie widzieli.
Romek
10:42, 12.02.2017 r.
Reżyser czy te ciężarówki nie skręcały na nowy most? Za takie bezpodstawne zatrzymanie na moście powinna zająć się Tobą policja.
Driver
10:42, 12.02.2017 r.
A wiecie że dzisiaj dostalem mandat bo jechalem cieżarówką przez nowy most i wal😊. Lepiej wam konfidenci?????
Emce
11:17, 12.02.2017 r.
A czy jesteście poinformowani o tym, że branża transportowa z Oki i okolic jest wyposażona w odpowiednie przepustki i w danych godzinach mogą korzystać z łącznika oraz nowego mostu? Dlatego też patrole Policji mogą nie reagować, przepustki są widoczne.
do Emce
11:25, 12.02.2017 r.
daruj sobie sieroty tego nie zrozumieja
do driver
11:40, 12.02.2017 r.
Wypiję za to. Mojego szefa stać na wyrobienie zezwolenia.
Rebeliant Remek
12:27, 12.02.2017 r.
A to o to chodziło. Seicento z zamachowo-smoleńskiej grupy gorszego sortu nie zdążyło wysadzić mostu z alianckim konwojem😀
@
13:30, 12.02.2017 r.
Armia Amerykańska robi wrażenie.
Drriver
13:49, 12.02.2017 r.
Wypij wypij, też mam zezwolenie ,ale są uczynni ludzie i dzwonią że jedziesz w nie odpowiednich godzinach.Tępić konfitury!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
...
14:36, 12.02.2017 r.
Bo mosty są od tego, by po nich jeździć!! A politycy między innymi od utrzymywania infrastruktury drogowej w przyzwoitym stanie. Jeśli nasz most nie nadaje się do jazdy, to nasi politycy nie nadają się do rządzenia.
Rebeliant Remek
14:51, 12.02.2017 r.
Januszek pali głupa. Najpierw wydaje zakazy, a potem łaskawie obdziela zezwolenia na przejazd mostem robiąc z siebie zatroskanego dobrego wujka.

Korzystając z niedzieli śpiewajmy pieśń chwalebna.

Pasterzem moim jest PiS i nie brak mi niczego.

Prócz ogólnodostępnego mostu oczywiście..😎
15:41, 12.02.2017 r.
Jesteś normalnie "wyjątkowy" ha ha z tym mostem, tylko czytając nie wiem czy się chwalisz czy znowu donosisz....
Rebeliant Remek
16:02, 12.02.2017 r.
To było do mnie? Nie widzę tu ani chwalenia, a tym bardziej donoszenia. Widzę za to pisowskie cwaniactwo.
Leszek
17:47, 12.02.2017 r.
Dobrze że przejechały a nie wpadły do rzeki.
19:46, 12.02.2017 r.
Remek to nie było do Ciebie tylko do autora tego .......no właśnie - tego czegoś co napisał.
Kris
01:47, 13.02.2017 r.
Mijałem ich na moście Madalińskiego czytaj nowym moście to jechałem ja i inni kierowcy po barierkach a oni środkiem jeee super
Kto zatrzyma szaleńców z PiS?
07:48, 13.02.2017 r.
My Ostrołęczanie w przyszłych wyborach zdecydujemy kto nas będzie reprezentował. Ci co rządzą od ponad 12 lat są skończeni. Nie zasługują na pieniądze, które na nich łożymy. Miasto wygląda jak Czernobyl, a infrastruktura (mosty, ulice, chodniki, place zabaw, obszary zieleni), została zniszczona i zaniedbana, dzielnice Ostrołęki zaniedbane, szare i zapomniane, wyglądają jak slamsy w Bangladeszu. Młodzi ludzie handlują narkotykami (nawet w szkołach) i grają w hazard, pracy brak, ale dla wybrańców z dyskusyjnymi kwalifikacjami ich rodzin i znajomych zawsze się znajdzie. Was Panów jest 10% a nas mieszkańców 100%, wszyscy w kościele w pierwszych ławkach, a nieczuli na krzywdę i nieszczęście innych mieszkańców. Po za Ratusz nikt tyłka nie ruszy, aby zobaczyć jak mieszkańcy cierpią, tylko po imprezkach otwarcia jeżdżą za nasze podatki. Mieszkańcy nie utrzymujcie darmozjadów. To oni pracują za Wasze pieniądze dla Was (jesteście pracodawcami) to nie Oni tutaj rządzą tu u Was rządzicie Wy i macie prawo być niezadowolenie, bo Wam wyciągają z kieszeni owoce Waszej ciężkiej pracy i marnotrawią. W normalnej firmie działania na szkodę pracodawcy to zwolnienie i konsekwencje prawne, a tutaj Panowie znaleźli sobie sposób na dożywotnie życie za pieniądze Polaków twierdząc, ze my nie mamy prawa ich rozliczać. Nic mylnego mamy prawo Wiedzieć co robią za nasze pieniądze. A do tej pory tylko rujnują. Czy Wy ludzie nie widzicie jak wygląda te miasto? Spójrzcie wokoło. Za to co macie, płacicie prezydentowi i wiceprezydentom miasta ponad pol miliona zł na rok, a rada miasta z PiS, kosztuje Was mieszkańców jeszcze więcej razem wszyscy Ci rządzący z PiS grubo ponad 1 milion złotych. Panom z PiS ich rodzinom i znajomym wypłaciliście przez 12 lat ponad 20 milionów złotych. Czy to co widzicie jest warte tych pieniędzy? Nie głosujcie na osoby niekompetentne, każda zmiana będzie lepsza niż pozostawienie tej władzy. Oni gorzej zrujnowali Ostrołękę niż wszystkie poprzednie rządy całą Polskę. Stop niekompetencji za nasze pieniądze.
rekordowy-dlug-miasta
07:48, 13.02.2017 r.
Najlepiej budżet Ostrołęki wygląda dla PiS fanatyków i zwolenników, gorzej dla tych, którzy za to zapłacą i zostaną okradzeni przez darmozjadów ze swoich ciężko zarobionych pieniędzy.
Coraz więcej PiS lamistów oraz rodziny i znajomi pchają się do biur bez wykształceni, dyplomów, kompetencji, wiedzy, a większość szuka bezstresowej pracy w administracji stąd potrzeby wzrastają, dlatego na administrację przeznaczono ponad 20 mln zł (6,33 proc.) , a ciężko pracujący Polacy niech płacą im za dożywotnie utrzymanie ze swoich minimalnych krajowych wypłat.
rekordowy-dlug-miasta
07:49, 13.02.2017 r.
Wszystkie miejskie spółki powstały za pieniądze mieszkańców Ostrołęki są obsadzone przez PiS (fikcyjne miejsca pracy w zarządach) i są deficytowe (zadłużone) to mieszkańcy dopłacają dziesiątki miliony złotych do basenu, kina, MZK, OTBS, stacji segregacji śmieci
Wszystkie dochodowe spółki oraz dobra miasta zostały sprzedane, a to nie pomogło wiec zadłużono miasto na dodatkowe 127 milionów złotych, ponieważ trzeba wypłacić wynagrodzenia, premie, umorzyć podatki zadłużonym spółkom miejskim, znajomym biznesmenom, dyrektorom, prezesom, czy zasiadającym w zarządach spółek miejskim cwaniakom.

Wkrótce powstanie w Ostrołęce słynne muzeum w którym powstaną nowe fikcyjne miejsca pracy dla partyjnych kolegów z PiS. Oczywiście MZW jak inne spółki miejskie będzie deficytowe i będzie na utrzymaniu podatników z Ostrołęki dożywotnie.
Cała Prawda
07:50, 13.02.2017 r.
Wydają miliony na muzea dla pseudo bohaterów, którzy popełnili zbrodnie przeciw ludzkości (mordując kobiety i dzieci), gdy Polską Służbę Zdrowia i otwieranie węglowych elektrowni można śmiało porównać do obozów koncentracyjnych...idea ta sama wykończyć jak najwięcej ludzi.

Miesiącami lub latami trzeba czekać na leczenie, a Wy tysiącom mieszkańców Ostrołęki i okolic raka fundujecie. Czy pan Kotowski z PiS widział umierające dzieci na raka w Ostrołęce ( wczoraj był światowy dzień raka)? Pewnie nie bo Ci panowie nie odwiedzają Polaków na oddziałach onkologicznych, aby unikać trudnych pytań, ale na uroczystościach o pseudo bohaterach, miesięcznicach Smoleńskich i innych imprezach ich pełno.

Oj panowie z PiS chcecie nam zafundować przestarzałą elektrownie na węgiel, w szpitalu w Ostrołęce zrobiliście umieralnie, a stare osoby nie są leczone i odsyłane do domu.

http://www.moja-ostroleka.pl/art/1485063054/skrzynka-skarg-starych-ludzi-juz-nie-chca-le
czyc#komentarze
Członkowie rodzin i znajomi PiS
07:51, 13.02.2017 r.
Ci Panowie w Ratuszu nigdy nie zhańbili się ciężko i uczciwą pracą, całe życie utrzymywali się z daniny ciężko pracujących mieszkańców. Nic nie potrafią wymyśle dla tego miasta, ani przyciągnąć inwestorów, ani skorzystać z dotacji UE. Ostrołęka stale ostatnia we wszystkich rankingach polskich, europejskich czy światowych, więc postanowili zrobić to co umieją najlepiej czyli ściągnąć jeszcze więcej podatkowych niewolników i wy.dymać ich z ciężko zapracowanych pieniędzy, aby wypłacić ciche premie i zrobić podwyżkę płac dla uprzywilejowanych.

Panowie z PiS mieszkający na stałe od 12 lat w Ratuszu Miasta umorzyli miejskim deficytowym spółkom i ostrołęckim biznesmenom rozbijającym się luksusowymi samochodami pół miliona złotych, a biednych podatników nie mających na chleb ścigają komornikami. Tak wygląda nowe stare prawo i sprawiedliwość społeczna. Dodatkowo, na święta Bożego Narodzenia w 2016r wysłali 500 osób na bezrobocie, a ich dzieci i rodziny zostawili bez środków do życia skazali na biedę, smutne święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok. Taki los zgotowali Wam pseudo Chrześcijanie za wasze podatki. Za to krzywdę co zrobili Ci Panowie w Ratuszu naszemu miastu i naszym dzieciom to powinni wszyscy razem iść na kolanach na Jasną Górę i prosić Boga i ludzi o wybaczenie. W cywilizowanym kraju nie do pomyślenia. W Japonii nieudacznicy klękają publicznie przed ludźmi i proszą o wybaczenie, że ich zawiedli. W Rosji czeka ich obóz pracy na Syberii, a u nas w Polsce trzeba im w pas się kłaniać i w du.pę wchodzić, aby Ci wydali jakiś papierek z wielką łaską, a i tak traktują Cię za twoje pieniądze jak zło konieczne.
« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne