« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 17 października 2017 r., imieniny Małgorzaty, Ryszarda, Gabrieli

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Będzie nowa kręgielnia w Ostrołęce

Fot. archiwum prywatneFot. archiwum prywatneWkrótce ostrołęczanie będą mogli skorzystać z drugiej w naszym mieście kręgielni pn. "Łubudu". Do dyspozycji będą m.in. cztery pełnowymiarowe tory z możliwością rozgrywania turniejów ligowych. Oczywiście nie zabraknie też atrakcji dla najmłodszych.

Kręgielnia będzie mieścić się na pierwszym piętrze hali targowej "Feniks" w lokalu o powierzchni 430 m kw.

- Główną atrakcją będą cztery pełnowymiarowe tory, na których będzie można rozgrywać turnieje ligowe. Oczywiście będziemy prowadzić półprofesjonalną ligę oraz ligę dla firm w Ostrołęce. Będzie można u nas znaleźć również stół bilardowy, piłkarzyki, gry planszowe. To tylko na początek, ponieważ stopniowo będą pojawiać się też inne ciekawe atrakcje - mówi manager Rafał Żak.

Kręgielnia planuje również wiele innych ciekawych wydarzeń, które będą pojawiać się cyklicznie. Ponadto na uczestników będzie czekał świetnie zaopatrzony bar. Będzie można tam kupić nie tylko zdrowe koktajle, ale również alkoholowe trunki. Dodatkowo będą również pyszne przekąski, pizze i desery. Dla osób, które będą chciały zorganizować spotkanie w gronie znajomych, urodziny, wieczór kawalerski czy panieński w bardziej prywatnej atmosferze przygotowano strefę VIP.

To jednak nie wszystko. Nie zapomniano też o najmłodszych gościach. Specjalnie dla dzieci będą tory wyposażone w Bumper Bowling, czyli system podnoszący rampy w torach, co pozwali naszym milusińskim zawsze trafić do celu. Oprócz tego będą specjalne "smoki" pozwalające nawet dwulatkowi pchnąć kule. Wszystko po to, by cała rodzina mogła bawić się świetnie.

Otwarcie kręgielni już wkrótce. - Mogę zdradzić, że nastąpi to już niebawem, prace zmierzają ku końcowi. W dniu otwarcia planujemy kilka atrakcji i turniej. Tymczasem zapraszamy do śledzenia naszego Facebooka i wzięcia udziału w konkursie, bo ten pojawi się już wkrótce - zaznacza manager.

"Łubudu" będzie otwarte siedem dni w tygodniu:
- poniedziałki-czwartki w godz. 10.00-23.00,
- piątki i soboty w godz. 10.00-2.00,
- niedziele w godz. 10.00-23.00.

Artykuł sponsorowany

Wyświetleń: 11511
 
15:39, 03.03.2017 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

Brak komentarzy!

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne