« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 16 kwietnia 2021 r., imieniny Bernadetty, Cecyliana, Kseni

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Berrator - jeden z najskuteczniejszych suplementów diety na odchudzanie

O szczupłej sylwetce marzą wszyscy. Sama zmiana diety na bardziej zbilansowaną nie daje jednak zadowalających efektów. Chcąc schudnąć zawsze powinno się zadbać również o regularny wysiłek fizyczny na odpowiednim poziomie oraz suplementację dobrymi preparatami.

Taki może okazać się Berrator, czyli nowoczesny i bezpieczny spalacz tłuszczu.

Skład suplementu Berrator
Berrator zawiera unikatowe połączenie składników, które przyczyniają się nie tylko do spalania tłuszczu, ale również prawidłowego utrzymania masy ciała i właściwego metabolizmu składników odżywczych. Główne substancje zawarte w tym suplemencie to:
- ekstrakt z łodygi i korzenia dziwidła,
- ekstrakt z liści ostrokrzewu paragwajskiego (yerba mate),
- ekstrakt z nasion gorzkiej pomarańczy,
- cynk,
- zmikronizowana frakcja flawonoidów cytrusowych,
- ekstrakt z owoców pieprzu cayenne,
- ekstrakt z kłącza ostryżu długiego,
- ekstrakt z owoców czarnego pieprzu,
- ekstrakt z kory wierzby białej,
- ekstrakt z korzenia hortensji krzewiastej,
- ekstrakt z owoców liściokwiatu garbnikowego (amla),
- witamina B6,
- chrom.

Działanie poszczególnych składników preparatu Berrator
Skład suplementu diety Berrator opiera się na naturalnych składnikach, co świadczy o wysokim poziomie bezpieczeństwa jego stosowania. Nie należy obawiać się, że preparat nie zadziała, ponieważ wszystkie zawarte substancje wzajemnie się uzupełniają, umożliwiając uzyskanie zaskakujących efektów w dość krótkim czasie.

W jaki sposób działają poszczególne składniki? Wymienione na pierwszym miejscu dziwadło jest rośliną, która coraz częściej pojawia się w suplementach diety nastawionych na odchudzanie. Wyciągi z jej korzenia i łodygi mają bardzo dobry wpływ na węglowodanową gospodarkę organizmu i pomagają pozbyć się uporczywego uczucia głodu (z którym często borykają się zwłaszcza osoby otyłe). W dziwadle znajduje się substancja nazywana glukomannanem. To forma pokarmowego błonnika, która ma doskonałą zdolność do absorbowania wody znajdującej się w żołądku. Glukomannan pęcznieje i wypełnia żołądek na długi czas, co skutecznie zniechęca do spożywania dodatkowych kalorii.

Yerba mate, czyli inaczej ostrokrzew paragwajski, przyspiesza metabolizm tłuszczów, wspomaga procesy przemiany materii, a także ułatwia kontrolowanie wagi. Dodatkową zaletą tego składnika jest fakt, iż poprawia krążenie krwi, w efekcie organizm jest pobudzony i ożywiony. Poza tym yerba mate wykazuje działanie moczopędne, co pozwala pozbyć się nadmiaru wody z organizmu.

Natomiast ekstrakt z nasion gorzkiej pomarańczy to jeden z najważniejszych składników suplementu Berrator. Gorzka pomarańcza zawiera bardzo cenną substancję - synefrynę - która w sposób bezpieczny dla naszego zdrowia przyspiesza akcję serca, pobudza organizm i zmusza go do większej aktywności. Po jej zażyciu można odczuć znacznie więcej energii, którą można wykorzystać np. na treningu. Dzięki temu możliwe jest spalenie większej ilości kalorii, co przekłada się na utratę większej ilości zbędnych kilogramów.

Warto przyjrzeć się też działaniu ekstraktów z pieprzu cayenne i pieprzu czarnego. To dwa składniki, które z pewnością znane są osobom odchudzającym się. Sprzyjają detoksykacji organizmu, wspomagają procesy przemiany materii i ułatwiają spadek wagi. Właśnie dlatego producenci Berratora nie mogli ich pominąć podczas układania i dokładnego analizowania składu suplementu.

Berrator - stosowanie i dawkowanie
Berrator jest dostępny w postaci kapsułek, dlatego jego stosowanie nie jest zbyt kłopotliwe. Zaleca się przyjmowanie od 1 do 3 kapsułek dziennie (nie należy przekraczać tej ilości). Każdą kapsułkę powinno się popić dużą ilością wody, najlepiej 1 lub 2 szklankami. Dzięki temu kapsułka z pewnością trafi do żołądka, gdzie będzie mogła uwolnić wszystkie aktywne składniki.

Poniżej znajdują się dokładne dawki składników zawarte w 1 kapsułce:
- ekstrakt z łodygi i korzenia dziwidła - 100 mg,
- ekstrakt z liści ostrokrzewu paragwajskiego - 100 mg,
- ekstrakt z nasion gorzkiej pomarańczy - 50 mg,
- ekstrakt z owoców pieprzu cayenne - 30 mg,
- zmikronizowana frakcja flawonoidów cytrusowych - 30 mg,
- ekstrakt z kłącza ostryżu długiego - 20 mg,
- ekstrakt z owoców czarnego pieprzu - 10,53 mg,
- ekstrakt z kory wierzby białej - 10 mg,
- ekstrakt z korzenia hortensji krzewiastej - 10 mg,
- ekstrakt z owoców liściokwiatu garbnikowego - 10 mg,
- cynk - 5 mg,
- witamina B6 - 0,7 mg,
- chrom - 20 µg.

Miejmy na uwadze, że przyjmując 3 kapsułki Berratora dziennie, zwiększamy tę dawki 3-krotnie. Ilość zażywanych codziennie kapsułek należy dobierać indywidualnie, według własnych potrzeb.

Efekty, jakie daje Berrator
Do głównych zadań suplementu Berrator zaliczyć możemy pobudzanie procesów spalania tkanki tłuszczowej oraz przyspieszenie przemiany materii. Ten silny spalacz tłuszczu hamuje również nadmierny apetyt (a zwłaszcza ten na słodycze), pomaga wyregulować poziom wody w organizmie i zapobiega gwałtownym skokom cukru we krwi.

Pierwsze efekty można zauważyć już po kilku dniach stosowania suplementu Berrator. Jeżeli stosowanie tego preparatu zostanie połączone z aktywnością fizyczną i właściwie zbilansowaną dietą, już po miesiącu można odnotować znaczący spadek wagi - rekordziści zanotowali nawet do 7 kg mniej.

Berrator z pewnością pomoże wszystkim tym, którzy do tej pory bezskutecznie próbowali pozbyć się zalegającej tkanki tłuszczowej. Preparat nie tylko pozwala spalić tkankę już powstałą, ale również zapobiega odkładaniu się nowej. Należy pamiętać, że na masę ciała ma też wpływ woda w organizmie. Właśnie dlatego w składzie suplementu znalazły się substancje, które pomagają pozbyć się jej nadmiaru, zwiększając tym samym liczbę straconych kilogramów. Ponadto preparat pozwala utrzymać uzyskane efekty, gdyż zmniejsza apetyt i jednocześnie zwiększa uczucie nasycenia po posiłku. W ten sposób można więc uniknąć niechcianego efektu jo-jo, który może zniechęcać do podjęcia kolejnej walki o szczupłą sylwetkę.

Berrator a wpływ na zdrowie
Berrator nie powoduje skutków ubocznych, dlatego nie należy obawiać się bólów brzucha, wzdęć czy biegunek. W jego składzie znajdują się starannie wyselekcjonowane składniki naturalne, dlatego też nie wpływa on negatywnie na zdrowie. Wręcz przeciwnie - regularne stosowanie suplementu może bardzo korzystnie wpłynąć nie tylko na wygląd zewnętrzny, ale również kondycję zdrowotną.

Amla, czyli liściokwiat garbnikowy, pomaga zwiększyć odporność organizmu, co może przełożyć się na doskonałe zdrowie nawet w okresach podwyższonej zachorowalności na grypę lub inne infekcje. Podobne działanie wykazuje również cynk. Ta substancja dodatkowo bierze udział w procesie tworzenia białek, metabolizmie węglowodanów, witaminy A czy makroskładników. To właśnie cynk odpowiada za dobrą kondycję włosów, skóry i paznokci - dlatego też Berrator docenią w szczególności odchudzające się panie.

Kto może stosować Berrator?
Berrator jest odpowiedni tak naprawdę dla wszystkich osób, które chcą skutecznie i bezpiecznie schudnąć. Oczywiście należy pamiętać o tym, że jest to preparat przeznaczony dla osób dorosłych. Suplement jest dedykowany zarówno kobietom, jak i mężczyznom, ponieważ wśród obu płci znaleźć można mnóstwo osób borykających się z nadwagą.

Berrator w szczególności jest polecany tym, którzy mają problemy z częstym podjadaniem pomiędzy posiłkami (zwłaszcza niezdrowych przekąsek) i spożywaniem zbyt obfitych posiłków. Suplement pomoże wyregulować apetyt i zwiększy uczucie sytości po zjedzeniu znacznie mniejszych porcji.

Suplement diety Berrator to jeden z najbardziej sprawdzonych i skutecznych spalaczy tłuszczów, jakie obecnie są dostępne na rynku. Zawiera dobrze dobrane składniki, które wzajemnie się uzupełniają. Jednocześnie ich dawki są na tyle wysokie, aby mogły zadziałać, ale nie zaszkodzić organizmowi i zdrowiu. Warto połączyć stosowanie preparatu z dowolną formą aktywności fizycznej (która powinna trwać minimum 30 minut i być wykonywana kilka razy w tygodniu) oraz dietą o obniżonej kaloryczności, aby możliwe do uzyskania były jak największe, regularne spadki masy ciała.

Artykuł sponsorowany

Wyświetleń: 2279
 
09:45, 26.08.2017 r.

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne