« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 7 czerwca 2026 r., imieniny Roberta, Wiesława, Ariadny

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Bójka kompletnie pijanych kobiet

Dwie kompletnie pijane kobiety pokłóciły się na ulicy. Między paniami doszło do bójki. 34-letnia mieszkanka naszego powiatu uderzyła ostrołęczankę. Jak się okazało agresorka miała ponad 1,4 promila alkoholu w organizmie. Jeszcze więcej, bo blisko 2,8 promila, wydmuchała pokrzywdzona.

- Dyżurny ostrołęckiej komendy otrzymał zgłoszenie o kłótni między kobietami na ulicy Kopernika. Na miejsce udali się policjanci. Według ustaleń funkcjonariuszy, jedna z uczestniczek zajścia uderzyła drugą. 34-letnia mieszkanka powiatu ostrołęckiego została zatrzymana w policyjnym areszcie. Obie kobiety były pod wpływem alkoholu - informuje podkom. Sylwester Marczak, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Do zdarzenia doszło w niedzielę 8 maja po godz. 22.00 w Ostrołęce.

Reklama
Wyświetleń: 17628
 
11:25, 10.05.2016 r.

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum


Wybrane artykuły