« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 27 stycznia 2021 r., imieniny Angeliki, Przybysława, Ilony

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Bralski wyrzucony z SLD

Dariusz Bralski
Ostrołęcka lewica żegna się z Dariuszem Bralskim.
Potwierdziły się tym samym nasze informacje o narastającym konflikcie pomiędzy władzami SLD w Ostrołęce, a radnym Bralskim, byłym już członkiem. W piątek członkowie koła miejskiego jednogłośnie zdecydowali o usunięciu niesfornego członka ze swoich struktur.

Oficjalnym powodem wyrzucenia jest start Bralskiego z list innego komitetu w wyborach do rady miasta. Przypomnijmy, że Dariusz Bralski mandat radnego w ubiegłorocznych wyborach uzyskał startując z list Rafała Dymerskiego, którego komitet nosił nazwę "Nowa Ostrołęka z Rafałem Dymerskim". Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że Bralski zasłaniał się tym, że członkostwo w SLD na czas wyborów samorządowych zawiesił. Okazało się to jednak nieprawdą.

Nieoficjalnie od dawna mówi się, że Dariusz Bralski sympatyzuje z ostrołęckimi politykami z PiS, głosując na sesjach tak samo jak radni z tzw. koalicji prezydenckiej. Na taki stan rzeczy nieskutecznie chciał wpłynąć zarząd SLD, który od niedawna opiniuje uchwały i zajmuje stanowisko w jaki sposób powinien głosować radny związany z sojuszem. Wynika na to, że Bralski nie chciał się podporządkować, a politykom SLD skończyła się cierpliwość, stąd decyzja o wyrzuceniu z partii.

Wyświetleń: 2460
 
16:11, 20.03.2011 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

Brak komentarzy!

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne