Czwartek, 18 czerwca 2026 r., imieniny Elżbiety, Marka, Amandy
Do co najmniej dwóch poważnych pożarów doszło w okolicach Ostrołęki na skutek burzy, która przeszła wieczorem nad naszym regionem.
W Dzbeninie doszczętnie spłonęła stodoła. Z ogniem walczyło kilka zastępów strażaków. Kilkadziesiąt minut później w Łazach k. Ostrołęki zapalił się nowo budowany dom. W obu przypadkach przyczyną było prawdopodobnie uderzenie pioruna.
Na głównych ulicach miasta przez niemal godzinę nie działały latarnie.