Czwartek, 19 czerwca 2025 r., imieniny Gerwazego, Protazego, Borzysława
Fot. KMP OstrołękaKilka dni temu informowaliśmy o kierującym busem, który najechał na leżącego na drodze mężczyznę, a następnie nie udzielając mu pomocy, odjechał z miejsca zdarzenia. 62-latek przeszedł w szpitalu operację. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy lekarze musieli amputować mu nogę.
Ranny mężczyzna to mieszkaniec gminy Goworowo. Kierującego, który zbiegł z miejsca wypadku nadal poszukują ostrołęccy policjanci.
- Kierujący białym busem jechał od wsi Dzbądzek w kierunku Kobylina. W miejscowości Kunin najechał na leżącego na drodze mężczyznę, po czym oddalił się z miejsca wypadku. Obecnie policjanci poszukują kierującego pojazdem. Samochód może posiadać uszkodzenia powypadkowe - informuje podkom. Sylwester Marczak, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.
Osoby posiadające informacje na temat zdarzenia lub kierującego pojazdem mercedes sprinter proszone są o kontakt pod numerami tel. 997 lub (29) 760-17-od 30 do 32.
Do zdarzenia doszło 9 czerwca w Kuninie około godz. 14.00.