« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 14 czerwca 2026 r., imieniny Elizy, Bazylego, Waleriana

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Całkowicie darmowe kanapki w McDonald's

W restauracjach sieci McDonald's do piątku można otrzymać całkowicie za darmo kanapkę McMuffin.
W promocji bierze udział także restauracja w Ostrołęce. Aby otrzymać darmową kanapkę należy do piątku 27 czerwca przyjść do McDonald's w godz. 7.00-8.00 i poprosić o darmowy McMuffin Farmerski. Trzeba mieć także co najmniej 13 lat. Nie jest wymagane kupno żadnego zestawu, napoju lub innej kanapki.

W przypadku zbyt dużego zainteresowania darmową ofertą McDonald's może wstrzymać promocję lub - jak informuje portal wp.pl - wykręcić się awarią sprzętu.

Darmową ofertą sieć fast-foodów promuje się już kolejny raz. Kilka miesięcy temu McDonald's za darmo rozdawał poranną kawę.

Reklama
Wyświetleń: 10304
 
15:21, 23.06.2014 r.

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum


Wybrane artykuły