« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 27 lutego 2020 r., imieniny Gabriela, Anastazji, Honoryny

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Choinka na ludowo (zdjęcia)

W ubiegły czwartek o godz. 10.00 na dziedzińcu Handlowca zrobiło się gwarno.
Wszystko to za sprawą dzieci z ostrołęckich przedszkoli i Przedszkola Samorządowego w Olszewie-Borkach, które przyszły dekorować czterometrowe świerkowe drzewko podarowane przez Nadleśnictwo Borawe. Na miejscu pojawił się także niecodzienny gość - św. Mikołaj, oczywiście z koszem cukierków i upominkami.

Swoją obecnością zaszczycili również uczniowie Gimnazjum nr 1, którzy wprowadzili zgromadzonych w nastrój nadchodzących Świąt krótką inscenizacją pt. "Spotkanie z Mikołajem". Następnie swoje umiejętności wokalne zaprezentowały poszczególne przedszkola. Naszemu miłemu "staruszkowi" bardzo podobały się występy, ponieważ obdarowywał dzieci cukierkami i prezentami.

Po uroczystym wstępie nadszedł punkt kulminacyjny czyli strojenie choinki. Przedszkolaki z ogromnym zaangażowaniem zawieszały na gałązkach własnoręcznie wykonane zabawki. Pomagały oczywiście panie, elfy i Mikołaj. Świerkowe drzewko z minuty na minutę coraz bardziej piękniało. Kolorowe łańcuchy, aniołki, pawie oczka, gwiazdki i inne ludowe ozdoby dodały mu uroku i krasy. Przepięknie prezentuje się w całej swej okazałości.

Tegoroczną imprezę w ramach Centrum Edukacji Regionalnej "Kurpik" działającego przy Przedszkolu Miejskim nr 17 zorganizowały nauczycielki: Barbara Długołęcka, Iwona Ciecierska i Grażyna Wilkowska.

Zobacz zdjęcia:
Choinka na ludowo (06.12.2013)

Wyświetleń: 500
 
11:14, 08.12.2013 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

Brak komentarzy!

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne