« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 24 września 2017 r., imieniny Gerarda, Teodora, Hermana

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

"Ciacho Samorządu 2017". Wybieramy najładniejszą radną i najprzystojniejszego radnego

Na rok przed wyborami samorządowymi mieszkańcy Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego wybiorą najładniejszą radną i najprzystojniejszego radnego. Dzisiaj rusza nasz plebiscyt. Do 10 kwietnia czekamy na zgłoszenia. Głosowanie zakończymy uroczystą galą, którą odbędzie się w maju.

Od 10 kwietnia br. na naszym portalu będą prezentowane sylwetki wszystkich kandydatów z Ostrołęki oraz gmin: Kadzidło, Myszyniec, Lelis, Rzekuń, Olszewo-Borki, Goworowo, Troszyn, Czarnia, Łyse, Baranowo i Czerwin. Przy każdej prezentacji znajdziemy krótki opis oraz zdjęcie kandydata (zbliżenie twarzy oraz całą sylwetkę).

Głosy będzie można oddawać za pomocą SMS-ów oraz na Facebooku. Regulamin przewiduje, że ocenie podlegały będą tylko i wyłącznie walory zewnętrzne, to jest uroda, sylwetka, fryzura, prezencja itp. Radnych nie oceniamy za przymioty charakteru, zaradność, ich poglądy, wiarę czy pracę na rzecz gminy i społeczności lokalnej.

Po ostatecznym zliczeniu głosów, zostaną wyłonieni zwycięzcy - jedna kobieta i jeden mężczyzna z każdego samorządu. Dla laureatów przewidziano nagrody oraz upominki-niespodzianki. Uroczysta gala podsumowująca plebiscyt oraz wręczenie nagród odbędzie się w poniedziałek 15 maja 2017 roku o godz. 18.00 w Ostrołęckim Centrum Kultury.

W plebiscycie przewidziano także kategorie specjalne, m.in. osoby, która najwięcej schudła w ciągu ostatnich 12 miesięcy oraz która pokonała najdłuższy dystans (pieszo, rowerem, kajakiem) na świeżym powietrzu. W tej materii szczególnie aktywni są ostrołęccy samorządowcy oraz przedstawiciele rady powiatu. Szczegóły osiągnięć pojawią się na naszej stronie już w najbliższym tygodniu.

Już teraz można przedstawiać swoich faworytów w komentarzach. Możliwość głosowania na kandydatów oraz szczegółowy regulamin plebiscytu dostępne będą na naszej stronie od poniedziałku 10 kwietnia br.

Zgłoszenia i krótkie opisy samorządowców można nadsyłać do nas pisząc na adres .

Plebiscyt "Ciacho Samorządu 2017" organizowany jest przez wydawcę dziennika "Moja Ostrołęka" we współpracy z ostrołęckim ratuszem oraz urzędami jedenastu gmin z terenu powiatu ostrołęckiego.

Wyświetleń: 3375
 
01:59, 01.04.2017 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

Kurpiak
02:57, 01.04.2017 r.
Czemu by nie zwiększyć zakresu żartu i nie powiększyć puli o sołtysów/sołtyski?
03:53, 01.04.2017 r.
Prima Aprilis 😜
Lena
07:01, 01.04.2017 r.
Mam kilku faworytów bo nawet wśród radnych jest kilku przystojniakow
Ss
07:44, 01.04.2017 r.
Słabe te prima aprilis w waszym wykonaniu.
Anka PiSanka
08:08, 01.04.2017 r.
Dzień dobry!

Jestem w rozdarciu. Serce i dusza mówią mi, że najprzystojniejszym radnym jest p. Jerzy Grabowski. Oczy zaś, podpowiadają mi, że wyjątkowym ciachem jest p. Adam Kurpiewski. No i jak mam rozstrzygnąć dylemat?

"Biegnę wąską dróżką, co pośród gór się pnie
Tam pod jarzębiną dwóch chłopców czeka mnie.
Jeden dzielny kolejarz, a drugi kupiec zuch
Co mam biedna robić - podoba mi się dwóch
Obaj tacy mili i każdy dobry druh
Droga jarzębino, którego wybrać, mów!"...
Radny
08:33, 01.04.2017 r.
Dobre.. :)
Prima Aprilis
11:45, 01.04.2017 r.
Wystawcie swojego Chojnowskiego w kategorii open, ciekawe ile uznania zdobędzie:))
Bolek
13:55, 01.04.2017 r.
Wiem kto wygra radny Rzekunia i Derektor z Lelisa
To ta sama osoba
Zgadnijcie
Józek
19:12, 01.04.2017 r.
Szukając najlepszego kandydata na urząd prezydenta miasta napisałem:
Kandydatura pana Andrzeja Kani jest jedną z najlepszych, jak nie najlepszą na urząd prezydenta Ostrołęki.
Śledzę trochę naszą lokalną politykę i widzę, że z naprawdę merytorycznymi kandydatami na ten urząd jest coraz gorzej. Z wielkim szacunkiem podchodzę do nauczycieli, którzy, wspierając naszych rodziców, dali nam dobry kierunek życia. Tym bardziej dużym szacunkiem darzę katechetów i historyków. Ale oni nie są powołani do pełnienia tak ważnej i odpowiedzialnej funkcji w naszym mieście jak prezydent. To musi być osoba przygotowana teoretycznie jak i mieć duże doświadczenie praktycznie. Te wymagania w pełni spełnia osoba pana Kani. Oprócz tego ma jeszcze doświadczenie i kontakty z pełnienia mandatu posła przez osiem lat, zasiadając w ławach poselskich.
Tak więc może nie szukajmy w nicości a postawmy na merytoryczność a wszyscy możemy na tym wygrać Bardzo popieram, o ile będzie kandydował, pana Kanię na urząd prezydenta naszego miasta. Zastanówcie się Państwo wyborcy, przecież ta osoba to może być wygrana nas wszystkich.
« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne