« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 17 października 2017 r., imieniny Małgorzaty, Ryszarda, Gabrieli

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

CKZiU zaprosiło do siebie uczniów (zdjęcia)

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Ostrołęce otworzyło dziś swoje drzwi dla zainteresowanych dalszym kształceniem uczniów. Zwiedzający mogli obejrzeć wnętrze placówki, pracownie, sale wykładowe, siłownię. Centrum kusiło również kierunkami edukacyjnymi.

Dla zwiedzających przygotowano szereg atrakcji. Uczniowie mogli wykonać badania ciśnienia, poziomu cukru, BMI, zawartości tłuszczu i mięśni w organizmie, skorzystać z masażu klasycznego, gorącymi kamieniami czy zabiegów na twarz. Pracownicy ostrołęckiej filii WUP udzielali porad z zakresu doradztwa zawodowego i pośrednictwa pracy.

Pracownicy centrum prowadzili również warsztaty z kinezjotapingu oraz języka migowego. Tego dnia odbył się również konkurs wiedzy o żywieniu "Żywieniowy zawrót głowy" dla uczniów szkół średnich. Wzięła w nim udział młodzież z Ostrołęki, Goworowa, Lubiejewa Starego, Łomży. Łącznie 26 osób.

- Jest to już druga edycja konkursu. Uczniowie musieli zmierzyć się z testem jednokrotnego wyboru składającego się z 40 pytań. Okazało się, że pytania nie były najłatwiejsze i przysporzyły uczestnikom nieco kłopotów - informuje Paulina Szczerbo-Sawicka, nauczyciel CKZiU w Ostrołęce.

Wyniki konkursu wiedzy o żywieniu:
I miejsce - Karolina Świder, ZSZ nr 4 w Ostrołęce,
II miejsce - Joanna Olbryś, ZSZ nr 4 w Ostrołęce,
III miejsce - Angelika Grabowska, ZSCKR w Starym Lubiejewie
III miejsce - Łukasz Prusiński, II SLO w Ostrołęce.

Zobacz zdjęcia:
Dzień otwarty w CKZiU w Ostrołęce (29.03.2017)

Wyświetleń: 2551
 
15:22, 29.03.2017 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

Ja
19:32, 30.03.2017 r.
Fajnie to wygląda. Świetne warunki, miła atmosfera.
« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne