Czwartek, 18 czerwca 2026 r., imieniny Elżbiety, Marka, Amandy
Uroczystość Wszystkich Świętych to nie tylko wspomnienie zmarłych. Cmentarze 1 listopada, zwłaszcza nocą, posiadają niepowtarzalny klimat stworzony przez tysiące płonących zniczy.
W niedzielny wieczór z aparatem odwiedziliśmy dwa cmentarze parafialne: w Ostrołęce i Rzekuniu. Zachęcamy do obejrzenia niepowtarzalnych zdjęć.
Zobacz zdjęcia:
- Cmentarz parafialny w Ostrołęce nocą (01.11.2015)
- Cmentarz parafialny w Rzekuniu nocą (01.11.2015)