Czwartek, 18 czerwca 2026 r., imieniny Elżbiety, Marka, Amandy
Do godz. 21.00 na parkingu przed Galerią Bursztynową zaparkowana będzie ogromna, świąteczna ciężarówka Coca-Coli. Mieszkańcy mogą otrzymać w prezencie puszkę coli z własnym imieniem lub dedykacją oraz wziąć udział w licznych atrakcjach.
Ciężarówka prezentuje się bardzo okazale. Zainteresowane są nią najbardziej dzieci i młodzież. Młodzi ostrołęczanie ustawili się długiej kolejce po puszkę coca-coli.
Zobacz zdjęcia:
Czerwona ciężarówka Coca-Coli w Ostrołęce (09.12.2015)