« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 7 czerwca 2026 r., imieniny Roberta, Wiesława, Ariadny

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Czytelnik pyta: co się stało z fotoradarem w Dobrołęce?

W miejscowości Dobrołęka w gminie Olszewo-Borki został zdemontowany fotoradar, który był umieszczony na przydrożnym słupie. Interesuje mnie czym była podyktowana likwidacja fotoradaru w tym miejscu? Czy nie był on tam potrzebny, a może nie spełniał swoich zadań?

Kto podjął decyzję o jego usunięciu? Czy w najbliższym czasie fotoradar powróci na swoje miejsce?

Odpowiada Wojciech Król z Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego:
Informuję, że we wskazanej lokalizacji, urządzenie rejestrujące wraz z jego obudową zostało zniszczone. Po przeprowadzeniu stosownych napraw i odtworzeniu sprzętu, urządzenie zostanie ponownie zainstalowane w miejscu kontroli. Trzeba przy tym podkreślić, że wszelkie tego rodzaju sytuacje są zgłaszane odpowiednim organom ścigania.

Reklama
Wyświetleń: 9814
 
01:39, 17.12.2016 r.

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum


Wybrane artykuły