Niedziela, 14 czerwca 2026 r., imieniny Elizy, Bazylego, Waleriana
Młody kierowca opla vectra dachował w sobotni poranek w Miastkowie. Mężczyzna podróżował z młodą kobietą, prawdopodobnie koleżanką. Jazdę oplem zakończył na płocie gimnazjum. Na szczęście nie doszło do potrącenia pieszego. Do szpitala trafiła pasażerka opla.
Do zdarzenia doszło w sobotni poranek około godz. 5.00 w Miastkowie na trasie Ostrołęka-Łomża. Młody kierowca opla (tablice rejestracyjne z powiatu łomżyńskiego) jechał w kierunku Ostrołęki. Przy wjeździe do Miastkowa stracił panowanie nad pojazdem. Samochód wypadł z drogi, uderzył w ogrodzenie gimnazjum i dachował.
Zdjęcia publikujemy dzięki uprzejmości serwisu mylomza.pl.
Zobacz zdjęcia:
Dachowanie w Miastkowie (11.06.2016)