« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 25 listopada 2020 r., imieniny Erazma, Katarzyny, Beaty

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Dariusz Maciak, owca i krzesło ogrodowe

Ogromnie musi nudzić się dziś w pracy Dariusz Maciak, który jest menadżerem w ostrołęckiej pływalni. Po godz. 12.00 rozesłał do grupy osób e-mail z idiotycznym żartem. W rozmowie z nami potwierdził, że jest w pracy i przebywa w Ostrołęce.

Na naszą redakcyjną skrzynkę Dariusz Maciak, były przewodniczący rady miasta, a obecnie radny nadesłał taką wiadomość (pisownia oryginalna).

Cześć,
mam dojście u komornika na kosiarki z siedziskiem za 500 zł za jedną sztukę.
Są warte dużo więcej. Jest tego ok. 10 sztuk.
Jeśli Cię interesuje, to mogę wysłać fotkę. Ja biorę sobie jedną, chociaż nawet nie mam jeszcze ogródka...
Trzeba tylko szybko się decydować.

Pozdrawiam,
Dariusz Maciak


Kilka minut później otrzymaliśmy zdjęcie wspomnianej "kosiarki" (załączone do tego artykułu). Fotografia prawdopodobnie ściągnięta z internetu najwyraźniej tak spodobała się Maciakowi, że postanowił się nią podzielić z szerszym gronem osób. Na zdjęciu widać owcę z założonym na grzbiecie krzesłem ogrodowym.

Zadzwoniliśmy do Dariusza Maciaka z pytaniem czy to na pewno on jest autorem "żartobliwego" maila. Z uśmiechem stwierdził, że tak i potwierdził, że nie przebywa na urlopie, lecz jest w pracy w Ostrołęce.

Tym właśnie zajmuje się w pracy za publiczne pieniądze Dariusz Maciak, który w ubiegłym roku za pracę w Parku Wodnym "Aquarium" i mniejsze umowy wpisane w PIT-37 zarobił średnio niemal 7300 zł miesięcznie (brutto).

Tymczasem ostrołęcka pływalnia w maju br. otrzymała z miasta niezaplanowane wcześniej w budżecie 164 tys. zł na działalność, a pod koniec 2014 roku aż 1,2 mln zł dodatkowych pieniędzy.

Kota nie ma, to myszy harcują
Być może brak obowiązków lub ogólny "luz w pracy" to następstwo braku gospodarza. W maju ze stanowiskiem dyrektora miejskiej pływalni pożegnał się Mariusz Mierzejewski. I choć w rozmowie z "Tygodnikiem Ostrołęckim" twierdził, że na bycie dyrektorem nie miał czasu, to ujawniliśmy, że w rzeczywistości stracił stanowisko za złamanie ustawy antykorupcyjnej.

Pływalnię zarządza obecnie Robert Brzósko, dotychczasowy zastępca kierownika ds. technicznych.

Wyświetleń: 20382
 
14:17, 08.07.2015 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

Brak komentarzy!

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne