« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 19 października 2017 r., imieniny Piotra, Pawła, Ziemowita

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

"Deja vu" od Power Boy'a (zwiastun wideo)

Fot. kadr z wideoklipuCiekawie zapowiada się najnowszy utwór i wideoklip do piosenki pt. "Deja vu" ostrołęckiego artysty Powera Boy'a. Podczas, gdy lato nie rozpieszcza nas pogodą, Artur Suchcicki zabiera nas w swoim teledysku w piękne plenery i rejsy po wodzie w towarzystwie pięknych kobiet.

Znając dotychczasowe dokonania Power Boy'a, można się spodziewać, że i ta propozycja okaże się hitem, do którego tańczyc będą fani muzyki disco polo i dance.

- Kochani przed wami najnowsza i najświeższa Power'owa opcja. Oto zapowiedź najnowszej produkcji, mamy nadzieje, że każdy znajdzie w niej cząstkę siebie i że przypadnie wam do gustu, jak reszta produkcji! "Deja Vu" w całości już za chwilkę. Tymczasem łapcie mały zwiastun - zachęca artysta.

Zwiastun, choć krótki, pokazuje, że w teledysku nie zabraknie pięknych kobiet, wspaniałych plenerów, lata i słońca. Czy to zapowiedź kolejnego przeboju? Zobaczcie sami.

Artur Suchcicki występujący na scenach disco polo pod pseudonimem Power Boy pochodzi z gminy Wąsewo (pow. ostrowski). Obecnie mieszka w Ostrołęce, a na co dzień pracuje jako strażak w w Ostrowi Mazowieckiej. Power Boy do tej pory nagrał takie hity jak: "VIP Room", "Ubrana we wstyd", "Księżniczka", "Perfekcyjna", "Vodka, cola, sex", które

Wyświetleń: 3618
 
09:56, 16.07.2017 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

mrek
10:17, 16.07.2017 r.
" Artysty" ????????????????????? To chyba źle przeczytałem
xxx
14:43, 16.07.2017 r.
fajne efekty jest progres w tej materii .
lena
15:17, 16.07.2017 r.
koleś ma powera i idzie jak burza. skoro jest zapotrzebowanie na taką muzę to czemu nie
do mrek@
11:25, 18.07.2017 r.
Masz kolego rację. Jak taką tandetę nazywać muzyką, a "gościa", który się wydziera, jakby go ze skóry obdzierano ARTYSTĄ.
« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne