« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 7 czerwca 2026 r., imieniny Roberta, Wiesława, Ariadny

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Dyskoteki w pierwszy dzień świąt (zdjęcia i wideo)

W pierwszy dzień świąt odwiedziliśmy dyskoteki w Ostrołęce.
Byliśmy w Avalonie, Coloseum, Cuba Libre, Piwnicy 17 (dawna Elba), Rewersie (dawny Kiss) i U Studentów.

Artykuł bez możliwości komentowania

Zobacz zdjęcia:
Ostrołęckie dyskoteki w pierwszy dzień świąt (25.12.2011)











Reklama
Wyświetleń: 15059
 
09:08, 26.12.2011 r.

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum


Wybrane artykuły