« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 25 lutego 2020 r., imieniny Cezarego, Wiktora, Konstancjusza

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Dziecięcy Festiwal Tańca po raz piąty (zdjęcia, wideo)

Na scenie przy "Kupcu" wystąpiły dzieci z ostrołęckich przedszkoli i nie tylko. Maluchy zaprezentowały przygotowane wcześniej układy taneczne. Występy odbyły się w ramach V Dziecięcego Festiwalu Tańca, zorganizowanego przez Przedszkole Miejskie nr 17.

Rozpoczęcie festiwalu tańca poprzedził występ grupy baletowej. Następnie każdy zespół, który reprezentował swoje przedszkole wystąpił na scenie z własnym układem tanecznym, wymagającym nie lada sprytu i ćwiczeń. Dodatkowym atutem prezentacji były barwne i wymyślne stroje dzieci.

Śmiało można stwierdzić, że przedszkolaki wykazały się ogromnym talentem tanecznym, natomiast panie, które wybrały choreografię dla maluchów kreatywnością i pomysłowością. Na buziach pociech nie było widać stresu ani tremy. Licznie zgromadzona publiczność gorącymi brawami oklaskiwała każdy występ przedszkolaków.

Komisja konkursowa pierwsze miejsce i nagrodę główną w postaci dużego misia przyznała dzieciom z Przedszkola Miejskiego nr 18 w Ostrołęce. Warto podkreślić, że bez względu na zajęte miejsce, każdy zespół otrzymał dyplom, upominki i mini statuetkę.

Wydarzenie odbyło się w piątek 20 maja.

Zobacz zdjęcia:
V Dziecięcy Festiwal Tańca (20.05.2016)Wyświetleń: 1296
 
15:51, 20.05.2016 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

Ja
12:59, 20.05.2016 r.
Chciałam zapytać czemu nie ma ani jednego zdjęcia z występu dzieci z przedszkola nr. 18 ? :sad:
*mk*
12:00, 21.05.2016 r.
Interesuje mnie, dlaczego tylko jedno przedszkole wystawiło tak liczną grupę(prawdopodobnie wszystkie dzieci)? Czy w innych przedszkolach są tak małe grupy? A podobno w Ostrołęce brakuje miejsc w przedszkolach... Dziwne...
dramat
13:11, 21.05.2016 r.
Organizacyjnie chaos, dzieci w innych przedszkolach dzielone na lepsze i gorsze. Pół grupy tańczy, a pół nie. Część z nagrodami, a część nie.
« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne