« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 26 maja 2020 r., imieniny Filipa, Pauliny, Eweliny

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Dzień Edukacji Narodowej w "Kolorowej Szkole" (zdjęcia)

Fot. Michał NerwińskiFot. Michał NerwińskiUczniowie i nauczyciele "Kolorowej Szkoły" obchodzili Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji w placówce odbyła się uroczysta akademia. Uczniowie wystawili też, pod kierunkiem Marty Dumały i Joanny Saj, ciekawe i humorystyczne przedstawienie zatytułowane "Nasza lekcja przyszłości".

Ten dzień był także wyjątkowym dniem dla nowej uczennicy - Wiktorii, która została przyjęta w poczet uczniów gimnazjum i uroczyście ślubowała: "Być dobrą uczennicą, dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły, swoim zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzinie i nauczycielom".

- Uroczystość przebiegała w miłej i radosnej atmosferze. Po przedstawieniu i pasowaniu wręczono nagrody wyróżnionym nauczycielom i pracownikom szkoły. Nagrody otrzymali: Grażyna Ciszkowska, Marta Dumała, Jarosław Baranowski i Małgorzata Podeszwa. Na zakończenie uroczystości, składając swoje podziękowanie za trud i okazane serce, rada rodziców przygotowała niespodziankę dla pracowników szkoły - wspaniały poczęstunek przy kawie i herbacie - poinformowała Małgorzata Szafrańska, dyrektor szkoły oraz prezes stowarzyszenia "Dajmy razem szansę".

Zobacz zdjęcia:
Dzień Edukacji Narodowej w "Kolorowej Szkole" (fot. Michał Nerwiński)

Wyświetleń: 1286
 
10:53, 15.10.2016 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

katarzyna
14:24, 15.10.2016 r.
Wszystkiego najlepszego Wam dzieciaczki i opiekunowie. Wasze usmiechy rozgrzewaja serce i jednak sa jeszcze na swiecie ludzie, ktorzy kochaja wszystkie dzieci.
« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne