« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 25 lutego 2020 r., imieniny Cezarego, Wiktora, Konstancjusza

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Dzień Pluszowego Misia w PM nr 17 (zdjęcia, wideo)

Na dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 17 w Ostrołęce czekała nie lada atrakcja. Do placówki zawitały bajkowe misie, a wśród nich Uszatek, Coralgol i Kubuś Puchatek. Miny maluchów były bezcenne. Spotkanie przygotowano w ramach obchodów Dnia Pluszowego Misia.

Dzień Pluszowego Misia to święto nowe. Zostało ustanowione dopiero [roku dokładnie w setną rocznicę powstania tej popularnej maskotki. W nawiązaniu do obchodów społeczność Przedszkola Miejskiego nr 17, które nosi imię "Kraina Misiów" przygotowała dla dzieci niespodziankę. Do placówki przybyło aż osiem misiów. Wizyta maskotek sprawiła maluchom ogromną radość. Przedszkolaki wspólnie z pluszakami tańczyły i śpiewały.

Ponadto dzieci wzięły udział w licznych konkursach i zabawach przygotowanych z tej okazji. Było zlizywanie miodu z talerzyków na czas czy skakanie na piłce. Wydarzeniu towarzyszyła bardzo sympatyczna atmosfera. Dzień pełen pozytywnych wrażeń i emocji z pewnością na długo pozostanie w pamięci nie tylko przedszkolaków, ale i pozostałych uczestników spotkania.

Dzień Pluszowego Misia odbył się w piątek 25 listopada.

Zobacz zdjęcia:
Dzień Pluszowego Misia (25.11.2016)Wyświetleń: 2131
 
14:13, 25.11.2016 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

rodzic
21:05, 25.11.2016 r.
Cudowna impreza !!!!! Dzieci rozbawione, wesołe, wpatrzone w misie bawiły się jak zaczarowane ( patrz zdjęcia ). Gratuluję pani prowadzącej,która bardzo emocjonalnie i profesjonalnie bawiła się z dziećmi i misiami. Takie świętowanie Dnia Misia to dla dzieci wspaniała frajda.
« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne