« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 17 października 2017 r., imieniny Małgorzaty, Ryszarda, Gabrieli

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

E-sport i przedstawiciel handlowy nowymi kierunkami kształcenia w ZSZ nr 3

Zespół Szkół Zawodowych nr 3 w Ostrołęce przedstawia ofertę placówki, która od nowego roku szkolnego będzie miała nową siedzibę przy ul. Jaracza 5. Nowością będzie klasa technik informatyk z innowacją e-sport i technik handlowiec z innowacją przedstawiciel handlowy.

Zespół Szkół Zawodowych nr 3 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Ostrołęce przedstawia ofertę placówki, która od nowego roku szkolnego będzie miała nową siedzibę przy ul. Jaracza 5. Nowością będzie klasa technik informatyk z innowacją e-sport i technik handlowiec z innowacją przedstawiciel handlowy.

Obecnie jest to jedyna szkoła ponadgimnazjalna w regionie z taką innowacją pedagogiczną.

Zbliża się zakończenie trzeciego etapu edukacji szkolnej. Uczniowie stoją przed wyborem dalszej drogi kształcenia. Zapewne każdy rozważa wybór szkoły ponadgimnazjalnej, w której zamierza kontynuować naukę po ukończeniu gimnazjum. Dyrektor, nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych nr 3 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Ostrołęce, pragną przedstawić ofertę kształcenia i zachęcić gimnazjalistów do podjęcia nauki w Zespole Szkół Zawodowych nr 3.

ZSZ nr 3 jest szkołą publiczną, oferującą kształcenie:
w Technikum nr 3 w zawodach:
- technik architektury krajobrazu,
- technik grafiki i poligrafii cyfrowej (nowość),
- technik ekonomista,
- technik handlowiec z innowacją Przedstawiciel handlowy (nowość),
- technik informatyk,
- technik informatyk z innowacją e-sport (nowość),
- technik ogrodnik (nowość),
- technik organizacji reklamy (nowość),
- technik papiernictwa (nowość),

w V Liceum Ogólnokształcącym:
- przedmioty rozszerzone: język polski, biologia, język angielski - klasa socjalna,
- przedmioty rozszerzone: język polski, historia, język angielski - klasa humanistyczna - animator kultury,

w Branżowej Szkole I stopnia:
- w zawodzie: sprzedawca.

Wprowadzane innowacje pedagogiczne są nowatorskie w naszym regionie, szczególnie e-sport powinien cieszyć się zainteresowaniem pasjonatów informatyki, a przedstawiciel handlowy przyszłych handlowców. Uczniowie ZSZ Nr 3 osiągają dobre wyniki z egzaminów maturalnych i zawodowych. Już po raz piąty ZSZ nr 3 jest na najwyższym miejscu w Ostrołęce w kategorii Technikum w Mazowieckim Rankingu "Rzeczpospolitej" i "Perspektyw". Zespół Szkół Zawodowych Nr 3 to szkoła bezpieczna i przyjazna, dającą szansę rozwoju każdemu młodemu człowiekowi.

Od nowego roku szkolnego placówka będzie miała nową siedzibę w budynku wygasającego Gimnazjum nr 2 w Ostrołęce przy ul. Jaracza 5. Zmiana ta poprawi bazę lokalową szkoły a funkcjonująca w szkole stołówka pozwoli zjeść ciepły posiłek.

Więcej informacji o szkole oraz zasadach rekrutacji znajdziecie państwo na stronie internetowej Zespół Szkół Zawodowych nr 3 odwiedzając zakładkę "rekrutacja".

Dyrektor placówki życzy przemyślanej decyzji w wyborze kierunków kształcenia i zaprasza do podjęcia nauki w Zespole Szkół Zawodowych nr 3 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Ostrołęce.

Artykuł sponsorowany

Wyświetleń: 1914
 
08:51, 03.04.2017 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

Brak komentarzy!

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne