« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 9 czerwca 2026 r., imieniny Felicjana, Pelagii, Sławoja

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Endrju dzwoni do zakładu pracy Miss Polski 2014 (nagranie)

Dresiarz Endrju zakochał się w nowej Miss Polski 2014. Na antenie Radia RMF FM zadzwonił do zakładu JBB, w którym pracuje najpiękniejsza Polka. Endrju próbował zdobyć numer telefonu do Ewy Mielnickiej, aby wyznać jej miłość. Telefon odebrała jedna z pracownic firmy.

- Dzień dobry proszę pani, ja jestem Endrju, musi mi pani pomóc - rozpoczął rozmowę mężczyzna. - Kochanieńka, tylko pani może mi pomóc. Ja całą noc nie spałem. Miałem larwy w brzuchu, znaczy motylki w brzuchu. Jestem tak zdenerwowany, ja jeszcze nigdy czegoś takiego nie czułem. Koledzy mówili, że u was ta Ewa pracuje. Pani wie o kogo chodzi.

Endrju próbował dowiedzieć się, jak może zdobyć najpiękniejszą Polkę. Co z tego wyszło? Posłuchajcie sami.

Reklama
Wyświetleń: 19706
 
12:36, 09.12.2014 r.

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum


Wybrane artykuły