« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 18 października 2017 r., imieniny Juliana, Łukasza, Bratumiła

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Eratox i Bayera gwiazdami imprezy w Szarłacie

Najbardziej roztańczone spotkanie nad Narwią w Szarłacie odbędzie się już w sobotę 15 lipca. Podczas kolejnej edycji "Nocy z gwiazdami pod gwiazdami" wystąpią gwiazdy muzyki disco polo. Na scenie wystąpią kolejno DJ Rawa, Eratox i Bayera.

"Noc z gwiazdami pod gwiazdami" to propozycja spędzenia wolnego czasu w bardzo malowniczej okolicy. To tu Orz wpływa do Narwi, nad brzegami której można spotkać plażowiczów, wędkarzy i potańczyć.

- Chcemy, aby odwiedzający nas goście poznali ciekawych ludzi i ich działalność na rzecz rozwoju kultury, turystyki, rekreacji i tym samym zachęcić do korzystania z ich oferty. Lokalne organizacje i instytucje przygotują stoiska promocyjne. Wciąż można się zgłaszać. Na stoiskach można zaprezentować swoje zdolności manualne, kulinarne, rękodzielnicze lub działalność organizacji. - informują przedstawiciele Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Goworowie, organizatora imprezy.

Impreza "Noc z gwiazdami pod gwiazdami" odbędzie się w sobotę 15 lipca br. polanie nad Narwią w Szarłacie (gm. Goworowo). Początek o godz. 18.00.

Wyświetleń: 3735
 
09:47, 02.07.2017 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

Brak komentarzy!

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne