« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 20 stycznia 2018 r., imieniny Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Festiwal baniek przyciągnął tłumy, ale wielkiego widowiska nie było (zdjęcia, wideo)

Ostrołęczanie tłumnie stawili się na stadionie, aby wziąć udział w festiwalu baniek mydlanych. Najmłodsi z niecierpliwością wyczekiwali zabawy wśród mieniących się kolorami baniek. Wiele osób odeszło nieco zawiedzionych, bo festiwal nie był tak spektakularny jak zapowiadano.

Każdy, po tak szumnych zapowiedziach organizatorów, spodziewał się nie lada festiwalu, z milionami baniek unoszących się w powietrzu. Tymczasem uczestnicy musieli się zadowolić niewielkimi bańkami z małych maszynek, które można było dla swoich pociech zakupić.

Mimo wszytko dzieci bawiły się doskonale, dopisała pogoda i najmłodsi korzystali z dmuchanych zabawek, wielkiej trampoliny z bungee, gier i zabaw. Znaleźli się też amatorzy waty cukrowej, do której ustawiła się długa kolejka.

Festiwal baniek mydlanych odbył się w niedzielę 16 lipca na terenie stadionu miejskiego w Ostrołęce.

Zobacz zdjęcia:
Festiwal baniek mydlanych w Ostrołęce (16.07.2017)

Wyświetleń: 7903
 
13:07, 17.07.2017 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

...
11:25, 17.07.2017 r.
Na "festiwalu" trzeba było za wszystko płacić i to NIEMAŁE pieniądze. Nie chodzi mi o to, żeby wszystko było za darmo, ale żeby na festiwalu baniek mydlanych nikt nie stał i tych baniek nie puszczał? Wydaje mi się, ze powinna być chociaż jedna wynajęta osoba puszczające wielkie banki mydlane dla dzieci. Banki puszczała tylko jedna mała maszynka, ceny wszystkiego były zatrważające.
Ano
12:04, 17.07.2017 r.
Festiwal ? Takie festiwale to byle dziecko z okna robi.

Trzeba chyba zmienić nazwę na Festiwal Pieniędzy, bo ceny były jak byśmy zarabiali w Euro.

Porażka niestety.
xxx
12:22, 17.07.2017 r.
Popieram przedmówców - miało być fajnie a wyszło tragicznie !! Totalna porażka. Nie jestem wybredny ale to co było zaprezentowane to jakiś żart.... Szkoda było czasu a dzieci lepiej się potrafią bawić zabawkami w domu czy też na podwórku same. Ten cały myk polegał na "zbiórce" pieniedzy za rzeczy ogolnodostępne w sklepach.... szkoda.
tragedia
12:47, 17.07.2017 r.
niestety zgodzę się. Totalny obłęd. Ten niby festiwal to tylko zachęta żeby ludzie przyszli z dziećmi i bulili kasiore i to nie mała. jakas rodzima firemka pokupowala sprzęty dla dzieci, do waty, trampoliny, dmuchane zabawki, dogadali się z miastem o wynajęcie pola, i jazda. Interes się kręci. Porażka.
Koko
14:40, 17.07.2017 r.
Potwierdzam. Idąc na "festiwal" zastanawiałem się czy się oby nie spóźniliśmy, bo więcej ludzi szło ze stadionu niż na :-) Byliśmy jednak twardzi i poszliśmy. Dla mnie totalna masakra. Jak takie standardy ludziom wystarczą (tak się wydawało organizatorom" to taki festiwal to ja chętnie zorganizuję na swojej działce :-) Najlepsze było czekanie pół godziny na watę po czym skończył się cukier. Konsternacja i nerwowe telefony inżyniera od kręcenia :-)
Lol
15:47, 17.07.2017 r.
Za wiki: Festiwal (łac. festivus – radosny, wesoły, świąteczny) – szereg imprez artystycznych, przeważnie jednego typu (np. filmowych, muzycznych, teatralnych), będących przeglądem osiągnięć w danej dziedzinie, zorganizowanych w jednym czasie i pod wspólną nazwą, często ujętych w ramy konkursu.

A to nawet popierdułka nie była. Kilka nie tanich zabaw dla dzieci na otarcie łez i czysta próchnica w długiej kolejce bo coś trzeba dziecku wynagrodzić

Ale chyba o to chodziło bo kasa musi sie zgadzać.
kiler
16:54, 17.07.2017 r.
Za to blondynka ze zdjęcia pierwsza liga !
stryjek
20:55, 17.07.2017 r.
Wszytko to jedna wielka ...mydlana bańka "wydmuszka"
Bismarck
07:50, 18.07.2017 r.
Jakie miasto taki festiwal. To był festiwal robienia z ludzi idiootów. Brakowało tylko księdza z tacą i kropidłem.
sdfdff
10:50, 18.07.2017 r.
Ta impreza to kpina :angry:
« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne