« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 18 października 2017 r., imieniny Juliana, Łukasza, Bratumiła

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Festiwal Fryzjerstwa Artystycznego (zdjęcia, wideo)

Młodzi i bardzo utalentowani styliści zawitali do Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Ostrołęce, aby zmierzyć się w konkursie na najbardziej finezyjną i oryginalną fryzurę. Motywem przewodnim tegorocznego Festiwalu Fryzjerstwa Artystycznego był "Świat bajek i baśni".

Konkurs rokrocznie gromadzi wielu pasjonatów fryzjerstwa, a także modeli i widzów. Do ZSZ nr 2 przyjeżdżają styliści z Ostrołęki, Wyszkowa, Ciechanowca, Białegostoku oczy Ostrowi Mazowieckiej.

- Festiwal Fryzjerstwa Artystycznego w naszej szkole odbył się już po raz dziewiąty i na stałe wpisał się w kalendarz szkolnych wydarzeń - powiedział Grzegorz Żebrowski, dyrektor ZSZ nr 2 w Ostrołęce. - Na początku był to tylko konkurs szkolny dla naszych uczniów, ale później stwierdziliśmy, żeby wyjść z naszą imprezą na zewnątrz. W ten sposób dołączyły do nas placówki z innych miejscowości, m.in. Ostrowi Mazowieckiej, Ciechanowca, Wyszkowa czy Łomży. Ze względu na dużą popularność konkursu musieliśmy ograniczyć ilość miejsc, dlatego wprowadziliśmy zapisy - dodał.

Artyści mieli godzinę na ułożenie włosów na swoich modelkach oraz wykonanie im makijażu. Wśród stylizacji były wróżki, królewny, księżniczki, złe wiedźmy, Cruella de Mon, Calineczka, Kleopatra czy Wilma i Betty z produkcji "Flintstonowie".

Pierwsze miejsce w Festiwalu Fryzjerstwa Artystycznego "Świat bajek i baśni" zajęła Monika Tymińska (Ciechanowiec) - stylizacja Kleopatry, na drugim uplasowała się Aleksandra Kacperowicz (Ostrołęka), natomiast miejsce trzecie należało do Sylwii Wronowskiej (Ostrołęka).

Przyznano również nagrodę publiczności, którą otrzymała Paulina Grabowska (Ostrołęka), sześć wyróżnień oraz podziękowania od dyrektora Zespołu Szkół Zawodowych nr 2.

Konkurs odbył się w środę 22 marca. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć oraz materiału filmowego.

Zobacz zdjęcia:
Festiwal Fryzjerstwa Artystycznego w ZSZ nr 2 (22.03.2017)

Wyświetleń: 4233
 
15:04, 22.03.2017 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

ola
20:03, 22.03.2017 r.
Podajecie zle informacje nie Sylwii Wrońskiej tylko WRONOWSKIEJ !
Marianna
20:10, 22.03.2017 r.
Jeżeli piszecie jakiś artykuł to piszcie informacje poprawnie i Dane uczestnika A nie popelniacie takie błędy!!!
UCZEŃ
20:45, 22.03.2017 r.
Wyglądają tak jakby miały straszyć na Dworze. A ta Mateuszka Mercedesa jak zwykle czerwone usta.
« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne