« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 21 listopada 2017 r., imieniny Janusza, Marii, Konrada

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Festiwal piosenki harcerskiej w Goworowie

W Zespole Szkół nr 1 w Goworowie zostanie przeprowadzony I Festiwal Piosenki Harcerskiej "Watra 2017". W konkursie mogą wziąć udział soliści, zespoły zuchowe oraz harcerskie zrzeszone w Hufcu ZHP w Ostrołęce, a także w sąsiednich powiatach.

Festiwal ma na celu m.in. rozwijanie aktywności twórczej i artystycznej dzieci i młodzieży, propagowanie piosenek harcerskich, turystycznych i patriotycznych czy zachęcenie do wykonywania starych utworów w nowych interpretacjach i aranżacjach.

W konkursie mogą wziąć udział zarówno soliści jak i zespoły (maksymalnie 5 osób). Każdy wykonawca bądź grupa ma za zadanie przygotować jeden utwór o tematyce harcerskiej, turystycznej bądź patriotycznej. Festiwal zostanie przeprowadzony w trzech kategoriach: występy zuchów i gromad zuchowych, występy harcerzy do lat 13 soliści i zespoły, występy harcerzy od 14 do 16 lat soliści i zespoły. Jury przy ocenie weźmie pod uwagę: muzykalność, dykcję, aranżację utworu, ogólne wrażenie artystyczne, kontakt z publicznością. Na zwycięzców czekają nagrody rzeczowe, dyplomy i wyróżnienia.

Podstawą udziału jest przesłanie karty zgłoszeniowej na adres: zs1goworowo@interia.pl do poniedziałku 22 maja. Początek o godz. 9.00. Festiwal odbędzie się w środę 7 czerwca w Zespole Szkół nr 1 w Goworowie. Regulamin i formularz zgłoszeniowy są dostępne na stronie Urzędu Gminy Goworowo.

Wyświetleń: 1651
 
09:32, 13.05.2017 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

Brak komentarzy!

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne