« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 21 października 2017 r., imieniny Urszuli, Hilarego, Celiny

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

"Giełda Kolekcjonerów" w Galerii Bursztynowej (zdjęcia)

Przez niemal całą sobotę w Galerii Bursztynowej w Ostrołęce trwała pierwsza giełda kolekcjonerów. Pasaż największego obiektu handlowego w regionie zamienił się w skarbiec pełen walorów kolekcjonerskich wzbudzając spore zainteresowanie przechodniów.

Na miłośników staroci i kolekcjonowania czekały m.in. monety, autografy, otwieracze, karty telefoniczne, komiksy i kapsle.

Zobacz zdjęcia:
"Giełda Kolekcjonerów" w Galerii Bursztynowej (18.03.2017)

Wyświetleń: 3378
 
09:23, 19.03.2017 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

adula
08:47, 19.03.2017 r.
ceny z kosmosu ,niektórzy nie mieli pojęcia o wartości cennych monet pseudo kolekcjonerzy
frank drebin
08:54, 19.03.2017 r.
Ja kolekcjonuję wspomnienia
W
14:59, 19.03.2017 r.
Do adula . Rzeczywiście mogło się zdarzyć że przynosisz monetę z np . 1610 roku i jest w/g Ciebie cenna . My nie kupujemy sentymentów ani nie operujemy cenami z monetami o najwyższych notach bo takich nie masz . Cena w dużej mierze zależy od wielu czynników i nikt nie poda Ci właściwej . Czasami przynosisz do kogoś kto jest specjalistą np. od broni . Tu w tym mieście klient dyktuje ceny a klient to cienki to i ceny zaoferowane mogą się różnić od Twoich oczekiwań . Giełda była SUPER . Duże brawa dla wszystkich którzy brali w tym udział .
do W czyli zapewne wielkiego Wiesława
19:32, 19.03.2017 r.
Panie W tak jak mizerne jest to miasto tak mizerna klientela,ale również i Kolekcjonerzy niskich lotów. Nie potępiam kolekcjonowania czegokolwiek, ale śmieszne są ceny przez Was proponowane przy zakupie, a znacząco rosną przy odsprzedaży. Pamiętaj Panie W ( który nie kupujesz sentymentów ), że tak samo jest np. z samochodami :). Nikt Ci nie zapłaci za to, że samochód jest bardzo podobny do oryginału - zapewne jako znany i bardzo zamożny kolekcjoner wiesz o jakich autach mówię :), pozdrawiam Pana W i proponuję troszkę więcej dystansu :) Jakie miasto tacy kolekcjonerzy,numizmatycy, antykwariaty, galerie sztuki ... itd. :) :) :)
w
20:55, 19.03.2017 r.
Do IP.170.107 .Nie jednemu psu na imię Burek . Zdaje się że wiem o jaki samochód Ci chodzi . Taki sam w USA kosztuje ok . 40 tys $ X 4 = 160 tys zł + cło = 200 . Znam ten temat bo interesowałem się wieloma rzeczami . Co do kolekcjonerów to każdy zasługuje na szacun czy zbiera monety czy etykietki zapałczane . Co do cen proponowanych przez kolekcjonerów to wolny rynek . Sprzedaj innemu ( ale jeśli inny proponuje to samo to znaczy że wszyscy oszuści ? czy towar słaby ? ) Możesz spróbować dołączyć do nas - Będzie nam miło mieć orła wśród nas przeciętniaków . Oczywiście mam szacunek dla każdego kto podejmuje rzeczową rozmowę . Pozdrawiam .
Kolekcjoner
08:06, 20.03.2017 r.
Na giełdzie było ponad 20 wystawców. Każdy może zaproponować swoją ofertę. Nie każdy też musi znać się na wszystkim co przyniosą do wyceny, bo jest nie możliwe. Zresztą wolny wybór, nie pasują zaproponowane warunki to nie sprzedaję i nie kupuję.Szukam innych ofert. Poza tym, żeby oceniać nasze środowisko kolekcjonerskie trzeba je dokładnie znać.Jest przecież w naszym mieście klub kolekcjonerów działający od wielu lat i organizujący nie tylko giełdy , ale i wystawy, prelekcje. itp.
olo
12:37, 20.03.2017 r.
Uczciwe ceny to tylko na allegro? Oczywiście po pewnym rozpoznaniu rynku.
« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne