« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 26 września 2017 r., imieniny Justyny, Cypriana, Euzebiusza

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Gminna strona jak blog wójta

Stanisław Godzina, wójt gminy RzekuńStanisław Godzina, wójt gminy RzekuńPodczas ostatniej sesji rady gminy w Rzekuniu wprowadzono zmiany w budżecie. Wójt Stanisław Godzina podczas obrad wyszedł z sali, a gminną stronę internetową wykorzystał do publikacji własnych opinii. Stwierdził m.in., że zmianą budżetu dokonano destrukcji finansów publicznych.

O zachowaniu wójta Stanisława Godziny pisaliśmy kilka dni temu. Według niego radni zwiększając deficyt o kwotę ponad 3 mln 300 tys. zł mogą doprowadzić do destrukcji gminnych finansów. W opublikowanej na oficjalnej stronie internetowej gminy Rzekuń informacji, wójt Stanisław Godzina zawarł szereg zarzutów wobec radnych, którzy w jego opinii destabilizują gminne finanse.

W sierpniu ubiegłego roku zaprzestano wydawania biuletynu gminy Rzekuń. Radni twierdzili, że periodyk stał się narzędziem wójta, który za publiczne pieniądze ocenzurował gazetę zamieszczając w niej wyłącznie treści zgodne z własną polityką oraz przekonaniami. Teraz podobna sytuacja zaczyna dotyczyć gminnej strony internetowej służącej urzędowym komunikatom, na której pojawiają się opinie wójta, które wielu polityków publikuje na swoich blogach.

W treści opinii wójt Stanisław Godzina m.in. wymienia z nazwiska tych, dla których dobro gminy powinno być najważniejsze, a którzy mimo to występują przeciwko jego propozycjom. Pisze też, że zdejmowanie zadań, na które już wyłoniono wykonawców, będzie skutkowało zapłaceniem kar umownych, które mogą sięgnąć nawet 150 tys. zł. Powraca również do tematu budowy skweru w Rzekuniu za ponad 1 mln zł., na którego budowę nie zgadzają się radni.

- Szanowni Państwo! Stosownie do zapowiedzi, po dokonaniu analizy zmian w budżecie wprowadzonych przez radę, pragnę Państwa poinformować, że dokonano destrukcji finansów publicznych - zwiększono deficyt o kwotę ponad 3 mln 300 tys. zł. Zwiększenie wydatków na budowę sali gimnastycznej przy SP w Dzbeninie o 2 mln zł jest niecelowe, ponieważ gmina nie jest właścicielem działki, co wyklucza jakąkolwiek inwestycję - informuje na stronie urzędu gminy wójt Stanisław Godzina.

Lista zarzutów wobec opozycyjnych radnych jest długa. Pełna treść informacji wójta dostępna jest na stronie Urzędu Gminy w Rzekuniu.

Wyświetleń: 7376
 
11:21, 22.04.2017 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

Ostrołęczanin
09:53, 22.04.2017 r.
Przypominam że jest to strona o Ostrołęce a nie o wsi Rzekuń, prawdopodobnie redaktor tam mieszka i próbuje nam wciskać tematy o Rzekuniu.Teraz rozumiem dlaczego pojawiały się artykuły związane z nową elektrownią,dlaczego redakcja trzyma stronę Rzekunia.
Mieszkaniec
10:02, 22.04.2017 r.
Odwołać go wreszcie bo już mam dość czytania o jego poczynaniach i patrzenia na jego zdjęcia. Celebryta rzekuński pochodzący z Zabrodzia się znalazł. Wszystko mu źle i nie tak jak by chciał. Po swojemu to możesz rządzić u siebie na podwórku :@ dobrze, że już za rok wybory.
Skarzypyta
10:05, 22.04.2017 r.
Wojt wykazuje się okropną pychą i arogancją wypisujecie na gminnej stronie własne subiektywne opinie. Ani wójt nie ma takich uprawnień ani strona temu nie służy.
Od tego są sesje i komisje żeby rozmawiać, polemizować, przedstawiać argumenty. A co robi Wójt? W ostatniej chwili podrzuca radnym 50 zmian w budżecie i oczekuje ze bez szemrania przyklasną. Jeśli wnoszą poprawki Wójt się obraża i wychodzi. Czy tak zachowuje się odpowiedzialny człowiek? Nie!!!
Wykorzystując stronę gminna (czyli naszą mieszkancow) jako swoją prywtną nie dając się odnieść drugiej stronie do swoich opinii, które wg mnie mijają się z prawdą Wójt wykorzystuje swoje stanowisko i wynikające z tego faktu możliwości do promowania swojej osoby i jednocześnie dyskredytowania niektórych radnych w oczach opinii pulicznej. Jest to niedopuszczalne.!!!! Prawnie tez. Z tym fantem trzeba coś zrobić.
sekundnik
11:06, 22.04.2017 r.
Znam trochę wójta Godzinę. Według mnie to bardzo kulturalny, uczciwy i pracowity człowiek. Ci, którzy go krytykują chcą mieć swoje pięć minut. Ale nie mają szans, bo godzina to jest dwanaście razy pięć minut. Niech żyje nowa elektrownia - całej Kurpiowszczyzny siłownia!!!
do wyżej
11:31, 22.04.2017 r.
Ty go wobec tego zupełnie nie znasz. Ja go znam bardzo dobrze. Miałem do czynienia wiele lat. Aspołeczny typ człowieka. Stroni od nawiązywania z ludźmi zwykłych relacji, nie ma przyjaciół i znajomych. Ma tylko oddanych, za coś, nie mylić z bliskimi. Sztywny, nadęty, nie potrafi być sobą, całe życie gra. Brak ludzkiego podejścia do innych. Narzucanie swoich teorii.
klu
11:55, 22.04.2017 r.
odwołać ten klub bo przeszkadza i miesza
jak nie było klubu była zgoda i wsszystko szło do przoedu.

Jakie interesy wzięly górę

Zagadzam sie z sekundnikiem sekundnik @ 13:06, 22.04.2017
IP: *.*.251.151

Wójt Godziny nikt nie zastraszy. Wygląda jednak na to że Rzekuń na takiego wójta nie zasłuzył bo ci sami panowie co Tyszce robią to samo Godzinie

Każdy poprzedni wójt też był niedobry więc moze to jednak rada do wymiany!!!
porazka
12:08, 22.04.2017 r.
dlaczego radni z Rzekunia nie dbaja o nasza miejscowość
pozwalaja zabierać pieniądze na jakies wydumane inwestycje, które na dodatek nie maja szans powodzenia.

Panowie radni rzekuńscy dośc wstydu podajcie sie do dymisji jak nie potraficie pilnowac spraw mieszkanców którzy was wybrali.

Wójcie trzymaj sie !!
ja
12:08, 22.04.2017 r.
Uważam że wójt nie potrafi współpracować z nikim, każdy prędzej czy później przegląda na oczy. Nie bez przyczyny stracił tylu radnych ale i cała rzesza ludzi się odwróciła.
Dziwne że informacje np.o konkursach na stanowiskach wiszą na stronach gminy chwilę, ale oświadczenia wójta i skargi na radę nawet tydzień.
Rh
12:11, 22.04.2017 r.
Jakaś dzikosc panuje w tym kierunku. Już dawno obcym mowa by przyłączyć do Ostrołęki...
Mieszkaniec
12:32, 22.04.2017 r.
Brawo radni trzymać go krótko za mordę bo urząd to nie jego prywatny folwark, jest władzą wykonawczą to niech wykonuje co mu rada zatwierdzi w budżecie, a nie mu rządy w głowie.
555
12:39, 22.04.2017 r.
Dziwię się jak ten wójt może patrzeć w oczy radnym z klubu, chociaż i tym swoim też a także mieszkańcom, wiedząc, że oni doskonale widzą te jego matactwa, manipulacje, wprowadzanie w błąd, wypieranie się swoich słów, bezczelne utrudnianie pracy radzie gminy, pozorne działania w temacie aneksji - tak ważnej sprawie dla mieszkańców naszej gminy, te usilne starania aby skłócić mieszkańców, totalny brak szacunku dla ludzi, i wiele innych

Ci, którzy jeszcze wierzą w tego wójta, (wątpię czy naprawdę tacy są), muszą być wysoce naiwni, nierozumiejący nic, nie potrafią myśleć samodzielnie ani oceniać obiektywnie albo mają taki sam czy bardzo podobny charakter - cyniczni, dbający o dobro własne do którego będą dążyć wszelkimi sposobami nie licząc się z innymi zupełnie.
Tego typu ludzie szkodzą, zawsze szkodzą.
Ci, którzy nie reagują na zło, krzywdę ludzką, również przyczyniają się do szerzenia zła chociaż może nieświadomie.
Wójcie, przemyśl - co obiecałeś a co realizujesz i jakimi metodami. Słowa inne - czyny zupełnie inne. Jakie wspomnienia zostawisz po sobie? Czy to w ogóle można spokojnie spać? Okropność!!!
troska
12:48, 22.04.2017 r.
kilka refleksji
1. Dlaczego radni z Rzekunia głosują przeciwko inwestycjom w Rzekuniu. Nikt inny tego nie robi kazdy ciągnie do siebie.
2.Podobno wójt zrobił coś co wydawało byu sie niemożliwe czyli pozyskał plac pod od parafii. Rzecz która wydaje sie niemozliwa bo Kościół nie wyzbywa sie dziąłek zwłaszcza w centrum.
3. Za wójta Godziny Rzekuń zmienił się nie do poznania. Każdy toi widzi jeśli nie jest z góry negatywnie nastawiony bop stracił jakiś interes.
4. Za budżet jak przywołano art 60 uosg na stronie gminy odpowiada wójt więc musi dbać o całość finansów
5. Widać wyraźnie że ktoś wywołał konflikt i chce na tym skorzystać> Kto? Ktoś kto chciał by zająć miejsce wójta
6. MO wyraźnie wspiera przeciwników wójta co świadczy o braku obiektywizmu
PROŚBA
14:00, 22.04.2017 r.
Zgoda i jeszcze raz zgoda oto wasz prośmy
info
14:36, 22.04.2017 r.
bardzo dobrze że Pan wójt przekazuje informacje na stronie gminy
do wyżej IP. 1.21
14:44, 22.04.2017 r.
Z prostej przyczyny:
Ad.1. Radni myślą logicznie i są odpowiedzialni za wydatkowanie ludzkich pieniędzy. Proponuję Ci, żebyś zrobił sondę w Rzekuniu i zadał następujące pytania:
a) co ssądzisz o budowie basenu w Rzekuniu?
b) co sądzisz o wydaniu 1 200 tyś zł na skwerek itp. Wtedy poznasz co sądzą mieszkańcy na ten temat i pojmiesz dlaczego radni nie przyklaskują wszystkim pomysłom wójta.
Ad.2. Wójt nie dokonał żadnego cudu, gwarantuję, Wójt dokończył to, co zablokował poprzedniemu wójtowi pan Jastrzebski nie pozwalając na rewitalizację Rzekunia i odnowę centrum.
A że proboszcz Mrowca z Panem Wójtem jeden ....to zamiana gruntów bez przeszkód.
Ad.3 Obecny wójt otrzymał prawie 60 mln na dzień dobry, bo poprzednik nic nie mógł zrobić, Jastrzębski nie zwoływał sesji prawie 2 lata.
Jakby Tobie dali 1 mln zł, to Twój dom wyglądałby tak samo? Czy to znaczy że doskonałbyś rzeczy niewiarygodny? Nie sądzę.
Widzisz, ludzie oceniają realnie, Ty piszesz na zlecenie i brak ci obiektywizmu.
Ad.4.
Wójt nie odpowiada za budżet tylko za jego realizację, rozumiesz różnicę? Rada budżet uchwala, a wójt wykonuje. Póki co bardzo dużo inwestycji już od grudnia jest w budżecie a wójt nie realizuje, bo nie lubi radnego czy sołtysa z tej miejscowości. Tak to osobiste animozje biorą górę nad dobrem mieszkańców.
Ad 5
Konflikt wywołał wójt ponieważ nie chce uszanować zasad demokracji. Atakuje więc radnych którzy mają swoje zdanie i próbuje ich poniżać w oczach mieszkańców tylko dlatego że zabiegają o inwestycje dla nich. Oczernia ich na stronie UG. Jest odpowiedzialny za obecną sytuację bo nie dąży do porozumienia tylko mści się za to, że nie chcą być marionetkami.
A co do zajęcia miejsca wójta....zmiany oczekują mieszkańcy i mówią o tym głośno. Każdy kto wystartuje będzie miał szanse. Obecnego mieszkańcy nie chcą już. To pewne.
Ad 6.
MO informuje o faktach, ma prawo. Media temu służą. Na stronie UG nie przeczytasz niewygodnych dla wójta faktów. Nie dowiesz się o sprawach sądowych, o przegranych procesach, o wydatkach na wyjazdy i nagrodach dla zasłużonych.
Dowiesz się natomiast jacy radni niedobrzy bo się wójta nie słuchają.
To wg Ciebie jest obiektywizm? Więc jeśli wójtowi wolno oceniać radnych, to mediom wolno ocenić wójta.

Ps. Nie chodzisz na sesje, na spotkania z wójtem i nie wiesz, co piszesz. Albo celowo siejesz propagandę.
Sv
14:50, 22.04.2017 r.
Ciekawe co będzie robił ten klaun-Godzina po wyborach. Może rowy poszerzy? Społecznie
do troska
15:17, 22.04.2017 r.
Kto jest konfliktowy w tej gminie to chyba wszyscy widzą i wiedzą.

Kto dostał na początku kadencji 60 milionów ?
Kto wydał już 35 milionów przez 5 lat ?
ile zostanie po skończonej kadencji wójta ?

Ile wydała gmina na bezsensowne sprawy sądowe?
Ile środków zewnętrznych pozyskał wójt? czy jakieś pozyskuje? wszystko za własne a kasa leci...

Co może zostać po kadencji? NIC bo wszystko wydamy właśnie na takie skwery za ponad milion złotych - ktoś widział projekt ? skwer ma być chyba tylko dla wójta nikogo więcej
kadencja
15:29, 22.04.2017 r.
To ostatnia kadencja wojta
To ostatnia kadencja wojta. Po tym co robi juz nikt go nie wybierze
kto
15:32, 22.04.2017 r.
Kto narusza prawo??

Jak by tak wójt to by dawno donieśli

a jak rada?? prosze poczytać na stronie gminy

dlaczego MO o tym nie informowała
tylko wójta atakuje
do kadencji
15:37, 22.04.2017 r.
zdziwisz sie............ jeśli tylko wystartuje
natomiast panowie z klubu to rzeczywiscie sie nie ostana

Twierdziłeś tak samo zapewne przed ostatnimi wyborami

i co zdziwienie ktore ci oczy zaslepia
do do kadencji
18:50, 22.04.2017 r.
Właśnie widać twoją arogancje i bute!

Jesteś taki pewny że wygrasz te wybory jak twój włodarz.

Pamiętaj że pycha kroczy przed upadkiem

A wy jesteście strasznie pyszni. To widać na każdym kroku. Jeżeli uważasz że pisanie samemu sobie komentarzy doprowadzi do reelekcji to możesz się pomylić mój kudłaty przyjacielu. Niestety mieszkańcy dobrze widzą co się dzieje w gminie i jak postępujecie.

Od radnych wara bo nie jednokrotnie pomagali mieszkańcom w różnych sprawach i dalej pomagają.

A na te wybory wszyscy czekają. Podziękujemy jaśnie panującemu
rita
19:51, 22.04.2017 r.
Wydaje mi się że wójt stracił nad tym wszystkim kontrole. Czy kapitan jest jeszcze na pokładzie ?
Rzekuniak
20:23, 22.04.2017 r.
Dość już głupot i krzywd wyrządzonych naszym mieszkańcom przez włodarza. Mam prośbę do Pana Wójta tyle Pan mówił o honorze, myślę że czas pokazać jaki Pan honorowy, stracił Pan radnych, to co się dzieje w gminie nie powinno nigdy mieć miejsca. Zróbi Pan coś dobrego na koniec dla mieszkańców - zrezygnuje Pan i odejdzie będzie mniej wstydu w przyszłość.
kolejna zemsta wójta
21:04, 22.04.2017 r.
Nie wiem, czy po tym świecie chodzi człowiek równie mściwy co żałosny jak nasz wójt. Gotuje się do kolejnej zemsty która ostatnio się nie powiodła, a mianowicie zemsta na dyrektorze Szkoły Podstawowej. Rozpoczęło się ustawianie komisji jak twierdzi nasz wójt tym razem się uda a ofiarą która ma temu posłużyć jest następna naiwna z gimnazjum. Wójt ogłosił już konkurs bo jak wyjaśnia zaufanym / tak sądzi / kuratorium już je mu z ręki.
Co by się tylko do czasu konkursu nikt nie udławił, bo znów może jednego głosu do zemsty zabraknąć a ofiary to już nam szkoda, bo fajna babka a ma posłużyć jako narzędzie.
Knucie to domena naszego włodarza, a tu jak na złość wszyscy wszystko wiedzą. Kulisy ostatniego konkursu też ujrzały światło dzienne i są świadkowie, jak komisja była ustawiana. Rozpoczyna się powtórka z rozrywki a efekt będzie taki jak ostatnio z prostej przyczyny. Nad dobrymi ludźmi czuwa niebo i opatrzność. Źli muszą kombinować.
z Rzekunia
23:06, 22.04.2017 r.
Cechy charakteru takie jak knucie, manipulacja, wprowadzanie w błąd, pomawianie, zemsta, dyktatura, brak poszanowania ludzi , skłócanie lokalnej społeczności - to wszystko nie pomaga w pełnieniu funkcji na odpowiedzialnych stanowiskach. Wręcz odwrotnie, bardzo szkodzi. Zawsze szkodzi.

Jeśli mądrzy ludzie nie reagują na zło to ono się szerzy jak chwasty.
Najlepiej je tępić w zarodku.

Panowie Radni - idźcie swoją drogą. Pracujecie dla dobra mieszkańców wzorowo.
Nic nie można wam zarzucić.
Pozdrawiam.
Rodzic
02:14, 23.04.2017 r.
Kuratorium już "je mu z ręki" ??? Jak to można tak powiedzieć. Za takiego wielkiego się uważa?? U tego pana wszystko możliwe. Nie liczy się z ludżmi. Wstyd.

Mam nadzieję, że osoby z Kuratorium myślą samodzielnie. Wiedzą też, że obecny dyrektor Podolak jest już wiele lat, chyba ze 20, ma wykształcenie, doświadczenie i wszyscy tzn.dzieci i rodzice są z niego zadowoleni. Nam nie trzeba polityki czy partii tylko mądrego, zrównoważonego, sprawdzonego człowieka na stanowisku dyrektora szkoły.
Dyrektor Podolak taki właśnie jest.

. Knucie włodarza jest tu wszystkim znane, Działanie za pomocą innych do realizacji własnych celów też i te białe rękawiczki są widoczne, aż w oczy rażą.
Nie sądzę żeby Osoby z Kuratorium dały się wciągnąć w politykę wójta. Będziemy obserwować. Zobaczymy. Za ustawianie Komisji mogą być stosowne konsekwencje .
Panie dyrektorze, trzymamy kciuki za pana. Liczymy na mądrość Komisji.
amigo
07:58, 23.04.2017 r.
Super wykształceni radni nawet referendum nie potrafią zorganizować bo nie znają przepisów, a co mówić o planowaniu budżetu gdzie prostego dodawania nie potraficie...WSTYD!

Nie zagłosuje na żadnego z obecnych...jeśli dorośli ludzie nie potrafią się dogadać nie zasługują na bycie radnym.

P.S. Basen to super sprawa...jeśli jest na to kasa to ja jestem za...więc nie piszcie że to marnotrawienie pieniędzy.Przydałaby się jeszcze jakaś porządna hala sportowa z widownią.
1200 zł na skwer to śmieszne pieniądze gmina musi jakoś się prezentować i niech wydaje nawet 12000, przynajmniej wstydu przejechać przez nią nie będzie.
Stasiek
08:11, 23.04.2017 r.
U Was w Rzekuniu nie jest źle!!!
W Lelisie nie to że strona internetowa to jeszcze gazeta " wieści gminne" za publiczne pieniądze. Wójt wypisuje swoje propagandowe teksty niskich lotów.
do wyżej
08:16, 23.04.2017 r.
To nie rada organizuje referendum tylko wójt. Uchwała która przygotował Urząd Gminy została uchylona przez wojewodę więc o czym piszesz? Nie znasz faktów i ludzi w błąd wprowadzasz? Dla kogo pracujesz?
Basen uważasz potrzebny? Kiedy byś się w nim chlupał? Teraz byś wlazł? Utrzymanie to ogromny koszt przez cały rok, a pogodę mamy taką, że gorących dni jak na lekarstwo.
Tobie raczej proponuję kubeł zimnej wody. Może przejrzysz na oczy i rozum da znać.
Skwerek to nie park, to malutka działka przy skrzyżowaniu. Za 1 200 zł to ludzie budują dom z wykończeniem i jeszcze na zieleń zostaje. Granitowych płyt tam nie potrzeba. Pomników też.
A co do konkursu to już na etapie ogłoszenia konkursu zostały złamane procedury. Odpowiednie organa się już zajęły.
A zaraza przesiąknięta nienawiścią się teraz będzie szerzyć po całej gminie.
08:21, 23.04.2017 r.
A ja to będę się modliła aby dyrektorka z drwęczy przegrała i odeszła w cholerę bo to co sie dzieje w tej szkole to przechodzi ludzkie pojęcie nie dość że brud i syf w szkole to jeszcze dzieci nie dopilnowane bo panie z woźną na czele tylko plotkami się zajmują
do Amigo
08:35, 23.04.2017 r.
Skwer ma kosztować 1200 000 zl a nie 1200. Za 1200 to możesz gwoździe na działkę sobie kupić. Basen radni chcieli tylko jak wójt miał pozyskać do tego 500 000 z ministerstwa sportu to juz nie dal rady. Czy ci się to podoba czy nie to jest ostatnia kadencja tego pana. Będzie kandydat z dzbenina który powiezie tego pana do zabrodzia. Fakt jest taki że wójt stracił kontrolę nad tym całym majdanem
do Amigo
08:37, 23.04.2017 r.
Skwer ma kosztować 1200 000 zl a nie 1200. Za 1200 to możesz gwoździe na działkę sobie kupić. Basen radni chcieli tylko jak wójt miał pozyskać do tego 500 000 z ministerstwa sportu to juz nie dal rady. Czy ci się to podoba czy nie to jest ostatnia kadencja tego pana. Będzie kandydat z dzbenina który powiezie tego pana do zabrodzia. Fakt jest taki że wójt stracił kontrolę nad tym całym majdanem
nie popieram wójta
08:41, 23.04.2017 r.
Podziękować temu blogerowi ze zdjęcia w wyborach i będzie po problemie. Nie umie się dogadać to niech idzie skąd przyszedł
proponuję
10:05, 23.04.2017 r.
Pan Wójt powinien poczytać, co robią wójtowie w gminach opolskich, które mają zaaneksować tak jak naszą. Ostatnio wójt Dobrzynia Małego zorganizował spotkanie z dyrektorami szkół i insytucji by wspólnie bronić ziemi gminnych z elektrownią. Wspólnie napisali do mediów, ustalili dni prostestu przed siedzibą władz Opola, wypracowali stanowisko przesłane do ministra. Dokonali kalkulacji strat.
A co robi w tej kwestii nasz włodarz?
Przykleja się do przedstawicieli ostrołęckiego PISu na wszystkich uroczystościach, jest to celowe i interesowne, ponieważ nigdy do PISu nie należał i nie był zwolennikiem poglądów tej partii. A dziś niemal się do Jarosława modli.
Jak mówią Bóg ten sam, tylko się ołtarze zmieniają. A w życiu trzeba wiedzieć, kiedy się do kogo przytulić.
Może przygarną wiedzie, tylko posła wypada jeszcze przeprosić.
@##
10:15, 23.04.2017 r.
Nie rozumiem ludzi piszących ze rada nie potrafi się dogadać.Przecież na szesnaście zainteresowanych osob (wojt+15 radnych) dogadać się nie potrafi Pan Wójt i Pan Jastrzębski który jest architektem stagnacji gminy i gnojenia wojta Tyszki. Dziś wychodzi na to ze wojt z Kaziem dobrali się jak w końcu maku.
do 243.38
10:29, 23.04.2017 r.
chyba mocno przegąłeś

Jak nie masz dowodów tyo już zbieraj na grubą nawiązkę

łądnych kikla albo kilkanascie tysiaków poleci

czegoś takiego to chyba nikt nie daruje
refleksja
10:35, 23.04.2017 r.
Ktoś kiedyś wystarał się, żeby ta elektrownia powstała na terenach naszej gminy. A przyszedł taki ...i lekką ręką oddaje nasze ziemie bo patrzy na własny interes.

A PIS wyborów nie wygra i wszelkie plany wójta wezmą w łeb.
?
10:35, 23.04.2017 r.
A kto wybral tego wójta?
Wy, mieszkancy Rzekunia.
Ten wójt wam sie nie podoba, poprzedni też nie. Co za naród.
Dobrze ze do Ostrołęki was przyłącza to się skończą te przepychanki.
do 0.54
10:51, 23.04.2017 r.
Widzisz, tak już jest że prędzej czy później wszelkie kombinacje wyłażą. To samo było z oceną pracy Pani Lesiuk. Ileż ludzi zaangażowano, by tylko ocena wystawiona przez Pieczyńską, krzywdząca, została podtrzymana. A tu masz babo placek. To dowód, że żadne znajomości, żadne układy nie wygrały ze zdrowym rozsądkiem pracowników kuratorium i chwała im za to. Nawet rodzic musiał się przed dyrektorką tłumaczyć, dlaczego zagłosował za podniesieniem oceny.
Ludzie wstydu nie mają.
i jeszcze jedno
10:57, 23.04.2017 r.
Ty musisz być z opcji wójta.
Zaraził Cię straszeniem innych. To nie działa. Świadków na wszelkie konkursowe kombinacje jest mnóstwo. Zasada jest jedna: nie można tracić zaufanych sobie ludzi.
Zasada
12:36, 23.04.2017 r.
Zasada jest taka że trzeba być przyzwoitym.

Wójt nie pozwoli wam tej zasady złamać i dlatego go tak atakujecie
do zasady
12:50, 23.04.2017 r.
Skarbie to właśnie ten pan powinien uczyć się przyzwoitości od niektórych swoich uczniów. Nie broń oprawcy który właśnie atakuje radnych w swoich wpisach na stronie ug
popieram wójta
12:54, 23.04.2017 r.
taka głupia sytuacja bo redakcja un iemożlwia komentarze któe=re chwalą Pana Wójt atakich osób są ttysiące co maj rozum i widzą jak się gmina rozwija porąbańcy jak sylfia kreująca się na gwiazdę TVN gófno da radę :angry:
13:01, 23.04.2017 r.
kolejny mój wpis ludzie ogarnijcie się taki Wójt jak nasz trafia się jak 6 w lotka a wy nie potraficie docenić a redakcja tej porąbane...j strony blokuje komenty tych którzy są mądrzy i oceniają sytuację rzekunską rozu em a nie zastraszeniem ja we Drwęczy sylfia rozsiewa syf wsp,oniez bratowaą
Rzekuniak
13:27, 23.04.2017 r.
Do wyżej, pewnie Cię zatrudnił lub czerpiesz jakieś korzyści z gminnej kasy skoro tak popierasz wójta, bo tylko takcy ludzie przy nim zostali. A tak na marginesie to spróbuj raz mieć inne zdanie niż wójt na jakikolwiek temat i wtedy napisz czy nadal popierasz go, przejrzysz wtedy na oczy i myślenie Ci się zmieni. Gryczka, Małkowski, Podolak, Pupek, Wilkowski i Majewski też go popierali ;-)
dobra zmiana?
13:46, 23.04.2017 r.
W żaden sposób się ten biedny wójt nie może dobrać do podstawówki żeby swoje rządy zaprowadzić. W Laskowcu bardzo głośno o "wójtowej pani dyrektor" która ma złą opinię zarówno wśród pracowników, jak i społeczności.
Na taką "dobrą zmianę" w podstawówce nie ma wójt co liczyć.
Zbyt głośno o jego zamiarach.
I tak jak ostatnio właśnie PIS na to nie pozwoli.
Ale próbować można.

Ps. Czy tym razem również z ramienia wójta w komisji konkursowej zasiądzie "wykształcony" pan Wysocki? Chciałabym usłyszeć jak on pytania formułuje. To musi być niezłe widowisko.
do poplecznika wójta
14:01, 23.04.2017 r.
" popieram wójta zawsze i wszędzie" To Twoje rycerskie hasło?
Ono Cię zawsze prowadzić będzie?
I świecić jak słońce jasno?

Ktoś Ci to wpoił? Śpiewasz też przez sen, żeby samemu uwierzyć? Powtarzasz jak pacierz przed snem?

Nas nie przekonasz!
My z tych bardziej myślących!
ojelq
14:15, 23.04.2017 r.
Ja tak sobie myślę że ten nasz wójt pomimo tak dużych możliwości na początku poprzedniej kadencji i tej to zaprzepaścił. To poparcie dla niego było slabe w tych wyborach. Obecnie widzę że przestał panować nad tym wszystkim. Kłóci się ze wszystkimi i te agresywne pisma
lalka
14:20, 23.04.2017 r.
Ta co go popiera zawsze i wszędzie to Bogusia. Słabiutka dziewczyna
u
16:48, 23.04.2017 r.
Ta z gimnazjum to nie jest fajna babka. To chciwy na władzę babsztyl, który za stołek dyrektorski dałby sie powiesić. Obecny dyrektor to porządny człowiek, nie stać by go było na wygryzanie kolegów. A to przyszło nie wiadomo skąd i panoszy się jak mało kto. Bezczelność niektórych nie zna granic, a o poczuciu przyzwoitości można zapomnieć, ale czego można się spodziewać po kobiecie o mentalności przekupki...
x
19:27, 23.04.2017 r.
Szczekacie jak psy jeden na drugiego zamiast rozmawiać jak ludzie z szacunkiem do siebie. Wsiochy do obory a nie do wersalu jakim urząd...
CIORT
19:45, 23.04.2017 r.
Witam moich ulubieńców z gminy Rzekuń, widzę że sytuacja bez zmian. Mam nadzieję że przy następnych wyborach sytuacja się zmieni. Radni i Wójt zostaną zmienieni i zapanuje ład i porządek a galaktyce.
przerażony
19:52, 23.04.2017 r.
Jak możecie tak opluwać ludzi, których nie znacie i chodzić do kościoła. Czysta hipokryzja. A w minione święta wszyscy na mszy do komunii...Czy spowiadacie się z tej obłudy i nienawiści?
...
19:56, 23.04.2017 r.
Mam nadzieję że Ci radni przeproszą mieszkańców za smród jaki robią.
Jesteśmy Waszymi sąsiadami i nie róbcie z nas idi..tów którzy nie potrafią samodzielnie myśleć - a tak niestety nas wszystkich traktujecie. Macie się za lepszych a niestety słoma Wam z butów wystaje
x
20:05, 23.04.2017 r.
Tak to jest jak prostak władzy dostanie, kłótliwe zakapiory -bez szkoły won do gnoju
CHAŃBA!!!
smoking
20:35, 23.04.2017 r.
Jak patrzę na na tego Pana to utwierdzam się w przekonaniu że"garnitur dobrze leży na .......dopiero w trzecim pokoleniu". Czyli tu dopiero na prawnuczku. :tongue:
do ...
20:50, 23.04.2017 r.
Zastanów się kto robi smród i uważa się za lepszego. Radni których znam to bardzo poczciwi normalni ludzie którzy pomagają sąsiadom. Niestety druga strona mającą się za cesarza rzekunia postępuje tak jak wszyscy widzą.
do 123.250
20:58, 23.04.2017 r.
Ty nie jesteś naszym sąsiadem. U nas już nikt tego wójta nie popiera. Jesteś sąsiadem wójta, ewentualnie sąsiadką którą zatrudnił w naszej gminie więc tam wracaj i go ze sobą zabierz a mieszkańców gminy nie nazywaj idiotami, generalizujesz, nie wszyscy głosowali na Twego chlebodawcę.
do przerażony
21:08, 23.04.2017 r.
Ty prorok jakiś? Tu wiesz który internauta do kościoła chodzi? Kto do komunii? Ty jesteś jasnowidz?
Z obłudy i nienawiści muszą spowiadać się ci którzy za namową wójta krzywdzą innych ludzi.
Chcesz z kata zrobić ofiarę? Trudno będzie. Każdy kto krzywdzi innych musi się liczyć z ich wdzięcznością. Przykro Ci gdy czytasz? Im też było przykro, gdy za nic zostali pozbawieni środków do życia.
A co do kościoła, to ludzie wierzący już dawno przestali odwiedzać tę instytucję, bo ona z Bogiem nic wspólnego nie ma.
.
05:27, 24.04.2017 r.
Podolak zamówił artykuł sponsorowany p.t. życzenia świąteczne, to i teraz redakcja musi dać coś od siebie.
do do 0.54
07:46, 24.04.2017 r.
A propos tej Pani to mogę zeznawać nawet w sądzie... na jej niekorzyść oczywiście.
do do 0.54
07:54, 24.04.2017 r.
Ja bardzo chętnie porozmawiam z pracownikami z kuratorium i opowiem im o sposobie nauczania tej "biednej" nauczycielki.

Dajcie znać! To nawet w sądzie pod przysięgą mogę zeznawać.
do do 0.54
08:10, 24.04.2017 r.
takie za przeproszeniem pier... o tym że niewinnie jej ocenę zaniżyli budzi w pokrzywdzonych gniew, więc lepiej nie wywołuj wilka z lasu.

Nawet przepraszam nie było, więc to człowieka wku...
« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne