« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 26 września 2017 r., imieniny Justyny, Cypriana, Euzebiusza

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

"Godziny dla Rodziny"

Akcja kulturalna "Godziny dla Rodziny" adresowana jest do dzieci, rodziców i opiekunów.
OCK proponuje raz w miesiącu (w niedzielne południe) poranek teatralny. Cena biletu wynosi 5 zł. Raz w miesiącu będzie także poranek filmowy w niedzielę o godz. 12. Cena biletu wynosi 5 zł.
Na wybrane filmy z repertuaru kina (oznaczone logo “Godziny dla Rodziny”) będą bilety familijne w cenie 11 zł od osoby. Dziecko (dzieci) powinno być pod opieką przynajmniej jednej osoby dorosłej - to jedyny warunek nabycia tanich biletów. Akcja jest finansowana ze środków Samorządu Miasta Ostrołęki i odbywa się pod patronatem Rady Miasta Ostrołęki i Prezydenta Miasta Ostrołęki. Organizatorem “Godzin dla Rodziny” jest Ostrołęckie Centrum Kultury.
Akcja już spotkała się z odzewem i dużym zainteresowaniem. “Godziny dla Rodziny” zainaugurował spektakl Olsztyńskiego Teatru Lalek pt. “Pinokio”. Do sali widowiskowej OCK przybyło 281 widzów - dzieci z opiekunami. W najbliższe weekendy zapraszamy na seanse filmu “Don Chichot”: 12-13 stycznia, godz. 13.30 oraz 19-20 stycznia o godz. 16. 20 stycznia (niedziela) o godz. 12 zapraszamy na “Poranek filmowy”, a w nim film “Stefan Malutki”.

Wyświetleń: 1099
 
14:06, 09.01.2008 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

Brak komentarzy!

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne