« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 25 lutego 2020 r., imieniny Cezarego, Wiktora, Konstancjusza

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

IV Dziecięcy Festiwal Tańca (zdjęcia, wideo)

Na scenie przy DH "Kupiec" wystąpiły dzieci z ostrołęckich przedszkoli i nie tylko. Maluchy zaprezentowały przygotowane wcześniej układy taneczne. Występy odbyły się w ramach IV Dziecięcego Festiwalu Tańca. Było nie tylko muzykalnie, ale także kolorowo i zabawnie.

Każda grupa, która reprezentowała swoje przedszkole przygotowała własny układ taneczny, który wymagał nie lada sprytu i ćwiczeń. Dodatkowym atutem były barwne i wymyślne stroje, w których występowały dzieci.

Śmiało można stwierdzić, że przedszkolaki wykazały się ogromnym talentem tanecznym, natomiast panie, które wybrały układ taneczny kreatywnością i pomysłowością.

Na buziach pociech nie było widać stresu ani tremy. Licznie zgromadzona publiczność gorącymi brawami oklaskiwała każdy występ przedszkolaków.

Jury w składzie: Donata Leszczyńska - dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 1, Danuta Łukasik - dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 10 oraz Danuta Gołaś - dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 17, przyznało miejsce pierwsze Przedszkolu Miejskiemu nr 7.

Warto podkreślić, że bez względu na zajęte miejsce, każda z grup otrzymała upominki i mini statuetkę. Organizatorem festiwalu było Przedszkole Miejskie nr 17 "Kraina Misiów".

Festiwal odbył się w piątek 12 czerwca.

Zobacz zdjęcia:
Dziecięcy Festiwal Taneczny (12.06.2015)

Wyświetleń: 1248
 
14:08, 12.06.2015 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

ośka
19:31, 12.06.2015 r.
Było pięknie!!!!!!n
« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne