« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 25 listopada 2020 r., imieniny Erazma, Katarzyny, Beaty

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

"Ja w reklamówce kasy nie miałem" - prezydent o torbie z pieniędzmi

Prezydent Kotowski przemówił w sprawie afery torebkowej.
Dyskusję rozpoczął radny Tadeusz Kaczyński, który powiedział, że sprawa opisywana w mediach narusza powagę urzędu, władzy wykonawczej, uchwałodawczej, całego samorządu, w tym również radnych.

Głos w sprawie zabrał prezydent Janusz Kotowski i przewodniczący rady miasta Dariusz Maciak. Obaj jednak nie zagłębiali się w szczegóły. Żaden z polityków nie zaprzeczył skradzionej torbie z pieniędzmi, ani nie mówił o konkretnych wydarzeniach związanych z aferą.
Dariusz Maciak wyraził tylko zadowolenie z wyniku wyborów samorządowych, w których w Ostrołęce wygrało Prawo i Sprawiedliwość. Przewodniczący rady miasta stwierdził, że ostrołęczanie to mądrzy ludzie, którzy nie wzięli na serio publikacji lokalnych mediów o aferach w ratuszu.

Sprawę kradzieży około 45 tys. zł przez trzech byłych już piłkarzy ostrołęckiej Narwi, którzy nocowali w jednym mieszkaniu z Dariuszem Maciakiem ujawnił nasz portal. Prezydent Janusz Kotowski, do którego miały należeć pieniądze, oraz Dariusz Maciak nie komentują tej sprawy. Policja zatrzymała sprawców kradzieży, choć sprawę Dariusz Maciak zgłosił na policję dopiero ponad miesiąc po kradzieży reklamówki.

Wyświetleń: 6564
 
00:45, 25.11.2011 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

Brak komentarzy!

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne