« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 1 października 2020 r., imieniny Danuty, Remigiusza, Romana

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Jak odpowiednio dopasować środki czystości?

Wysoka jakość produktów, wydajność, gwarancja czystości i niczym nieskażonej higieny. Cechy te powinny i co ważne, posiadają obecnie produkowane środki czystości. Użytkownicy często stoją przed dylematem wyboru i odpowiedniego dopasowania ich do wykonywanych czynności.

Zatem jak odpowiednio dobrać środki czystości by spełniały swoje zadania?

Obiekty użyteczności publicznej, hotele, restauracje, centra handlowe, szkoły, przedszkola, czy też szpitale wymagają odpowiedniego doboru środków czystościowych. Wszędzie tam, gdzie higiena odgrywa ważną rolę, należy zadbać, by czystość była na najwyższym poziomie. Dopasowanie środków czystościowych jest zatem kluczowe.

Środki chemiczne w służbie czystości
Na rynku działają wyspecjalizowane firmy, które w swojej ofercie posiadają profesjonalne środki czystości. Jedną z nich jest warszawska firma Higiena Serwis, która klientom proponuje środki czystości na najwyższym poziomie. Również obsługa i profesjonalne doradztwo leży w zakresie usług tej firmy. Wysoko wyspecjalizowani fachowcy pomogą odpowiednio dopasować środki czystości do sprzątanego rodzaju powierzchni.

Niezwykle wydajnymi, ekonomicznymi i świetnie spełniającymi nawet najtrudniejsze zadania związane z czyszczeniem powierzchni są, oferowane przez Higiena Serwis, środki czystościowe marki Hi-Prem. W ofercie firmy znajdują się doskonałej jakości środki odtłuszczające, płyny do mycia powierzchni wodoodpornych i płyny usuwające sadzę, czy też plamy z olejów. Ponadto płyny do mycia sanitariatów oraz te, przeznaczone do mycia szyb.

Jednym z profesjonalnych produktów w ofercie Higieny Serwis jest na przykład płyn do mycia sanitariatów marki Hi-Prem Sanitar 10 l, http://www.higienaserwis.pl/hiprem-sanitar-10l-plyn-do-mycia-sanitariatow-p-527.html. Przeznaczony do wszelkiego rodzaju kwaso- i wodoodpornych powierzchni w obrębie sanitariatów, idealnie spełnia swoje zadania. Zdecydowanie jest to doskonałej jakości środek czystości zapewniający higienę na najwyższym poziomie.

Profesjonalne środki czystościowe podzielone zostały i przystosowane do poszczególnych powierzchni poddawanych procesowi mycia i sprzątania.

Chemiczne środki czystości do strefy kuchni
Firma Higiena Serwis swoim klientom proponuje wysokiej jakości środki czystości, które specjalnie przystosowane są do strefy kuchennej obiektów. Wśród nich na szczególną uwagę zasługują detergenty, których przeznaczeniem jest dezynfekcja kuchni. Zapewniają one nieskazitelną czystość i higienę tych obszarów.

Absolutną nowością na rynku jest środek dezynfekujący o nazwie Kiehl Blutoxol. Ten alkaliczny środek charakteryzuje się szybkim działaniem i co ważne, przeznaczony jest również do pomieszczeń chłodniczych. Doskonale usuwa wszelkiego rodzaju tłuszcze, oleje oraz białko pochodzenia roślinnego i zwierzęcego, jednak jego najważniejszym zadaniem jest dezynfekcja. Skuteczny i bakteriobójczy, doskonale radzi sobie z bakteriami salmonelli i listerii. Jego szerokie zastosowanie przy myciu i dezynfekcji podłóg, ścian i innych powierzchni, także roboczych, stanowi, że jest to doskonale skuteczny środek chemiczny do zastosowania w gastronomii.

Również płyny do mycia naczyń, szczególnie wysokogatunkowe, są niezwykle ważnymi detergentami używanymi w obszarze kuchni.

Nie można sobie też wyobrazić funkcjonowania jadalni, czy kuchni pozbawionej środków chemicznych do płukania naczyń w zmywarkach. Istotne są także, będące w sprzedaży w sklepie internetowym www.higienaserwis.pl środki chemiczne przeznaczone do usuwania kamienia i innych osadów opornych na zmywanie.

Środki chemiczne do sanitariatów i basenów - wysoka skuteczność działania
Obiekty sanitarne oraz toalety publiczne są miejscami, w których niezbędne jest utrzymanie wysokiego poziomu higieny. Warszawska firma Higiena Serwis posiada w swojej ofercie również środki czystości do czyszczenia basenów i pływalni.

Profesjonalne środki czystości są niezwykle skuteczne i wydajne. Wszelkiego rodzaju płyny do sanitariatów, wśród których znajduje się Kiehl Santex 1l, http://www.higienaserwis.pl/kiehl-santex-1l-plyn-do-sanitariatow-p-2486.html, stanowią silną broń do zwalczania bakterii w tych obszarach. Kiehl Santex jest intensywnie działającym płynem do mycia sanitariatów i skomponowany został na bazie kwasów. Doskonale usuwa wszelkiego rodzaju pozostałości wapienne, kamień, w tym kotłowy i moczowy oraz pozostałości mydła.

Innymi, niezwykle ważnymi w codziennym użytku środkami chemicznymi są te do codziennego - bieżącego oraz gruntownego sprzątania, a także środki chemiczne do mycia przemysłowego.

Odpowiedni dobór środków czystości jest niezwykle istotny. Należy zawsze dobierać środki chemiczne do rodzaju określonej sprzątanej powierzchni, tak aby jej nie zniszczyć na przykład zbyt mocnym detergentem. Ich moc i zakres zastosowania są różny, dlatego też warto skorzystać z fachowej, profesjonalnej porady specjalistów zatrudnionych w firmie Higiena Serwis.

Wyświetleń: 1181
 
00:56, 02.02.2015 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

Brak komentarzy!

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne