« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 14 czerwca 2026 r., imieniny Elizy, Bazylego, Waleriana

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Jubileusz 20-lecia OTBS z gwiazdami disco polo (wideo)

Power BoyPower BoyOstrołęckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego będzie świętowało 20-lecie swojej działalności. Z okazji jubileuszu spółka zaplanowała mnóstwo atrakcji dla mieszkańców miasta. Jedną z nich będzie koncert popularnego zespołu Power Boy.

Uczestnicy festynu rodzinnego z pewnością nie będą mogli narzekać na nudę. Będą m.in. ciekawe konkursy z nagrodami, turniej, ścianka wspinaczkowa czy grill. Wieczorem zaś dobrą zabawę zapewnią dwa zespoły disco polo - Power Boy oraz Eratox. Nie zabraknie też pokazu sztucznych ogni.

Szczegółowy program imprezy:
17.00 - rozpoczęcie festynu rodzinnego,
17.10 - konkursy z nagrodami,
18.15 - turniej rodzinny,
19.00 - koncert zespołu Power Boy,
20.30 - koncert zespołu Eratox,
21.45 - pokaz sztucznych ogni,
22.00 - zakończenie festynu.

Atrakcje towarzyszące to: ścianka wspinaczkowa, dmuchana zjeżdżalnia, basen z piłeczkami, fotobudka, grill.

Wydarzenie odbędzie się w piątek 2 czerwca na boisku sportowym przy al. Jana Pawła II 134. Początek o godz. 17.00. Imprezę poprowadzi DJ Jacek.





Reklama
Wyświetleń: 9486
 
09:24, 01.06.2017 r.

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum


Wybrane artykuły