« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 19 października 2017 r., imieniny Piotra, Pawła, Ziemowita

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Jula z Łomży pożegnała się z show "Agent-Gwiazdy" (wideo)

Fot. kadr z programu Agent-GwiazdyFot. kadr z programu "Agent-Gwiazdy"Trzeci odcinek programu "Agent-Gwiazdy" rozegrał się w malowniczej miejscowości Cabra Corral. Na uczestników produkcji czekały nowe, trudne zadania. Z ich wykonaniem doskonale poradziła sobie Joanna Jędrzejczyk, sportsmenka związana z Kurpiami. Niestety, Jula musiała opuścić show.

Pierwsze zadanie polegało na zbudowaniu tratwy, a następnie przepłynięciu pontonami blisko 12 kilometrów z nurtem rzeki, ciągnąc za sobą tratwy z własnym bagażem i pieniędzmi, które można było wygrać w tym zadaniu.

W drugiej konkurencji kluczową rolę odegrało zaufanie, jakim darzą się wzajemnie uczestnicy. Celebryci zostali podzieleni na dwie grupy na podstawie kwestionariusza o zaufaniu. Jedni zawisnęli kilka metrów nad taflą wody, a drudzy musieli na łódkach podpłynąć na tyle blisko, by umożliwić wiszącym skok do wyznaczonego okręgu. Oczywiście, we wszystkich zmaganiach Agent starał się sabotować pozostałych uczestników.

- Przez wiele lat udowadniałam, że jestem najlepsza na świecie. Tak samo tutaj, cieszę się z tego, że mogę tu udowadniać, że jestem osobą, która jest warta tej gry - powiedziała Joanna Jędrzejczyk.

W tym odcinku z programu odpadła Julita Fabiszewska, piosenkarka z Łomży, natomiast w poprzednich Agnieszka Rylik i Michał Będzmirowski. Kolejne zmagania celebrytów już we wtorek 7 marca o godz. 21.30 w TVN.

Obejrzyj wideo:
"Agent-Gwiazdy 2"

Wyświetleń: 4349
 
10:50, 01.03.2017 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

Zenek
10:15, 01.03.2017 r.
Bo nie zrobiła dobrze komu trzeba .
OLA
19:52, 01.03.2017 r.
ciekawszą informacją jest nowe kino w Łomży.robi wrażenie.
Franciszek
07:01, 02.03.2017 r.
Jula to ta celebryta od gotowania jedzenia.
« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne