« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 9 czerwca 2026 r., imieniny Felicjana, Pelagii, Sławoja

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

KaeN w klubie Capitol (zdjęcia)

Polski raper KaeN czyli Dawid Starejki wystąpił w piątek na scenie sypniewskiego klubu Capitol. Do jednej z największych w naszym regionie dyskotek na koncert rapera przybyło kilkaset osób. KaeN na scenie pojawił się tradycyjnie w czarnej masce.

Zobacz zdjęcia:
KaeN w klubie Capitol (14.08.2015)

Reklama
Wyświetleń: 26411
 
12:28, 15.08.2015 r.

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum


Wybrane artykuły