Kolejne samobójstwa w naszym regionie
Do kolejnych dwóch samobójstw doszło w ostatnich dniach.Na początku tygodnia życie odebrał sobie 19-latek z gm. Goworowo. Wczoraj wieczorem do kolejnej tragedii doszło w Laskowcu k. Ostrołęki, gdzie samobójstwo popełnił kolejny mężczyzna.
Policja nie udziela żadnych informacji na temat okoliczności tych tragicznych zdarzeń.
Niestety w okresie przedświątecznym ilość samobójstw nasila się.
- Wyświetleń: 11056
-
- 10:23, 13.12.2012 r.