« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 14 czerwca 2026 r., imieniny Elizy, Bazylego, Waleriana

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Kolejne samobójstwa w naszym regionie

Do kolejnych dwóch samobójstw doszło w ostatnich dniach.
Na początku tygodnia życie odebrał sobie 19-latek z gm. Goworowo. Wczoraj wieczorem do kolejnej tragedii doszło w Laskowcu k. Ostrołęki, gdzie samobójstwo popełnił kolejny mężczyzna.
Policja nie udziela żadnych informacji na temat okoliczności tych tragicznych zdarzeń.

Niestety w okresie przedświątecznym ilość samobójstw nasila się.

Reklama
Wyświetleń: 11056
 
10:23, 13.12.2012 r.

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum


Wybrane artykuły