« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 9 czerwca 2026 r., imieniny Felicjana, Pelagii, Sławoja

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Kolejne samobójstwo w gminie Olszewo-Borki. 27-latek odebrał sobie życie

Do kolejnego samobójstwa doszło ostatniej nocy na terenie gminy Olszewo-Borki.
W miejscowości Rżaniec w stodole powiesił się 27-letni mężczyzna. Jak poinformował nas nasz czytelnik, ciało mężczyzny znaleziono około północy. To drugie w ostatnich dniach samobójstwo na terenie gminy Olszewo-Borki. W nocy z piątku na sobotę życie odebrał sobie 17-latek z Grabnika.

Reklama
Wyświetleń: 12049
 
13:08, 11.03.2012 r.

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum


Wybrane artykuły