« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 14 czerwca 2026 r., imieniny Elizy, Bazylego, Waleriana

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Kolejne samobójstwo w Ostrołęce

59-letnia kobieta popełniła samobójstwo.
Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy do tragedii doszło w ubiegłą sobotę w Ostrołęce. Kobieta odebrała sobie życie przez powieszenie.
W przeszłości była nauczycielką w jednej z ostrołęckich szkół.

- Potwierdzam, że takie zdarzenie miało miejsce. Ze względu na charakter sprawy nie udzielamy szczegółowych informacji - mówi Sylwester Marczak, rzecznik prasowy ostrołęckiej policji.

Reklama
Wyświetleń: 9416
 
10:23, 29.08.2012 r.

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum


Wybrane artykuły