« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 24 września 2017 r., imieniny Gerarda, Teodora, Hermana

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Kolejne zmiany w RIT

Nadzwyczajna sesja rady miasta odbędzie się w czwartek 20 kwietnia. Oprócz stałych punktów porządek obrad będzie obejmował jedynie projekt uchwały w sprawie kolejnych zmian "Planu Inwestycyjnego dla Miasta Ostrołęki i subregionu ostrołęckiego".

Pierwsza zmiana dotyczy ostrołęckiego szpitala i aktualizacji zadania pn.: "Poprawa jakości życia mieszkańców subregionu ostrołęckiego poprzez poprawę dostępu do usług publicznych jako inwestycje służące wczesnemu wykrywaniu i leczeniu chorób nowotworowych w Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym im. dr. Józefa Psarskiego w Ostrołęce".

Druga zmiana dotyczy Przasnysza w związku z wprowadzeniem do planu projektu pn. "Przebudowa i remont Miejskiego Domu Kultury w Przasnyszu".

Bez zmian pozostają zadania, które już wcześniej zostały przez radę miasta przyjęte m.in. doposażenie Miejskiego Zakładu Komunikacji w Ostrołęce poprzez zakup niskoemisyjnego taboru pasażerskiego wraz z niezbędną infrastrukturą na potrzeby publicznego transportu zbiorowego komunikacji miejskiej, budowa i przebudowa ścieżek rowerowych na terenie Ostrołęki wraz z obiektem "parkuj & jedź" oraz niezbędną rowerową infrastrukturą towarzyszącą, wdrożenie rozwiązań informatycznych z zakresu Inteligentnego Systemu Transportowego czy budowa ul. Dobrzańskiego z włączeniem jej do ciągu komunikacyjnego ul. 11 Listopada.

Początek sesji o godz. 16.00.

Wyświetleń: 1598
 
13:32, 19.04.2017 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

Brak komentarzy!

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne