« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 24 września 2017 r., imieniny Gerarda, Teodora, Hermana

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Komendant ostrołęckiej policji: "W normalnym trybie, na weselu na Kurpiach dostałby w ryja". O komentujących: "99.9 to są osoby, które były aresztowane i mające

Krytykujesz policję? Uważaj. Możesz iść nawet do więzienia. Takie zwyczaje w Ostrołęce chce zaprowadzić tamtejszy szef mundurowych - tak zaczął się o godz. 20.00, w porze największej oglądalności, dzisiejszy program "Newsroom" w TVP Info.
Portal internetowy Moja Ostrołęka ma wydać tamtejszemu komendantowi wszystkie dane internautów, którzy krytykowali policję. A krytykować było za co, bo pijany funkcjonariusz przyjechał po wódkę na stację benzynową, zrobił awanturę, groził innemu klientowi, po czym wsiadł do samochodu i odjechał. Policja zaalarmowana przez świadków odnalazła kolegę po fachu, który dał radę opróżnić butelkę, ale już nie dał rady wysiąść z samochodu. Duży tekst o tym wydarzeniu publikował lokalny portal - informuje TVP.

- Chcieliśmy porozmawiać z samym komendantem. Nagrywaliśmy się na automatycznej sekretarce, dzwoniliśmy na komórkę, prosiliśmy nawet żywą sekretarkę o połączenie i tak przez cały dzień, średnio co godzinę. za każdym razem słyszeliśmy, że komendant jest zajęty. W tej sytuacji zrobiliśmy mały fortel, dziennikarską prowokację. Również ulubiona metoda policji. Nasz reporter zadzwonił do komendanta, podał się za pracownika zespołu prasowego Komendy Głównej Policji - mówi prowadzący program.

O stosunku komendanta do mediów może świadczyć fragment rozmowy dotyczący dziennikarza TVN-u, który w ocenie pana komendanta zakłócił uroczystość wmurowania kamienia węgielnego pod nową komendę policji w Ostrołęce - informuje TVP.

- Kiedy zaprosiłem pana generała i całą masę ludzi z MSW, KGP i tak dalej wpakowałby mi się taki, powiedziałbym, pan redaktor z TVN-u, Stangreciak, z tubą, który zakłócił mi tę uroczystość w sposób chamski i arogancki. No totalna bryndza. Ja powiem tak, ja byłem zaskoczony, bo w normalnym trybie, na weselu na Kurpiach dostałby w ryja. Wpada gość z tubą ręku, zaczyna piłować mordę i mówi "chamstwo, chamstwo, chamstwo, żądamy prawdy", jakieś takie historie. A tak naprawdę wszystko, co robiłem, to robiłem zgodnie z literą prawa, bo to było weryfikowane przez KWP - mówi nadkom. Janusz Pawelczyk, komendant miejski policji w Ostrołęce.

Komendant policji w Ostrołęce dzieli się też swoimi przemyśleniami na temat internautów, którzy komentowali sprawę pijanego policjanta. Komendant cały czas sądzi, że rozmawia z pracownikiem biura prasowego Komendy Głównej Policji - informuje TVP.

- 99.9 to są osoby, które były aresztowane i obecnie mające problemy z prawem, to tak na marginesie - mówi nadkom. Janusz Pawelczyk, komendant miejski policji w Ostrołęce.

Dla pana komendanta wszystko zatem jest jasne, mimo że nie zna ani nazwisk, ani adresów IP z których wpisywano komentarze - informuje TVP.

Oglądalność kanałów tv za styczeń 2011 (żródło: Nielsen Audience Measurement):
1. TVP1 - 19,83%
2. TVN - 13,86%
3. Polsat - 13,79%
4. TVP2 - 13,39%
5. TVP Info - 4,07%
6. TVN24 - 3,09%

Obejrzyj wideo:

Wyświetleń: 18025
 
20:44, 14.05.2011 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

18:58, 14.05.2011 r.
kto krytykuje policje ma lipe komendant tez swiety nie jest niech teraz zamkną internaltów do wiezienia a pies dalej bedzie chodzić ot tp jest sprawiedliwosc panie komedacie kochamy policje za takie wlasnie sprawy nie winni ludzie kary zapłacą tak po prostu żeby sprawa ucichla hahahha tu już nie można nic dodać wszystko jasne reka reke myje co?
zax
18:59, 14.05.2011 r.
:laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:
obiektywny
19:07, 14.05.2011 r.
zamiast zastanawiać się jaki wyrok dostanie nachlany na umór policjant i czemu to tak długo trwa to musimy bać się o własną skórę bo w mniej lub bardziej wybredny sposób dociekamy prawdy PARANOJA
Ziom
19:15, 14.05.2011 r.
No Panie komęndacie dymisja się kłania chyba panu .Za tak piekne słowa piękny wzór nam pan zapodał pozdrawiam serdecznie.
aaa
19:19, 14.05.2011 r.
:) pozdrawiam przestępców (chyba, że ktoś jest w tym szczęśliwy, 0.1% uczciwych obywateli). Ciekawa jestem czy p. komendant nie obawia się o procesy o zniesławienie.....
szok
19:22, 14.05.2011 r.
to on jest jeszcze komendantem? :o
janko nie-muzykant
19:34, 14.05.2011 r.
Ostroleka-miasto przestepcow! (wedlug komendanta)
RADIO EREWAŃ
19:42, 14.05.2011 r.
Fragment telefonicznej wypowiedzi Pana komendanta a może komedianta policji w Ostrołęce:
-"chamstwo,chamstwo i jeszcze raz kłamstwo...." koniec cytatu.
Od razu widać jaki jest jego stosunek do społeczeństwa które go utrzymuje.
kornik
19:53, 14.05.2011 r.
Toś się pan popisał panie komend(i)ancie :laughing:
Wiele i ja mogłabym napisać na temat, który ma być dla pana tematem tabu. A tak na marginesie: czy policjant Z. który wymachiwał parę lat temu na Benzolu po pijanemu bronią w stronę klientów stacji jeszcze pracuje?
No i teraz spróbuj pan mnie aresztować. Już się boję :crying:
kornik
19:56, 14.05.2011 r.
I jeszcze coś: kiedy mieszkałam w O-ce miałam pana za jednego z nielicznych tzw porządnych gliniarzy, a tu ups - niespodzianka :wassat:
uhauhuhaha ostry loczk
19:58, 14.05.2011 r.
hahahghah xD :smile: :tongue: :wassat: :crying: :sad: :laughing: :tongue: :wassat: :wink: :smile:
komornik
20:01, 14.05.2011 r.
No to się chłop ośmieszył.
Tomek S.
20:01, 14.05.2011 r.
Takie czasy, grupka osób czująca się anonimowo własne kompleksy opatrzone sporą dawką żółci wyleje w internecie bez konsekwencji. Prawda jest taka, że za swoje słowa i czyny każdy powinien odpowiadać. Tak i pijany policjant, jak i skrzywdzony przez los internauta. Temat zastępczy rewelacja, a czasy jakie są każdy widzi.
x2
20:12, 14.05.2011 r.
Żyjemy pod naciskiem, więc
jak szanować mamy system?
Który atakuje kiedy człowiekowi czujność przyśnie
Kopnąłbym w piz*ę wszystko
Jak tę rurę Paris Hilton
Kiedy policja umie zabić, nazwać to pomyłką
Później, głównie mi o to biega
Stosunek do nich, nie ma przebacz
Bo spusc ze smyczy, a zaczną do tłumu strzelac
To te realia chłopaku, weź się nie przeraź
Tak jest tu i teraz pozdrawiam moją mecenas
A temat się nie zmienia i jest od lat aktualny
Bo wciąż co po niektórym trudno dotrzeć do prawdy synu
nero
20:18, 14.05.2011 r.
I bardzo dobrze powiedział, bo do czego to doszło aby jakiś redaktor rozmawiał z komendantem policji przez megafon z odległości kilku metrów!!!!!!!!
M
20:32, 14.05.2011 r.
No to sie komendant odkryl. Niezle, chyba juz po karierze. KWP go rozliczy.
0.1%
20:40, 14.05.2011 r.
0 punktów, 0 wykroczeń ,0 wyroków, 0 konfliktu z prawem , jesteś zerem komendancie a 99,9 komentujących to wy, którzy powinni mieć wyroki
ten
20:42, 14.05.2011 r.
Tak... 99.9 miała na pewno kłopoty z prawem...
Panie komendancie, to co Pan wyprawia to jedna wielka KPINA.

Ładnie ktoś napisał (pod cyzm również siępodpisuję) - komend(i)ant
20:57, 14.05.2011 r.
99.9 to są osoby, które były aresztowane i obecnie mające problemy z prawem - Nie wiem jak Wy ale ja czuję się obrażona. Nigdy nie miałam problemów z prawem i nie byłam aresztowana, może teraz przyszedł czas aby to Pana komendanta oskarżyć o zniesławienie????
tak dla ścisłości
21:02, 14.05.2011 r.
za to co się dzieje w policji, jak jest i dlaczego tak jest itp itd bo nie chce mi się rozpisywać podziękujcie rządowi który się wpieprza tam gdzie nie trzeba mam tu na myśli przywileje mundurowych i wiele innych rzeczy...

co do waszych pretensji i żalu że Ostrołęka a nawet i cała Polska to jedno wielkie bezprawie to zobaczycie za 5-10 lat gdy rząd zrobi to co chce zrobić wtedy każdy z was weźmie nogi za pas i ucieknie za granice...

no to tyle kto się zgadza ze mną chwała mu za to kto nie to już jego sprawa też trzeba to uszanować...

ps. a co do tego Policjanta to nie znacie i nie wiecie jak przebiega procedura tj. postępowanie dyscyplinarne... tak samo jak jak na was (mowa tu o tych co mają coś na sumieniu bądź byli karani) Policja musi mieć niezbite dowody żeby przedstawić zarzut i wnieść sprawę o ukaranie do sądu tak samo i jest z tym właśnie Policjantem musi być postępowanie sprawdzające a jak się wszystko wyjaśni potwierdzi bądź też nie wtedy będzie decyzja co z tym Policjantem...

także też nie miejsce pretensji do komendanta bo gdyby tak łatwo było zwolnić Policjantów to za każde pomówienie by lecieli ze strony mszczących się petentów...

pozdro
arti
21:02, 14.05.2011 r.
Panie komendancie gratulacje! Tylu przestępców na pana terenie a pan się tym chwali?? :laughing:
Superwomen
21:02, 14.05.2011 r.
Ja tam do samego prawa mam wątpy .. o policji publicznie się nie wypowiadam. A mój komentarz do tego artykułu: mimo młodego mego wieku kojarzy mi się to z "godziną policyjną" i z tym ... aaa .. z "cenzurą". Nigdy nie lubiłam historii w sensie uczenia się dat .. ale skojarzenia mam chyba w sam raz. MO jako komerycjne źródło też nie słynie z dobrej opinii, ale często tu zaglądam mimo iż z O-ką łączą mnie tylko więzi rodzinne. Powodzenia w "osądzaniu" niewinnych, zdystansowanych i obrażonych (tak .. większość ma teraz, ale za 99,9%) internautów.
Superwomen
21:05, 14.05.2011 r.
Aa.. zapomniałabym .. dziś (pierwszy raz w życiu) po 3 latach nieobecności w mieście Ostrołęka ... przypadkowa kobieta, która zobaczyła mój dowód tożsamości (w jasnych jak dla mnie okolicznościach) zapytała: a jak tam prezydent miasta? Nie wiedziałam co koebiecie odpowiedzieć, więc może na forum MO poproszę aby PREZYDENT się wypowiedział w tej sprawie ... . Bo ja oprócz pominków, ulic, otwarcia basenu to nic nie kojarzę większego ... . Z uszanowaniami !
21:14, 14.05.2011 r.
To człowiek popełniający tak karygodne zaniedbania w stosunku do przestępcy z tak mierną znajomością prawa jest dalej komendantem? Jak to jest możliwe w państwie prawa?

Żal Żal Żal...

Przecież ta niekompetencja i uchybienia w śledztwie są kadygodne, jeżeli po miesiącu od zaistnienia sprawy nie jest zabrane prawo jazdy za jazdę po pijanemu!

Zadam pytanie... w jakim państwie my żyjemy? W państwie prawa czy kolesiostwa?
do Superwoman
21:20, 14.05.2011 r.
Pytanie o prezydenta dotyczyło chyba tego, że prezydent Ostrołęki jest z PiS i został wybrany w pierwszej turze, gdzie w Polsce było mało takich wyników wyborczych. Nasz prezydent poza jednym pomnikiem, jedną pływalnią i paroma ulicami nie jest z niczego innego znany. Ale tym prezydent miasta powinien się zajmować.
do tak dla ścisłości
21:25, 14.05.2011 r.
tępić w zlążku czy policjant czy bandyta
...
21:27, 14.05.2011 r.
"spytaj policjanta on Ci prawde powie..."w oryginale było "milicjanta"...nic sie nie zmieniło. ech policyjne miasto
trew
21:28, 14.05.2011 r.
Sprawa z pijanym policjantem podobna jest do sprawy agenta Tomka i posłanki PO Sawickiej. Tak samo agent był atakowany (i szef CBA też), jak teraz ten, który wydał pijanego policjanta i tak samo posłanka była broniona przez władze Platformy, jak teraz broniony jest pijany policjant z Ostrołęki i atakowani są potępiający przestępców w policji.
do trew
21:34, 14.05.2011 r.
twoje porównanie jest podobne do tego jak szczanie w piwnicy do picia w Szczawnicy,witam 99.9%
shq
21:43, 14.05.2011 r.
No i prywatny folwark skończy się w Ostrołęce jaka szkoda :(
do do trew
21:48, 14.05.2011 r.
A co, posłanka Sawicka została ukarana za wzięcie 50 000 zł łapówki? Policjant z Ostrołęki został po długim czasie wreszcie zawieszony.

Z wypowiedzi komendanta należy wnioskować, że Korba i popierający go internauci mogą zostać ukarani, tak samo grożono agentowi Tomkowi i jego szefowi Kamińskiemu.
Superwomen
21:57, 14.05.2011 r.
Jakoś mało mnie interesują obowiązki prezydentów miast .. wolałabym raczej dowiedzieć się co robią senatorowie i posłowie za swoje diety
21:59, 14.05.2011 r.
Panie komendancie! Na fotografi jest pan gruby a w rzeczywistości - cieniutki (cienki Bolek). Dałeś pan ciała i jak masz chłopie trochę honoru w co wątpię, to wiesz co powinieneś zrobić? "Ryba zawsze psuje się od głowy" i co tu się dziwić podoficerom? Myślę, że jakby komendant był z krwi i kości gliniarzem tzn. przeszedł wszystkie szczeble i na to stanowisko zapracował to wtedy mógłby dawać przykład swoim podwładnym, potrafił by zrozumie4ć ich potrzeby itd. Skoro się awansuje po kolesiowski i w rozmowie z nieznajomym mówi "dostałby po ryju" to czego tu wymagać i sie spodziewać? Czy w ostrołęckiej władzy wszyscy tylko by "dawali po ryju"?
trew
22:05, 14.05.2011 r.
Policjanci, którzy bronili kolegę w komentarzach, mogą liczyć na nagrody? Pisali np., że K. to przestępca i nie może powiadamiać policji, że widział jak pijany policjant prowadzi samochód.
asd
22:08, 14.05.2011 r.
Mam dwa mandaty za prędkość i jeszcze pisałem tu komentarze. JESTEM GANGSTEREM!
asd
22:08, 14.05.2011 r.
Panie Komendancie wydaje sie chyba panu ze to dalej komuna jest ... ze wy macie władze .... i pałami wszystko załatwicie ... ale tak sie nieda i dalsze takie zachowanie ludzie wyjdą na ulice i po panu bedzie trzeba bedzie szukać pracy ... a wtedy okaże sie ze ostrołeka to miasto bezrobocia a nie przestepców wiec prosze zachowywać sie godnie jak na tą funkcje przystało bo ja osobiscie wstydze sie ze mamy takiego komendanta
do 'tak dla ścisłości'
22:14, 14.05.2011 r.
mowisz ze policjant powinien byc zawieszony dopiero w momencie potwierdzenia sie zarzutow a ja ci powiem ze w momencie potwierdzenia zarzutow to powinien byc wyrzucony. zawieszony powinien zostac w momencie przedstawienia zarzutow
Policjant
22:28, 14.05.2011 r.
Bardzo się cieszę, że ten nieodpowiedzialny policjant w końcu został zawieszony ale zupełnie niezrozumiałym jest dlaczego od razu nie stracił prawa jazdy.
**********************
Życzę utraty prawa jazdy i dyscyplinarnego wyrzucenia z pracy... niech to będzie przestroga i nauczka dla podobnych do niego pseudo-policjantów.
**********************
A ten pawelczyk niech się tak nie unosi bo będzie następny....
i niech lepiej nie chodzi na kurpiowskie wesela bo "w normalnym trybie, na weselu...." :laughing:
komendant
22:29, 14.05.2011 r.
Policjantowi, który został złapany na prowadzeniu samochodu mając 2 promile, nie można zabierać prawa jazdy, bo może się zastrzelić z broni służbowej.
I co wtedy?
Zostanie świętym jak minister Blida.
Chcecie tego?
zenek
22:35, 14.05.2011 r.
ja nie byłem nigdy aresztowany i nie mam problemów z prawem dlaczego ktoś mówi takie brednie i to jeszcze publicznie?? to jest oszczerstwo bo nie sądzę aby piszące tu osoby miały jakiś większy konflikt z prawem :angry: :angry: :angry: Komendant powinien przeprosić wszystkich za swoje słowa a nie szukać dziury w całym :angry: :angry: jak mu tak zależy na koledze to niech zwolni się razem z nim :angry: :angry: Druga sprawa co ma piernik do wiatraka jak te sformułowanie o weselu na kurpiach ?? Tzn jakby nie było świadków i kamer to Pan komendant sam wymierzyłby sprawiedliwość własnymi rekami?? tak to trzeba rozumieć bo nie wiem
Miasto obłudy nie można się czuć tu bezpiecznie jak za brak gaśnicy to ciężko dać upomnienia ale być pobłażliwym dla koleżki z pracy to łatwo ;/
Chore miasto chore władze
spoleczenstwo
23:07, 14.05.2011 r.
wypowiedzi pana komendanta sa bardzo ciekawe :wassat: inteligencja nie grzeszy :wassat: trzeba wiedziec kiedy spuscic z tonu a nie isc w zaparte :wassat: kogo mamy za komendanta toc to zwykly pro-stak a 99.9 proc w srod policjantyw to tez przestepcy :wink:
flak
23:41, 14.05.2011 r.
''Święte'' krowy żal tlumaczenia policjanta w tym newsroomie
Jerzy
23:46, 14.05.2011 r.
Takie tam, małe "podszył się za policjanta", gratuluję pomysłu!
ggg
23:52, 14.05.2011 r.
nie mozemy krytykowac ... to o tym ze policja robi zle to nie mozna mówić? to jest chore mam prawo wyrazac swoja opinie na temat pracy jakich kolwiek służb ! moija opinia czyli opinia zwykłych ludzi powinna brac brana pod uwagę bo to ona nas chroni i my mozemy byc z tego nie zadwoleni w jaki sposób
bronx
23:59, 14.05.2011 r.
żenua... pełna kompromitacja
Garbi1300
01:33, 15.05.2011 r.
Mądre zdanie na koniec programu.
"Na komentarze w sieci warto wpływać nie groźbami, a jakością pracy."
A tu co? ...istny blamaż.
PRAWY I SPRAWIEDLIWY
01:59, 15.05.2011 r.
Krzyś, chopie, aleś sobie prze....dmuchał. Uważaj na trójkąty, gaśnice i apteczki - piracie drogowy!!!!
jm
02:15, 15.05.2011 r.
obraziles ludzi, ktorzy kupili ci mundur i cie karmia. nie bede placil podatku na ss mana. szkoda mi prawdziwych policjantow, ktorzy ciezka praca zasluzyli sobie na szacunek. niestety, wystarczy jedna kanalia, ktora uwaza sie za pana na wlosciach, zeby ten szacunek nadwyrezyc. pisze w imieniu 99,9 mieszkancow ostroleki. precz z policji.......
stanisław
04:04, 15.05.2011 r.
Pan komendant raczy grzecznie sugerowac ze na komendzie przydałby sie tajny pokój tortur...ale na nieszczescie panu urodziło sie jakies 50 lat za pózno.
brawo dla MO
04:19, 15.05.2011 r.
Brawa dla Was, że nie chronicie nasze dane i staracie się je zachować dla siebie. Takie powinny być media.
Gwizdy dla innych łostrołenckich mediuff
04:57, 15.05.2011 r.
Program "Newsroom" - wprawdzie styl prowadzenia redaktorka w okularkach tnie paździerzem i to grubym - ale układa publiczności w głowach o co chodzi w całej sprawie. Komendant - pan i władca - robi pisemny wjazd do niezależnej redakcji i żąda wydania danych objętych tajemnicą dziennikarską. Mają rację Profesorowie Godzic i Mrozowski, że to nadużycie władzy. Oni ujmują to ładnie-naukowo, ale jest też prawna kwalifikacja tego czynu. Pan komendant, który chwali się, że jest prawnikiem (niech pokaże dyplom!), powinien znać treść art. 231 kodeksu karnego.
Po deklaracji K. Chojnowskiego, że IP odtąd nie będą wydawane, anonimowo, lecz publicznie zapytuję ostrołęcką prokuraturę, czy rozpocznie śledztwo w sprawie przekroczenia uprawnień przez komendanta?
Jeżeli mój komentarz zginie w nawale innych, niech to pytanie zada prokuraturze redakcja MO.
Skrótowiec jednak w tym kontekście nieszczęśliwy :-)
Siepsiak i Sulima, jaki mieliście background prawny, żeby tak zażarcie bronić komendanta. A może baliście się odcięcia od informacji?
ss ko-MENDA-nt Pawelczyk
05:27, 15.05.2011 r.
Aktualizacja: Żem się trochę w tv zdenerwował to prostuję. 99.9% mieszkańców o-ki dostanie wkrótce od policji "po ryju". Jeszcze nam nie podarowali nowej komendy, a w starej mamy ścisk, to nie będzie to jednak na "kurpiowskim weselu", ale w pokoju zatrzymań, jak dotychczas. Proszę, od jutra od godz. 8:00, zgłaszać się bez wezwania, w kolejności IP, do nas na komendę. Ten 0.01% = 50 osób, już dostały "po ryju" w ostatnich dniach. My ciężko pracujemy dla naszego, policyjnego dobra, tylko mieszkańcy nam przeszkadzają. Odkąd to policjant nie ma prawa chlać ile wlezie, walić kurpiów butelką po łbach i jeździć po gorzale?
To pisałem ja, ss-KOMENDA-nt Pawelczyk, panie prezesie.
Moje IP (znacznie wyższe niż IQ)= 55
policjant
05:54, 15.05.2011 r.
Znam kilku policjantów i mogę stanowczo powiedzieć że zawsze kiedy ich spotykam są pijani. I to obojętnie czy właśnie jest poniedzialek czy sobota. Wiem, że mają problemy alkoholowe a dlaczego - jak ktoś może przez 3 dni w ciągu walić mandaryne i nie być alkoholikiem.
Kurp
06:01, 15.05.2011 r.
Po tych wypowiedziach pan Komendant powinien spakować walizki i wrócić tam skąd przyjechał. Obrona pracownika przed pomówieniami jest w Polocji potrzebna bo pomówienia są częsta metodą walki z Policją. Natomiast w tym przypadku nie ma czego bronić. Policjant był pijany, wdał się w awanturę i powinien ponieść tego konsekwencje. Jestem byłym Policjantem i pisząc na tym forum nie wiem do której grupy przez p. Komendanta zostanę zakwalifikowany.
aaa
06:13, 15.05.2011 r.
T dopiero czubek góry co się dzieje w ostrołęckiej Policji. Państwo w Państwie. Najważniejsze to statystyki ..pijani rowerzyści, alimenciarze a swoich nie ruszamy...
4
06:15, 15.05.2011 r.
Mamy wysoki poziom w Ostrołęce.
Sprawdza się stare porzekadło.
''Nie matura... lecz chęć szczera, zrobi z ciebie oficera." :crying:
zaskoczony
06:16, 15.05.2011 r.
to ja jestem te o.o1 %,ale mam wrazenie pan komendant mnie zastrasza i zabrania wolnosci słowa.bedac komendantem tj. osoba publiczna musi sie liczyc(poza pochławami szefostwa,czestrzymi premiami,wyzszymi pesjami)rowniez z krytyka....zal
z innej beczki
06:29, 15.05.2011 r.
Może KOMENDANT by się zreflektował i pomógł?? wsparł działania miasta w celu odzyskania pieniędzy w kwocie ok 450000 zł wyłudzone przez Stowarzyszenie DOBRO I POKÓJ(ładna nazwa stowarzyszenia..???). Może się mylę..? czy te pieniądze wróciły już do kasy miasta?? czy wyroki sądowe są egzekwowane w Polsce?? czy PiS lekceważy wyroki sądowe?? Może zgłosić do TV?? pomogą.
tolerancja dla wszystkich
06:36, 15.05.2011 r.
witam.czytajac te komendarze z czescia spoleczenstwa sie zgadzam(ta mondrzejsza) ale tu tez uwaga zapomnial jeden z drugim jak sie zachowuje po dyskotece -rozwala kosze na smieci albo wsiada tez za kierownice pod wplywem alkoholu.Ilu z was pozniej dzwoni na policje i sie zali ze skradziono to czy owo.80%(tu specjalna uwaga mlodszego pokolenia) spoleczenswa w ostrolece gdy widzi policjantow wyzywa a pozniej wzywa bo dostal od kogos albo go okradli.Wiec odpowiedzcie sobie sami w jakim stresie zyje taki czlowiek wykonujacy na codzien prace w mundurze.na koniec podam maly przyklad ktory powiniscie rozwazyc sami w swych przemysleniach. Jestes funkcjonariuszem idacym ulica wykonujacym patrol a tu pijany zaczyna cie wyzywac ale nic nie mozesz zrobic tylko poinformowac kolegow ktorzy go zgarna, a za dwa dni widzisz ze ten to ktory cie zwyzywal potrzebuje pomocy bo go bija a jestes po sluzbie co zrobisz ?poprosze o madre wypowiedzi.
grzegorz
06:45, 15.05.2011 r.
Wydaje mi się ,że za śp.prezydenta Kaczyńskiego z takimi policjantami i ich przełożonymi robiono szybko porządek.
Bezstronny
07:09, 15.05.2011 r.
Za czasów ŚP Lecha takich niekompetentnych ludzi wsadzano właśnie na stanowiska....

Dzisiaj za Donalda robi się to samo, ale taki właśnie jest przywilej władzy w chorym demokratycznie kraju, gdzie i tak rządzą "swoi" a lód wybiera "naszych"...
qqq
07:15, 15.05.2011 r.
komendant jak by nie było kamer to by sam wymierzył sprawiedliwość by się poczuł jak u siebie myślałem że chociasz on jest przeciwko biciu a tu i on lubi wyrzyć się :laughing:
tede
07:22, 15.05.2011 r.
CO ZA ŻENADA
Nasza Ostrołęka
07:27, 15.05.2011 r.
Panie komendancie, to już NIE JEST TEN USTRÓJ ! ! ! WSZYSTKO SIĘ ZMIENIŁO ! ! !
07:30, 15.05.2011 r.
Jak taki komendant może siedzieć w kościele pod ołtarzem, w pierwszym rzędzie z klerykami na imprezach a na codzień dawqać po ryju? Jak może wymagać od podwładnych dobrego traktowania mieszkańców? Jak może być policjantem i do tego komendantem?
07:31, 15.05.2011 r.
nasza policja jest najlepsza ; )
07:32, 15.05.2011 r.
jest cos takiego jak ochrona danych osobowych. chyba jakas zgoda na to musi byc osoby ktora ma ip. nie wypowiadałam sie o tej całej sprawie ale sie wypowiem bo az mnie krew zalewa. :angry: nie raz widziałam pijanych policjantow i widze dalej. co mowie i mysle to raczej moja sprawa :angry: zwykłego czowieka potraficie ukarac odrazu i macie niezbite dowody na miejscu a tu jednak nie macie :angry:
Moher
07:33, 15.05.2011 r.
Jak można panie komendancie jak można komuś uderzyć . Widać już nie raz biłeś w swoich komnatach. Bo tak to rozumóje. Mosicie ponieśc kare zeby sie nauczyc i zeby inni sie nauczyli . Tak jak inni obywatele
WWW
07:35, 15.05.2011 r.
a może z tym weselem chodziło bo oni pewnie po rodzinie
07:37, 15.05.2011 r.
sa normalni policjanci o to oni jakos jeszcze podtrzymują wizerunek policji- ale jak to czytam to az zal. :angry: panie komendancie mysle ze skoro jest pan strózem prawa to wie pan co robic - ale nie robi pan :angry: moze podjade pod komende pijane to pokazecie jak sie załatwia sprawe z takim kierowca:angry: jezeli MO przekaze ip to i MO I POLIJI MOZNA WYTOCZYC PROCES, BO NIE MACIE PRAWA PRZEKAZYWAC NICZYJEGO IP. poprostu jest to odciagniecie wszystkich od tematu policjanta. no i prostych ludzi szybciej idzie osadzic niz na stanowiskach. TERAZ CZEKAM NA WEZWANIE DO SĄDU ZA TO ZE NAPISAŁAM CO MYSLE bo to smieszne sie robi. :angry: ciekawe kiedy je dostane - jestem karana, miłam konflikt z prawem i jestem przestępcą - kwalifikuje sie jako pierwsza :angry:
apostoł
07:43, 15.05.2011 r.
Widzę bardzo szybkie rozwiązanie problemu.Komendantem obsadzić posterunek w stolicy kurpi Myszyńcu.I tam realizować tzw.normane tryby....
Zgroza.
07:51, 15.05.2011 r.
CO TO WOGOLE JEST ZA MIASTO.
obiektywny
07:53, 15.05.2011 r.
czyli jak mam rozumieć że już nie ma tylko internautów obrażających komendanta, od wczoraj jest też pan komendant obrażający internautów, dzięki Ci TVP za prowokacje :wink:
07:54, 15.05.2011 r.
no i wyprowadzili mnie z równowagi - zaklełam - do spowiedzi musze isc po rozgrzeszenie no i przygotowac sie musze na dłuzsze posiedzenie w więzieniu - nastawic psychicznie do tego ze pojde do paki za kilka zdan ktore napisalam. :tongue: chyba sie napije i pojade sie przejechac do mysiańca :tongue:
...
08:05, 15.05.2011 r.
no i skończy się wolność słowa ...

a Policja będzie chwalić się ilością zatrzymanych pijanych rowerzystów
do buronów
08:07, 15.05.2011 r.
nie znacie człowieka to nie piszcie bzdur. A jak dostaniecie w ryj na ulicy to nie płaczcie do policjantów - pomóżcie !!!
08:10, 15.05.2011 r.
ja policji nie wzywam- raz mi sie zdarzyło jak sie pijany sasiad przewrocił i lezał w ieszkaniu i nie mozna było wejsc zeby zobaczyc co sobie rozwalił- panowie przyjechali wywazyli drzwi i pojechali. wiec np ja wiem co pisze. a jak sie dostanie w ryj to trzeba oddac- chyba ze ten co dostanie ma układy i policja sama przyjedzie :tongue:
cicici
08:29, 15.05.2011 r.
hahahahhahahhahahahaghagagahahahaha aha aha aha aha ha aha hahahahahahahahahahahaahhahahhahah ahh ,dziekuje
s
08:36, 15.05.2011 r.
Tez jestem przeciwko komendantowi. Glownie za brak jakielkolwiek informacji na temat calej sprawy jak tematem zajmowal sie TVN. To co wtedy wygadywal rzecznik policji - a raczej fakt ze nic nie chcial powiedziec, wola o pomste do nieba. Prosze rowniez o podanie komendantowi mojego adresu ip w razie procesu.
cikiciki
08:36, 15.05.2011 r.
Hahahahahahaha :laughing: tego co zobaczyłem się nie spodziewałem. Wypowiadanie swojego zdania też jest zabronione i niezgodne z prawem, oczywiście też jest to nie zgodne z literą prawa.
hahaha
08:39, 15.05.2011 r.
Wg mnie proces zbiorowy o zniesławienie tych internautów publiczne przeprosiny oraz Dymisja pana komendanta ...
Leszek
08:46, 15.05.2011 r.
Ale będzie nudno i smutno w Ostrołęce jak 99.9% pójdzie do pierdla. Nie będzie komu mandatów wypisywać i budżet Instytucji będzie zrujnowany.
jedrek
08:48, 15.05.2011 r.
Ale się boję,! oj waj, teraz będę siedział przy oknie i patrzył czy ate po mnie nie jedzie hi hi.
Superwomen
08:50, 15.05.2011 r.
Nie obrażam policji, ale znów nasunęła mi się myśl. Jeżeli artykuł pisany jest zgodnie z faktami (chodiz mi o wypowiedzi Szanownego Pana Komendanta) to ja czuję się obrażona i poniżona. Już mówię dlaczego :
Odbieram tą wypowiedź jaką obrazę osób mieszkających na Kurpiach - piękna opinia: alkoholicy, awanturnicy ("na weselu na Kurpiach dostałby w ry*a") - nie zgadzam się z tym! Wcale tak nie jest .. chyba, że akurat osoba wypowiadająca ma takie doświadczenia (z rodziny czy znajomych u których był na weselu) - ja natomiast TAKICH doswiadczen nie mam.
Dodatkowo napomnę, że nigdy nie byłam karana, aresztowana itp. Ale chyba jest więcej takich osób niż 0,1 % ??
Wydawać by się mogło, że jest wolność słowa, poglądów itp. - no cóż .. jeżeli KTOŚ jedny może OCENIAĆ innych ... (np. SZ.P. Komendant internautów) to dlaczego INNI nie mogą oceniać tego KOGOŚ (np. interanuci Komendanta) - oczywiście bez obelg, obrażania itp. Bądźmi rozsądni i nie dajmy się ponieść emocjom.
Superwomen
08:50, 15.05.2011 r.
A policja jest potrzebna - i taka mała dygresja na przyszłość - pozostawmy to mediom i odpowiednim organom, które całą sprawę rozwiążą - i tak nikt z nas (jako zwykłych ludzi) nie ma prawa jakoby "osądu" i wydania "wyroku", więc nie spinajmy się.

Z doświadczeniami związanymi z policją (z jakimi kto tam ma) albo idzie się na skargę od razu albo trzeba zacisnąć zęby i żyć dalej.
Takie o jest moje stanowisko w tej sprawie. Jeśli kogoś uraziłam to przepraszam.


A policja jest potrzebna - i taka mała dygresja na przyszłość - pozostawmy to mediom i odpowiednim organom, które całą sprawę rozwiążą - i tak nikt z nas (jako zwykłych ludzi) nie ma prawa jakoby "osądu" i wydania "wyroku", więc nie spinajmy się.

Z doświadczeniami związanymi z policją (z jakimi kto tam ma) albo idzie się na skargę od razu albo trzeba zacisnąć zęby i żyć dalej.
Takie o jest moje stanowisko w tej sprawie. Jeśli kogoś uraziłam to przepraszam.
EL
08:51, 15.05.2011 r.
jestem zniesmaczony, urażony, a zarazem zdziwiony tym co mówi komendant! Pytam sie jak mozna uderzyc drugiego czlowieka w twarz?! Człowieka który chce wyjasnic faktyczną sprawe? MAŁO TEGO, co dalej, jest Pan na weselu, uderza takiego w twarz i co dalej? Sprawa juz załatwiona? Tak powinnismy załątwiać swoje problemy. Oby Pan z całym szacunkiem do Pana nie przekazywał takich swoich opini policjantom, ze 99,9% społeczenstwa to bandyci a jak coś to w ryj, jak Pan stwierdził, bo pozniej moze byc nieuzasadnione uzycie sily przez policje, a to oznaczalo by ze cofamy sie do komuny.
Z jednej strony jest mi przykro z drugiej ciesze sie coraz wiecej ciekawych wątków wychodzi na jaw. Moim zdaniem to opinie wyrabiaja sobie sami policjanci swoja pracę, a forum jest tylko odzwierciedleniem tego. Oczywiscie kilka procent pewnie bedzie za ostrych, moze niesprawiedliwych, ale czytajac setki komentarzy mniej wiecej mozna cos powiedziec na dany temat.
MAM NADZIEJE ZE TO CZYTA KOMENDA WOJEWÓDZKA, ja zawsze jestem za mundurem, policją, ale takie skrajne przypadki jak ten trzeba od razu wyjasniac przez przelozonego!
EL
08:51, 15.05.2011 r.
RADA DO KOMENDANTA: zamiast chcac poznac wszystkie IP (sic!), i pozywac do sadu jest sposób jak z tego ładnie wybrnąć. W TVINFO rzecznik komedy stwierdzil ze bolalo policje m. in fakt ze ktos napisal ze "policjanci biorą narkotyki", wystarczy wziasc wszystkich zpolicji na badanie, teraz testy nawet wykryja narkotyki co niektore do roku czasu, i pokazac spoleczenstwu ze wszyscy policjanci sa czysci i po sprawie. po co sie ciągać, użerac i narazać na śmiesznosc.
PS. nigdy nie bylem karany i nie mialem stycznosci z policją.
m.S.
08:55, 15.05.2011 r.
Czytam i szczeka mi opada: jak osoba na takim poważnym stanowisku, od której systemu pracy zależy bezpieczeństwo jednostek, ma prawo obrażać innych w czasach wolności słowa w państwie prawa???jak taka osoba może podżegać do normalnego trybu, którym jest danie w mordę???dlaczego nikt tym się nie zajmie?co na to prezydent miasta?to my szaraki utrzymujemy takich policjantów i takich komendantów i mamy prawo wiedzieć , oceniać i wymagać...przede wszystkim sprawiedliwości i mądrości!!
Kamila
08:58, 15.05.2011 r.
Życzę każdej jednostce Policji takiego Komendanta.Czy wy nie rozumiecie czy może nie chcecie rozumieć istoty sprawy. Zarówno pseudo dziennikarzowi tvn jak ja typ wcale nie zależy na WYJAŚNIENIU CAŁEJ SPRAWY, A jedynie na zrobieniu sensacji. Media powiedziały, że policjant kierował. Pytanie, były tam a może piły razem z nim skoro dopiero postępowanie ma wyjaśnić czy doszło do kierowania czy też nie , a media już wiedzą.I znając Pana Komendanta to jeśli sprawa się potwierdzi to będzie pierwszym, który wyrzuci tego policjanta. Nie zapominajmy jednak, że to policja, która z natury rzeczy jest narażona na różnego rodzaju pomówienia. Chcielibyście takich sytuacji, że policjant np. zatrzymuje dealera narkotyków, a on za miesiąc pomawia policjanta, a Komendant bez wyjaśnienia całej sprawy zawiesza tego policjanta. Chyba o to wam chodzi. Każdy czy to policjant czy obywatel MA PRAWO DO NIEZAWISŁEGO SĄDU, A NIE SADU PRZED KAMERĄ.Nie proszę nikogo, żeby przyznał mi rację, proszę was, żebyście zanim klikniecie w klawiaturę bez zbadania i znajomości sprawy trochę się zastanowili.
heloo
09:01, 15.05.2011 r.
A ja jestem za usunieciem komendanta,przeciez to wola o pomstwe do nieba. On ma by na sluzbie spoleczenswa,a nie go zwalaczac i czuc sie ponad. Mysle ze to mija sie z celem i taki czlowiek nie powinien zajmowac tego stanowiska.Mam nadzieje ze szybko zostanie zdegradowany.A jego miejsce zajmie ktos odpowiedni
cholera
09:04, 15.05.2011 r.
Czuję się urażony, że jestem w grupie osób pomawianych o posiadanie problemów z prawem! W końcu źle wypowiadałem się o całej tej sprawie i zamiataniu pod dywan. Oj, tylko czekać, aż ktoś zapuka :crying:
cholera
09:06, 15.05.2011 r.
A tak swoją drogą, ktoś tu się zachowuje jak strażnik teksasu i narwany kowboj.
do kamila
09:10, 15.05.2011 r.
Niektórym cięzko zrozumieć niektóre sprawy. Sz. P. Oficer Policji (żeby nie było że nieładnie się zwróciłem) miał sądowy nakaza zatrzymania prawa jazdy. Jeśli prokuratura wydaje takie orzeczenie to chyba coś jest w tym co? On sobie kpi z tego i dalej jeździ autem do dnia dzisiejszego. Ja nie mógłbym tak zrobić bo od razu miałbym prawo jazdy zabrane. To jest właśnie kolesiostwo i wykorzystywanie stanowiska dla własnych korzyści. Policja daje bardzo zły przykład dla obywateli. On utrzymywani są z naszych podatków i mają być dla nas a nie przeciwko nam i dla siebie. Do tego te chamskie komentarze P. Komendanta w rozmowie telefonicznej... to jest chore. Nie byłem nigdy karany i obraził mnie ten człowiek. Sam namawia do przemocy mimo tego, że mają z przemocą walczyć. Podjeżdża mi to ostrą hipokryzją. Komendant na poczatku powinien inaczej zareagować a nie próbować ukręcić łeb tej sprawie bo niestety ale tak to wyglądało. Na szczęście nie wszyscy są tacy bo ze 2 tygodnie temu maiłem przykład jak powinien zachowywać się PRAWDZIWY policjant. Szacunek dla normalnych, pogarda dla "gwiazdeczek" i chamstwa
jasnowidz
09:13, 15.05.2011 r.
zaczęło się pięknie- dealer (recydywa) chcac zemscic sie na policjancie ktory go zatrzymal za obraze funkcjonariusza zrobił szopke na stacji i naglosnil sprawe super super.... a teraz afera na caly kraj... szkoda ze media maja taka sile przebicia a glupi naród wszystko łyka smutny ten wasz kraj ( wstyd mi pisac ze tez i mój).. moze rozwiazą policje w oce i miastem beda rzadzic panowie bez karku ..pozodzenia
anty
09:14, 15.05.2011 r.
W urzędzie od prezydenta w mordę, na policji od komendanta w mordę. A przecież te sługusy klechów niby wyznają miłosierną zasadę "jak dostaniesz w jeden policzek nadstaw drugi". Ale oni wolą zasadę "walić w mordę z obydwu stron 99.9% mieszkańców"
do kamila
09:16, 15.05.2011 r.
ale jestes tak naiwa, albo nie wiem juz co... Sprawa tak banalna, wystarczylo na drugi dzien tylko trzeba bylo chciec isc na statoil i obejrzec tasme i tasme którą nagrał poszkodowany. i tyle w temacie by zawiesci a nie wyrzucic policjanta na tym etapie. a w dalszym postepowaniu zadecydowac co dalej. Bo wg mnie stróż prawa który wypija butelke wodki w aucie pod blokiem to nie jest normalne zachowanie!
Anarchia
09:19, 15.05.2011 r.
Pozdro panie komendancie, radzę uważać żeby pan kiedyś sam na weselu w mordę nie dostał.
do jasnowidz
09:19, 15.05.2011 r.
taki z niego diler jak ... z szacunkiem do chłopaka...
Ilu to dilerów w Oce bylo zatrzymanych z niecałym gramem? :D
lukasz
09:21, 15.05.2011 r.
Panie komendancie pseudo prawniku po studiach zaocznych, odrobine godnosci dosc wstydu przyniosl pan juz policji czas zrezygnowac z pelnionej funkcji moze badylami na ryneczku bedzie pan handlowal tam taki jezyk jest jeszcze do przelkniecia! A w ryj to za caloksztalt to dostac pan powinien!
dzięki
09:24, 15.05.2011 r.
Redakcji MO dziękuję za zdrowe podejście do sprawy i że nie daliście sobie "wejść na głowę".
ZOsia
09:24, 15.05.2011 r.
Cóż, wygląda na to że pan komendant uzyskał całkiem odwrotny efekt od zamierzonego.... Jeśli już chcecie normę w miesięcznej liczbie mandatów wyrabiać, to może sobie na wzajem w policji zacznijcie porządne dawać, choćby za tego typu akcje..., to mniej przypadnie na normalnych obywateli!!
heh
09:26, 15.05.2011 r.
sam bedziesz miał problemy z prawem jak nie umiesz sie zachowac
eh...
09:27, 15.05.2011 r.
wiekszość piszą cych nawet nie bluźni strach was obleciał tako mamy anonimowość jak wolność słowa tyle bo mnie zmkną :laughing:
MGM
09:32, 15.05.2011 r.
Pora skończyć z zatrudnianiem na wyższych,odpowiedzialnych stanowiskach ludzi bez kultury osobistej.Komendant skompromitował się -- to jest oczywiste!!!Wstyd mi,że tacy ludzie są w O-ce,moim rodzinnym mieście.
jasnowidz
09:37, 15.05.2011 r.
ja nie chodzę z gramem w kieszeni.. i nie wyzywam policji.. i nie mam postępowania.... ale przeciez to jest takie normalne ....
09:53, 15.05.2011 r.
No i co?.I to jest prawdziwa nasza policja.Jeśli takie słowa wypowiada komendant to kpina.Tego grula powinni zawiesić w czynnościach przełożeni.Tylko jacy?.
urażona
10:07, 15.05.2011 r.
a ja nie mam konfliktów z prawem, ale może lepiej będę w ogóle siedzieć cicho, bo prawda zawsze boli tych, którzy nie mają z nią nic wspólnego, a uważają się za prawowitych i wzorcowych obywateli... skąd więc my ludzie mamy brać przykład jak nie z policji? w tym wypadku nie należy brać przykładu z takich ludzi zajmujących wysokie stanowiska w naszym małym znajomościowym miasteczku...
hello
10:09, 15.05.2011 r.
Widze ze calkowicie komentant stracil wszystko w oczach ostroleckich mieszkancow. :angry:
Pewnie o przeniesienie powinien poprosic,bo tu raczej neibedzie mial latwo bez zaufania spoleczenstwa.
Ale za to Ostroleka jak slawna wszedzie o niej mowia.Szkoda ze tylko z takiego powodu.
A tak apropo kto mieczem wojuje od miecza pada
Adam
10:14, 15.05.2011 r.
Panie komendancie a raczej komediancie jest pan nie poważnym człowiekiem nazywając mnie i 99.9 osób komentujących przestępcami ,niech pan uważa bo ktoś pana pozwie do sądu
HALINA
10:16, 15.05.2011 r.
99.9% PRZESTĘPCÓW SIEDZI PRZY STOLICZKU NA STATOIL, POPIJĄ DARMOWA KAWUSIE I JEDZĄ GORĄCE BUŁECZKI. ROZPOZNAĆ ICH MOŻNA PO BERETACH NA GŁOWACH....
ksioncinfułat
10:46, 15.05.2011 r.
Chamstwo chamstwo i jeszcze raz chamstwo.Wyszło szydło z wora coś pan za jeden.Kaczmarek z KWP pana zachwala,żeś pan dobry menedżer..może i tak ale takim kniajackim językiem na co dzień posługiwać się mogą wsioki pod sklepem z piwem,a nie Komendant Miejski Policji w stopniu nadkomisarza.Dał się pan podejść jak dziecko dziennikarzynie z TVPinfo więc chyba nerwy już puszczają,a takie zachowanie to dla oficera Policji koniec kariery i społeczne wykluczenie.Chyba nadchodzi czas dać sobie spokój,przejść na zasłużoną emeryturę i zacząć uprawiać przydomowy ogródek.Przynajmniej to ukoi pańskie nerwy.
Prawda
10:48, 15.05.2011 r.
Pana komendanta zwolinic
a pijanego policjanta aresztowac
Marko
10:49, 15.05.2011 r.
jak mnie pomowił frajer to odrazu sankcje dostałem
Marko
10:52, 15.05.2011 r.
i nie było zadnego tłumeczenia ze pomowienie i chociaz mialem dobrego adwokata to słowo frajera było ważniejsze a w sprawie zadnych dowodów brak 0 . to jest własnie polskie prawo
asd
11:16, 15.05.2011 r.
istnieje jakaś możliwość zdiecia komendanta ze stanowiska ? może zorganizować jakoś liste obywateli którzy są za zmiano komendanta ... bo tak dalej być nie może ...
tede
11:17, 15.05.2011 r.
DO DYMISJI NIECH SIĘ PODDA JAK CZUJE SIĘ URAŻONY. :laughing: :laughing:
Pioo
11:38, 15.05.2011 r.
hmm.. wychodzi na to że kto napisze komentarz - musiał już być karany ;D a to dobre ;-) brawo!
inwigilowany
11:48, 15.05.2011 r.
... nie mialem nigdy konfliktu z prawem . Prawo nie zezwala na podawanie moich danych po za nakazem sądowym! Kroś tu dziala poza prawem jak sadze i nie są to osoby z MO .. a ci co dzialaja poza prawem gdzie siedzą? o zgrozo kto broni naszego bezpieczeństwa ... słyszałęm ze do Ostrołęki zawitało juz CBA i CBŚ ... niebawem beda tego efekty :)
hehe
11:49, 15.05.2011 r.
Żenada, Ostrołęka państwo PiSu i Policji . Policjant jedynie co zrobił, to się skompromitował, poniosły go nerwy. :angry:
S.
11:50, 15.05.2011 r.
HALINA @ 12:16, 15.05.2011
IP: *.*.146.4
99.9% PRZESTĘPCÓW SIEDZI PRZY STOLICZKU NA STATOIL, POPIJĄ DARMOWA KAWUSIE I JEDZĄ GORĄCE BUŁECZKI. ROZPOZNAĆ ICH MOŻNA PO BERETACH NA GŁOWACH....

- n1, sama kwintesencja.
nana
11:59, 15.05.2011 r.
bblalabl
JohnyBravo
12:03, 15.05.2011 r.
Nasze miasto teraz bedzie znane w całym kraju:) Panie komendancie powinien Pan mieć chociaz troche honoru i podać sie do dymisji
xx
12:19, 15.05.2011 r.
policyjne miasto, mozecie dawać moje dane ja i tak chrzanię policje, zawsze i wszędzie.
:)
12:24, 15.05.2011 r.
brawo dla MO ze się nie boi pisać o tym co niewygodne dla naszej "władzy";)
Obywatel
12:43, 15.05.2011 r.
To nie Policja tylko MILICJA!!!! mamy chyba wolność słowa w tym kraju, a Pan się zagubił w czasoprzestrzeni....
12:47, 15.05.2011 r.
paranoja............... :angry:
hehe
13:18, 15.05.2011 r.
idioci za te słowo nie można karać więc lepiej używajmy tylko takich bo nas jeszcze zamkną :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile:
13:23, 15.05.2011 r.
Szkoda że Pan Komendant Pawelczyk nie porównał całej sprawy do norm panujących np. w Chinach. Tam przełożony takiego "przestępcy" by sobie na drugi dzień strzelił w łeb i uciął całą sprawę...

Pamiętać należy, że przełożony pracownika jest odpowiedzialny za niego i ponosi odpowiedzialność za jego pracę oraz wizerunek instytucji, który reprezentują...

My jako obywatele chcemy, żeby prawo było równe dla wszystkich!! Chcemy czuć się bezpiecznie...
jarek
13:23, 15.05.2011 r.
raz dwa i komendanta nie ma :wink:
Jeszcze jedno...
13:29, 15.05.2011 r.
Kolejna sprawa, bo nie wiem czy wszyscy o tym wiedzą i zdają sobie sprawę... Internet nie jest zarejestrowany na każdego użytkownika domowego... Z internetu mogą korzystać osoby postronne... znajomi, koledzy, koleżanki, rodzina itp. Więc dojście do osoby, która poczyniła dany wpis na forum o danej godzinie będzie krótko mówiąc - niemożliwym. Chyba żeby ukarać abonentów (właścicieli, osoby na które jest zarejestrowany internet)...
Ania
13:38, 15.05.2011 r.
Jestem za tym, aby media istniały i nie mam nic przeciwko, żeby patrzyły na ręce policji, politykom itp. Jestem pełna szacunku dla ich pracy, ale nie dajmy się zwariować. To co zrobili pseudo dziennikarze z TVN I TVP to z prawdziwym dziennikarstwem nie miało nic wspólnego. Wstyd dla prawdziwych dziennikarzy. Prosty przykład. Nie jestem policjantką, ale byłam tam na wmurowaniu tego aktu erekcyjnego i pozwolę sobie podać prosty przykład niekompetencji dziennikarzyny, któremu zależało tylko na zrobieniu sensacji a nie dojściu do prawdy, Mianowicie był on obecny od początku i wielokrotnie było mówione przez prowadzącego , że po wmurowaniu aktu odbędzie się konferencja prasowa na której będzie można zadać wszystkie pytania. Co zrobił dziennikarzyna. Jak 5 letni chłopiec schował kamerę i megafon w reklamówce a na koniec wyskoczył jak Filip z konopi i zaczął drzeć buziulkę jak dosłownie mógł za 5 minut zadać pytania jak prawdziwy dziennikarz, więc proszę nie przynoście wstydu prawdziwym, rzetelnym dziennikarzom. a najlepsze jest to że zapraszani swoi ludzie tak jak np. pan medioznawca, który obojętnie o czym się mówi to idzie za dziennikarzem, który go zaprosił. Żenada. Nie odezwałabym się nawet słowem, gdyby te komentarze były po prawomocnym wyroku Sądu a nie tak jak tutaj. Każdy ma prawo do rzetelnego procesu.
pipi
13:40, 15.05.2011 r.
nosil wilk razy kilka poneslii wilka :laughing: :laughing:komendanciku w niebieskich majtochach i na ciebie przyszla kreska
Do Ania
13:48, 15.05.2011 r.
Dziennikarz Dobrze zrobił wszyscy sa zadowolenia jak to zrobił tylko tobie niepasuje chyba jestes za niebieskim demonem? ? ?
do Ania
13:52, 15.05.2011 r.
Masz racje tylko pozostaje pytanie dlaczego tak sie ten dziennikarz zachowal gdy mógł porozmawiac normalnie z komendantem? Skoro komendant jak jest w tv co godzine dzwonili i nie mial czasu, wczesniej tez podobna sytuacja to ja sie wcale mediom nie dziwie... Oni tez wykonuja swoja prace. Gdyby komendant przed kamerą w 4 oczy porozmawial dawno by bylo po sprawie, a tak roznie moze teraz byc.
Ania
13:52, 15.05.2011 r.
Świetne argumenty. Powodzenia
O-KA
13:55, 15.05.2011 r.
Tylko naśladować policję :smile:
Jaro
14:00, 15.05.2011 r.
Z naszego komendanta niezły komediant mój siedmioletni syn lepiej od niego się wysławia i on jest prawnikiem :laughing: :laughing: :laughing:
o-ka
14:04, 15.05.2011 r.
krytyka policji? Ach tak!!!
zenek
14:05, 15.05.2011 r.
policja jest potrzebna tylko policja powinna być dla społeczeństwa i powinna potrafić współpracować z nim wina policjanta była i jest oczywista więc czemu komendant tak się upiera za jego ochroną? sam pod sobą dołek kopie i niestety już w niego wpadł jak nie zacznie myśleć obiektywnie to raczej z niego nie wyjdzie a co do dochodzenia osób w sprawie komentarzy wydaje mi się to śmieszne jeżeli policja przyszłaby do mnie i przedstawiła zarzuty pomówień automatycznie założyłbym prywatny proces panku komendantowi gdyż nie byłem nigdy aresztowany i nie miałem konfliktów z prawem
Za czyny i słowa trzeba umieć ponieść odpowiedzialność :angry: :angry: :angry:
do Ania
14:05, 15.05.2011 r.
no tak, skoro umawial sie dziennikarz na rozmowe i został przepraszam za słowo "olany" to on tez moim zdaniem "olał" impreze otwarcia komendy by zapytac przy szefostwie... Nic z niczego sie nie bierze :)
za
14:09, 15.05.2011 r.
Komendant zalatuje mi platsiorem, pewnie jeszcze rozkaże swoim podwładnym, żeby dali kwiaty dla kolegi pi.jaka-kierowcy.
do do Ania @ 15:52, 15.05.2011 IP: *.*.147.203
Dziennikarz próbował wcześniej porozmawiać z komendantem, ale ten go unikał.
pipi
14:39, 15.05.2011 r.
zero argumentow w obronie komendanta pawelczyka!!!!! tylko dobry policjiant,menago ale pieto ahillesowa sa kontakty z prasa....wstyd wstyd wstyd!!! czuje sie dotknieta pomowieniem komendanta i zastanawiam sie czy nie wniesc sprawy z powodztwa cywilnego.
Andrzej
14:51, 15.05.2011 r.
To jest publiczne obrazanie i zastraszanie ludzi ktorzy placa pana komendanta pensje i posadzili go na ten stolek.Ci sami ludzie maja prawo ten stolek odebrac, radze to przemyslec panu komendantowi jest to publiczne stanowisko a ten pan do niego sie nie nadaje.(bardzo chetnie podam swoje namiary jezeli tylko komendant o to spyta) Witam w demokracji.
kud
14:52, 15.05.2011 r.
wszyscy teraz jadą po Ostrołęckiej policji bo trafił się jeden z % we krwi, policjant też człowiek, skoro tak narzekają wszyscy na Policję to może ją rozwiążmy, ciekawe czy będzie lepiej
Andrzej
14:59, 15.05.2011 r.
Do kud, jesli policjant tez czlowiek wiec powinien stracic prawko po zatrzymaniu, a policja jest potrzebna ,czasem trzeba im tylko przypomniec ze to my placimy za ich prace i ze wzgledu na to mamy prawo za to prace ich rozliczyc.Witam w demokracji
rmua
15:07, 15.05.2011 r.
do redakcji

kodek postępowania karnego:

Art. 488.
§ 1. Policja na żądanie pokrzywdzonego przyjmuje ustną lub pisemną skargę i w
razie potrzeby zabezpiecza dowody, po czym przesyła skargę do właściwego
sądu.

§ 2. Na polecenie sądu Policja dokonuje określonych przez sąd czynności dowodowych,
po czym ich wyniki przekazuje sądowi. Przepis art. 308 stosuje się odpowiednio.

zeby nie bylo watpliwosci:

Art. 49. kpk
§ 1. Pokrzywdzonym jest osoba fizyczna lub prawna, której dobro prawne zostało
bezpośrednio naruszone lub zagrożone przez przestępstwo.

§ 2. Pokrzywdzonym może być także instytucja państwowa, samorządowa lub społeczna,
choćby nie miała osobowości prawnej.

trochę kodeksu karnego

Art. 212. § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności,
podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku.
§ 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
do Andrzej
15:08, 15.05.2011 r.
Dokładnie Kolego, dokładnie :smile: Niektórzy tego nie rozumieją :wink:
do rmua
15:12, 15.05.2011 r.
P. Komendant nazwał mnie przestępcą a nigdy karany nie byłem. I co? Mam się z nim sądzić?
Andrzej
15:23, 15.05.2011 r.
Mysle ze pelniac publiczna funkcje jaka jest komendant policji, nie powinno sie obrazac i zastraszac ludzi ktorzy go na te stanowisko posadzili a wrecz jest to nie zgodne z prawem.Jedynym godnym posunieciem pana komendanta bylo by oddanie sie do dymisji, jest tez mozliwosc ze ci sami ludzie ktorych on obrazil moga go z tego stolka usunac.Witam w demokracji
jaja
15:42, 15.05.2011 r.
:sad:
DO inwigilowany
16:05, 15.05.2011 r.
Delegatura CBŚ w Ostrołęce jest już od paru lat.
Więc nic nowego.
Moja prośba do wszystkich, nie bierzmy wszystkich Policjantów do jednego worka. Bo są Ci którzy pracują z powołania (mogę wymienić tutaj wszystkich po nazwiskach), a inni pracują aby odbębnić swoje i iść na emeryturę - bo gdzie teraz w Polsce o dobra prace? .
+++
16:12, 15.05.2011 r.
nie można wejść na stronę policji w ostrołece bo od razu przeżuca na moją-ostroleke,, o co tu chodzi ??????
Andrzeju nie denerwuj sie ;)
16:30, 15.05.2011 r.
Komendant: No zobacz co narobiliście!
Mariusz K. - ja tego nie zrobiłem
Komendant: A kto kierowcą jest?!
Komendant: Zobacz co narobiłeś!
- Januszu , nie denerwuj się
Komendant: Jak mam się nie denerwować?
- Sprawę , zamieciemy i będzie spokój.
Komendant: Na pewno już nie załatwimy!
- No to przydzielimy Ci innego oficera
Komendant: Takiego błotnika już nie dostane :D

Hehehehe
W youtube : Nie denerwuj sie Andrzej

Pozdro :D
nnnn
16:35, 15.05.2011 r.
paranoja komendant policji w ostrołęce wypowiada się jak by był po szkole podstawowej , nie dziwne że w tym mieście ręka ręke myje gdy komendant robi z siebie totalnego wychowanka podstawówki apropo zaliczam się do 99,9% przestępców którzy tutaj piszą komentarze HIHIHIHIHIHIHIHIHIHIHI P..................ANT
Zbychu
16:41, 15.05.2011 r.
Ręka ręke myje
do +++
16:42, 15.05.2011 r.
Ta strona jest wykupiona na osobe prywatna i byla prowadzona do dzis dnia ale przekierowala ja kolega na strone MO by podniesc ogladalnosc MO .. jakbys jeszcze nie wiedzial wszelkie panstwowe jednostki maja gov ;)
hmmm
16:44, 15.05.2011 r.
wg mojej oceny to jesli jakikolwiek policjant poczuł sie urażony opinią jak np komendant to powinien złożyć osobiscie sprawe do sądu jako osoba cywila i wskazać ten konkretny wpis. Natomiast nie wydaje mi sie ,ze moze ot tak sobie rządać wszystkich! nr IP bo to nie jest zgodne z prawem i jeszcze w takiej formie jak to zostalo zrobione.
Pozatym komendant faktycznie podszedl nerwowo do sprawy. Przeciez teraz osoby, a jest coś takiego jak bramka proxy, mogą wysyłać różne posty przez taką bramkę powiedzmy przez serwer w chinach czy Brazili lub jakiejs wyspie i bedzie IP tego serwera. I o ile nie bedzie z takiego serwera ataku na konta rzadowe, czy aktu terroryzmu to nikt danych takiej osoby nie zdobedzie, bo nikt nie bedzie wyciagał "armaty to zniszczenia zapałki"
Błaha i prosta sie wydawała...
Kołhoźnik
16:57, 15.05.2011 r.
Dodałem komentarz pod poprzednim artykułem i dodaję pod tym. Jednocześnie zastanawiam się nad złożeniem pozwu cywilnego o zniesławienie ponieważ zwykła arytmetyka dowodzi, że 0,1% to mniej niż jedna osoba ze zbioru komentujących więc nie ma możliwości tłumaczenia, że sprawa mnie nie dotyczy. Swoją drogą dowiedzieliśmy się jaki poziom intelektualny ma miejsce w kanale komunikacyjnym między komendantem a ZPKGP. :wassat:
do komendanta
17:18, 15.05.2011 r.
przepaszam p.komendancie,czy ja tez jestem w 99,9% jak zalegam z alimentami 1tydzien a wczesniej cos tam mi sie napisało??....przepraszam i prosze mnie nie scigać i nie wyciagac konsekwencji... :laughing:
17:20, 15.05.2011 r.
Teraz Pan Komendant niech sobie usiądzie i poczyta. Będzie miał lekture na cały tydzień. Buahahaha
do komendanta
17:21, 15.05.2011 r.
...a tak na powaznie to chciałbym byc na tym weselu z panem...a ze tez jestem funkcjinariuszem publicznym,to bysmy sie pociagali na równych prawcah... :laughing:
cezary
17:33, 15.05.2011 r.
Mnie nazywasz przestepco!!!!!!!!!!! dodalem 2 wpisy wiec mieszcze sie w twoich 99,9% skoro ty mozesz to ja tez. Mozemy sie spotkac w sadzie. obys sie nie trafil na tym samym weselu bo w Morde dostaniesz.
cezary
17:36, 15.05.2011 r.
zachecam wszystkich internautow do skladania pozwu o znieslawienie przez Komedianta (chyba komendanta) PAWELCZYKA. Tak po nazwisku, a co. obrzazasz nas
obiektywny
17:41, 15.05.2011 r.
czyli reasumując, jak internauci bluzgają to jest to zniesławienie policji, a jak komendant bluzga to jest to "niezręczna wypowiedź".....hipokryci :tongue:
tede
17:55, 15.05.2011 r.
POMYŚLEĆ ŻE ŻYJE ZA NASZE :crying:
???
17:56, 15.05.2011 r.
To w końcu ma prawo do naszych IP czy nie ??
tede
18:04, 15.05.2011 r.
MA PRAWO. POLICJA WSZCZYNA POSTĘPOWANIE, ADMINISTRATOR CHYBA Krzysztof Chojnowski BO JEST WŁAŚCICIELEM TEJ, ŻE STRONY UDOSTĘPNI ADRESY IP PO IP DOJDĄ DO FIRMY DOSTARCZAJĄCEJ INTERNET, FIRMA DOSTARCZAJĄCA INTERNET UDOSTĘPNI DANE I POJADĄ DO CIEBIE W ODWIEDZINY :laughing:
czytelnik
18:51, 15.05.2011 r.
168 komentarzy i 168 przestępców ciekawe czy maj dla was tyle cel w ostrołeckim areszcie eheheheheheh PAMIETAJCIE TYSIACE MUCH SIE NIE MYLI W KUPIE !! JEST MOC HEHEHEH
obiektywny
18:58, 15.05.2011 r.
"jak ludzi kupa to i herkules d....pa" :tongue:
tede
19:12, 15.05.2011 r.
DO obiektywny ALE RZUCIŁEŚ MARNY TEKST NIE WIEM CO NIM CHCIAŁEŚ POKAZAĆ SWOJĄ DOLINĘ INTELEKTUALNĄ CZY PRAWDZIWĄ WOSOWATOŚĆ ? :smile:
obiektywny
19:17, 15.05.2011 r.
tede "zgasiłeś mnie jak jelcza pod górke" :tongue:
do tede
19:19, 15.05.2011 r.
Wyłącz capsa. Obiektywny dobrze napisał. To jest właśnie hipokryzja.
tede
19:27, 15.05.2011 r.
obiektywny ZDĄŻYŁEM SIĘ JUŻ DOMYŚLEĆ ŻE MASZ CAŁE ŻYCIE POD GÓRKĘ, ALE ŻEBY AŻ TAK UDOWADNIAĆ JAK SIĘ PRZEGRAŁO ŻYCIE TO NIE MAM PYTAŃ.

CO DO CAPSA NIC NIE BĘDĘ WYŁĄCZAĆ MUSZĘ NA WAS KRZYCZEĆ
obiektywny
19:32, 15.05.2011 r.
tede widzę że z niewiadomych przyczyn wiesz o mnie bardzo dużo zupełnie jak komendant :)
bieda
19:35, 15.05.2011 r.
Kolego @tede ładnie pa z tiszesz... tylko niech mi ktoś udowodni jeszcze że to jego komputera napisałem, a nie jeden z moich x kolegów, ktoś z rodziny czy bóg jeden wie jeszcze kto... Z mojego komputera korzysta wiele osób, które często sprawdzają różne rzeczy w necie bez mojego nadzoru...

To że ktoś dowie się że to jest napisane z mojego komputera jeszcze nic nie znaczy, bo ja nie mam akurat pojęcia kto, gdzie i kiedy napisał cokolwiek z mojego komputera...

Koniec i kropka... Tak samo jak ktoś z firmowego komputera coś napisał...
tede
19:44, 15.05.2011 r.
NO PODOBNO MASZ PROBLEMY Z PRAWEM ZA KRADZIEŻ PACZKI SUCHARÓW.

OK TAK POZA TYM TO BYŁEM NA GIEŁDZIE SAMOCHODOWEJ I TAM TYCH STRAGANACH MARNYCH I MUSZĘ PRZYZNAĆ, ŻE MIAŁEM NIEZŁĄ BEKĘ Z TYCH LUDZI CO NIEKTÓRYCH. JEDNI HANDLUJĄ CHIŃSKIMI PIŁAMI I MASZYNAMI, INNI PRZETERMINOWANYMI PRZYPRAWAMI, ALE TO JESZCZE NIC. NAJWIĘKSZA POLEWKA JEST Z TYCH CO HANDLUJĄ TYM CHŁAMEM STARYM MEBLAMI, MIŚKAMI ITP. MAM TAKĄ NIESAMOWITĄ POLEWKĘ Z WOSÓW JAK TO KUPUJĄ I JESZCZE SIĘ TARGUJĄ NIE MAM PYTAŃ. A TAKŻE TYCH LUDZI, ŻE NIE MAJĄ WSTYDU USIŁUJĄC NIEUDOLNIE SPRZEDAĆ OSRANY ZLEW TAKIEGO CZEGOŚ WCISKAĆ TAKIM LUDZIOM WIEJSKIM COŚ STRASZNEGO, OGÓLNIE TO JEST IMPREZA DLA WOSÓW I MI AŻ WSTYD TAM CHODZIĆ ALE MOŻNA SIĘ CHOCIAŻ POŚMIAĆ Z MIERNOTY.
hah
19:44, 15.05.2011 r.
hahah tlyko go wyśmiali w mediach i w internecie^^
podatnik
19:48, 15.05.2011 r.
p.komenkant jest ślepy albo udaje ślepego? co robią jego firmowi chłopacy, gdzie jeżdzą firmowymi samochodami gdzie się stołują bo ul przemysłowa to gmina rzekuń
obiektywny
20:18, 15.05.2011 r.
dajcie już sobie spokój z tede to tani prowokator który chce tylko rozmienić tą dyskusję na drobne
ZIomek
20:46, 15.05.2011 r.
Panie Komendancie myślę że Pan się myli bo to 99'9% to nie kryminaliści tylko ludzie którzy płacą podatki tzn utrzymują pana i pana podwładnych. Więc gdyby nie my to i was by nie było. Macie szczęście że nie od ludzi zależy na co idą pieniądze z podatków bo jakby to było zależne to Policja w Ostrołęce na pewno po tym incydencie dużo by straciła.
Kocham Policję
21:45, 15.05.2011 r.
Jestem tu bezstronny. Mam tylko jedno spostrzeżenie. Pan komendant źle postąpił od samego początku bo powinien zawiesić policjanta albo go urlopować do czasu wyjaśnienia sprawy.Takie postępowanie nie dałoby podstaw do powstawania plotek ani do takiej reakcji jaka jest obecnie. Wszystko to przez ślimacze pozorne działanie tak komendanta jak i prokuratora. Nie ma tu co się obrażać tylko myśleć. Kiedyś kierowałem samochodem i przyznam się wymusiłem na rondzie pierwszeństwo chciaż było to problematyczne bo ja już byłem dwoma kołami na rondzie a z innej ulicy z piskiem wjechał na rondo samochód i zaczął na mnie trąbić. Uznał on bowiem, że ma pierwszeństwo. Nie oskarżam tu nikogo ale wiem gdzie pracuje.Zadzwonił na policję i podał moj nr rej. Po kilku godzinach zostałem zatrzymany ( bo policja w mieście dostała polecenie ) i poddany badaniu alkomatem. Zatrudniono do tego dwóch policjantów z patrolu oraz po dłuższym oczekiwaniu nadjechał funkcjonariusz z aparaturą . Byli bardzo zdziwieni, że nie byłem pijany gdyż takie padło oskarżenie. Dla takiej mojej sprawy reakcja była natychmiastowa a dla sprawy policjanta jakoś wydłużyła się do miesiąca. Czyli można powiedzieć, że prawo ma dwie prędkości.Prawo to wykonują ludzie i ci ludzie powinni stosować je jednakowo dla każdego obywatela. P.S. Nie obraziłem się za to na policję ani nie wypisuję na nich nic złego. Po prostu spełniali swój obowiązek.
obiektywny
21:53, 15.05.2011 r.
zwykły obywatel z dwoma promilami przyłapany na gorącym uczynku jest aresztowany z miejsca i czeka już do końca zaobrączkowany na proces sądowy a jak wiadomo na takich ludzi czekają ekspresowe sądy 24 godzinne powołane przez pana Ziobro
PPPP
23:17, 15.05.2011 r.
Jesteście jak hieny uwzięliście się na komendancie, dajcie już spokój.Czy nie widzicie, że media chcą wzbudzić sensację, pokazują policję z jak najgorszej strony mącą wam w głowach nie podając i nie pozwalając wypowiadać się do końca.Media pokazują, że nie potrafią słuchać,tylko mówią i mówią często nie ujawniając całej prawdy.Dziennikarz podający się za pracownika zespołu prasowego zachował się bezczelnie, zrobił z Komendanta głupka i co jesteście zadowoleni z tego co robicie?Sprawa niebawem się wyjaśni. To wszystko ta cała sprawa miała dotyczyć pijanego funkcjonariusza policji bo on jest winny a Wy co robicie?Obrażacie porządnych policjantów,którzy rzetelnie pracują.Naskakujecie na komendanta,że powiedział coś obraźliwego na temat osób piszących na forum,a Wy to możecie tak obrażać komendanta??Dziwicie się, że tak mówił, postawcie się w jego sytuacji.Wymagacie wiele od kogoś, a może tak zacznijcie najpierw wymagać od samych siebie.Nie wiem skąd w Was ta nienawiść do policji pomyślcie co by było gdyby nie było policji hm? Na pewno nie byłoby lepiej.Wiele osób się ze mną nie zgodzi ale nie o to mi chodzi, proszę zanim cokolwiek napiszecie o tej sprawie zbadajcie ją, zastanówcie się, przemyślcie dokładnie wszystko i dopiero piszcie cokolwiek na ten temat.
Matematyk
23:54, 15.05.2011 r.
Na pewno ten 0,1% to sam Komendant, który pewnie też komentował. Jak łatwo obliczyć reszta to przestępcy. Domagam się opublikowania wpisów z Komendy Policji w Ostrołęce. Ile ich było i ich treść.
nie wiem
00:14, 16.05.2011 r.
Oobiście uważam, że komentarze są "godne" ostrołęczan. Z takim intelektem to można tylko głupoty wypisywać. Można mieć zastrzeżenia do niefortunnej wypowiedzi. Jednak należy pamiętać, że czytanie ze zrozumieniem komentarzy prowadzo do wniosku, że można krytykować, lecz nie pomawiając policji o popełnianie przestęstw. Krytyka jest dopuszczalna, jednak nie może naruszać praw osób trzecich. Program TVP INFO był tendencyjny i tylko nieudolność rzecznika KWP pozwoliła na przedstawienie redaktorowi z góry założonej - obiektywnie nieuzasadnionej - tezy. Pozdrawiam. Nie mam sił na ocenę komentarzy CIEMNOGRODU. LUDZIE OPAMIĘTAJCIE SIĘ I ZACZNIJCIE ROZUMIEĆ W SPOSÓB RZECZYWISYS PODSTAWOWE PRAWA OBYWATELSKIE ZAGWARANTOWANE KONSTYTUCJĄ I PRAWEM UNIJNYM - - NIE BĄDŹCIE TĘPAKAMI, BO TO WSTYD DLA NASZEGO MIASTA. Policjant zapewne poniesie odpowiedzialność karną, jeżeli dowody na to pozwolą. Nie skazujmy gościa przed wyrokiem niezawisłego sądu. Nie kierujmy się jedynie emocjami i niczym nieuzasadnionymi wyimaginowanymi tezami dziennikarzy. CZAS GOI RANY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nie wiem
00:21, 16.05.2011 r.
OSobiście uważam, że komentarze są "godne" WYŁĄCZNIE ostrołęczan. Z takim intelektem to można tylko głupoty wypisywać. Można mieć zastrzeżenia do niefortunnej wypowiedzi. Pana Komendanta Jednak należy pamiętać, że czytanie ze zrozumieniem komentarzy prowadzi wprost do wniosku, że można krytykować, lecz nie pomawiając policji o popełnianie przestęstw. Krytyka jest dopuszczalna, jednak nie może naruszać praw osób trzecich. Program TVP INFO był tendencyjny i tylko nieudolność rzecznika KWP pozwoliła na przedstawienie redaktorowi z góry założonej - obiektywnie niczym nieuzasadnionej - tezy. Pozdrawiam. Nie mam sił na ocenę komentarzy CIEMNOGRODU. LUDZIE OPAMIĘTAJCIE SIĘ I ZACZNIJCIE ROZUMIEĆ W SPOSÓB RZECZYWISTY PODSTAWOWE PRAWA OBYWATELSKIE są ZAGWARANTOWANE KONSTYTUCJĄ I PRAWEM UNIJNYM - NIE BĄDŹCIE TĘPAKAMI, BO TO WSTYD DLA NASZEGO MIASTA. Policjant zapewne poniesie odpowiedzialność karną, jeżeli dowody na to pozwolą. Nie skazujmy gościa przed wyrokiem niezawisłego sądu. Nie kierujmy się jedynie emocjami i niczym nieuzasadnionymi wyimaginowanymi tezami dziennikarzy. CZAS GOI RANY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kojot
00:39, 16.05.2011 r.
Dzień dobry w Polsce.
do PPPP
01:34, 16.05.2011 r.
sensację wzbudził policjant !!! gdyby nie było go na Statoilu w stanie w jakim był, nie było by sprawy, sensacji, komentarzy i całej reszty.
PPPP
02:13, 16.05.2011 r.
Tak oczywiście wzbudził sensację ale to nie znaczy, że trzeba krytykować komendanta i innych policjantów.Po co tyle złości, oskarżeń niewinnych.Wyrok wyda Sąd a nie my.Nie można kierować się nieuzasadnionymi tezami dziennikarzy, oni zawsze pokazują zdarzenia i ludzi z tej najgorszej strony,chcą nastawić wszystkich negatywnie do policji chcą byście stracili zaufanie do policji i najwyraźniej jak pokazują powyższe komentarze wielu osób udaje im się to.Najgorsze jest to, że przez tę sytuację obrywa się komendantowi i innym funkcjonariuszom policji.
mgr J.Ełop
04:45, 16.05.2011 r.
Komendanta nie wolno krytykować. Przecież zrobił wszystko, by wyjaśnić, czy faktycznie policjant prowadził po pijanemu. Zbadano poziom alkoholu, obejrzano nagrania kamer, przesłuchano świadków i zabrano prawko, zawieszono policjanta i zabrano broń służbową natychmiast, nie czekając na prokuraturę.
Tak jak to dzieje się w każdym przypadku z kierowca z 2 promilami.
O czym Wy tu piszecie, że od miesiąca po zdarzeniu on dalej jeździ? Media kłamią. Ufam policji.
Mam magistra z dużej uczelni i wiem wszystko.
BICIE PIANY
05:16, 16.05.2011 r.
ale ile to już ludzi w Ostrołęce zniszczyły media - prasa, tv. Często było to tak, że niby jakieś śledztwo...?? OSKARŻENIE dochodzenie..?? prasa,prasa, prasa, prasa, prasa, prasa - MAGIEL - OSKARŻANIE na koniec UMORZENIE lub uniewinnienie I cisza w mediach. TAK NISZCZY SIĘ LUDZI CZĘSTO NIEWINNYCH W MAJESTACIE PRAWA.
hhhe
05:36, 16.05.2011 r.
Cyba poprzednie komentarze pisali policjanci na słuzbie bo kazdy normalny czlowiek spi o tej porze
:wink: A co moge powiedziec o komentancie brak szacunku dla ludzi co daja mu pensje.
W MIESCIE KOBIETbyl program o maltretowanych zonach policjantow i o tym ze ich przelozeni zawsze byli po stronie ich mezow i jak to wszystko bylo ukrywane. Radze obejrzec posrednio powiazane z ta sytuacja.
mgr J.Ełop
05:37, 16.05.2011 r.
Ja nie jestem policjantem. Mam za dobrze poukładane w głowie.
do PPPP
05:56, 16.05.2011 r.
W komentarzach nie są "opluwani" wszyscy. Po drugie P. Komendant powinien inaczej zareagować na początku i nie było by tylu domysłów i niezbyt przychylnych komentarzy. To było w kółko wałkowane. Ja spotkałem się niedawno z sytuacją gdzie policjanci zachowali się wzorowo. Trafiło mi się także zwrócić o pomoc do policji, kiedy moje auto zostało zniszczone. Mieli nagrania z trzech kamer i sprawców nie ujęto do dnia dzisiejszego a mi nagrań nie można było udostępnić. Jednym chce się pracować, innym nie i idą do policji żeby mieć etat. Taka jest prawda. Wszędzie są i porządni pracownicy i lenie. Niestety każdy musi znaleźć sobie miejsce.
06:25, 16.05.2011 r.
Po pierwsze nie krytykujemy policji tylko dwóch policjantów + rzecznika. Takie odzywki "dać w ryja" itp. komendant może sobie powiedzieć do swojego kolegi przy ognisku po wódce. Jak tak można powiedziec przez telefon do nieznajomego z nadrzędnej jednostki czyli KGP? Najgorzej jak z wieśniaka zrobi się PAN co się równa CHAM.
ja
06:35, 16.05.2011 r.
Przeczytałęm wszystkie wasze komenty i stawiam tezę "C.h.am wyjedzie ze wsi ale wieś z c.h.ama nigdy"
ja
06:41, 16.05.2011 r.
To jest ta wolność słowa w Ostrołęce :laughing: Prace ostrołęckich policjantów wole nie komentować. Mam pytanie do komendanta Policji w Ostrołęce, dlaczego pan mowi ze ludzie z ostrołęki to bandyci i ludzie mający problem z prawem a tak naprawde to pana podwładni nie widzieli naprawde bandytów łapią dzieci ktorzy mają przy sobie 1 g trawy :laughing:To jest smiech na sali :laughing:
Winny Internauta
06:46, 16.05.2011 r.
Czyja to wina że ochrzczono was psami...?
hh
06:48, 16.05.2011 r.
Wszyscy się bulwersujecie, że komendant powiedział że koleś w normalnym trybie na weselu dostał by w ryja ale taka jest prawda i wszyscy uważacie tak samo. Wszystkich tu zbulwersowanych uważam za bandę i.d.iotów, cieszycie się z tego że przyjeżdza do Ostrołęki jakiś marny dziennikarzyna i robi z Ostrołęki zaścianek. Skoro Konendant jest jak piszecie "chamem" to pomyślcie sobie kim wy jesteście w oczach całej Polski. Dziekuję ci moja-ostroleką że zrobiłaś ze mnie b.u.raka na oczach całej polski
07:04, 16.05.2011 r.
Za co Siedzisz ??
-Za Komentarze na MO buehe
do hh
07:06, 16.05.2011 r.
A my biednym narododem ostroleckim gdebionym przez zle wychowanego komendanta,traktujacym ta miasto jako wlasny folwark i utalajacym nowe prawa. Inne dla swoich i inne dla obcych. Wstyd nam przyniosł pan panie komendancie i bardzo niechlubnie pan rozslawil ostroleke. Mam nadzieje ze wkrotce bedziemy miec nowego komendanta,bo moim zdaniem pan sie nienadaje i troche kultury prosze sie nauczyc.
burony
07:10, 16.05.2011 r.
Widzę że nikt nie zrozumiał przenośni jaką miał na myśli pan Komendant wypowiadając te słowa. Żal mi was ostrołęcka inteligencjo !!! burony !!!Polska z was się śmieje skończcie już tą bryndze. Szacunek dla Pana Komendanta
zenek
07:16, 16.05.2011 r.
do hh bur....... jesteś z powołania jak widać a nie MO Ciebie nim zrobiła do sprawy pijanego policjanta trzeba było podejść po ludzku i żaden TVN i TVP nie musiały by przyjeźdzać każdy jest człowiekiem i każdy błędy popełnia zrobił źle powinien być za to ukarany i byłoby po krzyku a czy Ty sądzisz jakbyś Ty był na jego miejscu to jak myślisz ile czasu maiłbyś chociażby te prawko??
Nikt tu nie chce nikogo atakować tylko faktycznie komendant się nie popisał popełnił błąd na początku tej sprawy a teraz są tego konsekwencje
hh
07:16, 16.05.2011 r.
Przynajmniej chłop ma jaja
burony
07:23, 16.05.2011 r.
Do Chama!!! z TV trzeba po Chamsku. Ja bym mu przywalił
ninus
07:24, 16.05.2011 r.
Nie ja tak nie uwazam .Komendat sam sie prosil zeby dziennikarz tak postapil nie odbierajac telefonu bo myslal , ze tak sie go pozbedzie, a tu niespodzianka dziennikarz mu narobil przypalu na imprezie to najlepiej go w ryj lac.
do hh
07:25, 16.05.2011 r.
Gdyby mial jaja to juz dawno by zrezygnowal,a jak ich nie ma to siedzi i kurczo trzyma sie stołka :laughing:Mimo ze ostroleka juz dawno starcila do niego zaufanie.
do zenek
07:30, 16.05.2011 r.
zenek jesteś prosty jak budowa cepa, to co widzisz w TV to jest zmontowany materiał 10 sek. z 20 minutowej rozmowy każdego można pokazać w takim świetle w jakim chcesz pokazać. Ja oglądam te wydarzenia od początku i zobacz chociazby materiał nagrany na e....ost z zajścia z tubą i zobacz jak był on nastepnie zmontowany w tvn 24, w tym materiale jest tylko wypowiedź komendanta, dla mnie jest ty tylko kilka wyrazów wyrwanych z kontekstu wycinek rzeczywistości, pokazany dla uciechy motłochu
do do zenek
07:42, 16.05.2011 r.
Nie jesteśmy wyjątkiem -" Relacjonujący gazecie owe decyzje policjant twierdzi też, iż wydano dodatkowy rozkaz: "Usłyszeliśmy polecenie, że z tłumu kibiców mamy wyłapywać osoby 'trzymające transparenty obrażające premiera'. Pakować do więźniarek i przewozić na komisariaty". jeden z policjantów prewencji spytał, czy to jest rozkaz komendanta miejskiego. Usłyszał od prowadzącego odprawę dowódcy, że "ma nie wnikać"."
do do zenek
07:48, 16.05.2011 r.
Zobacz jak komendant i spółka zmontowali całą ta sprawę na swoja korzyść. Chcieli dymu, to go mają. Na całą Polskę pokazali swoje buractwo. Teraz obrażają dziennikarza mówiąc że ma ryja. A sami święci. Jeśli są czyści, to po co zawieszali pi.jaka -kierowcę? Komendant zamiast drzeć japę na dziennikarzy i Korbę, powinien postąpić zgodnie z prawem, tak jak się postępuję z każdym pijanym za kierownicą. Ale tego zabrakło od początku, bo myśleli, że im się upiecze. Zaczęto zamiatać sprawę pod dywan, ale znaleźli się ludzie, którzy wymietli śmieci na wierzch opinii publicznej. I chwała im za to, a zamiataczom potępienie. To tak jak z platfuską aferą hazardową.
zenek
07:52, 16.05.2011 r.
taki jesteś ogarnięty w temacie?? a co było jak dziennikarz poszedl na konferencję prasową? czemu wtedy nikt nie odpowiadał na jego pytania ty jesteś prosty bo gdyby komendant prawodłowo zareagował na początku televizja o niczym by nie wiedziała teraz dał d.... na całej linii i nie mam zamiaru się go żałować i przedewszystkim nie jestem żadnym kryminalistą jak to on określił :angry: :angry: :angry:
07:59, 16.05.2011 r.
Z takim słownikiem to do chlewa "blondynki" obsługiwać gdzie będzie mógł dawać po ryju do woli a nie reprezentować ostrołęcką policję. Szkoda tylko porządnych policjantów. Myślę, że przełożeni nie będą czekać kolejne miesiące z powzięciem decyzji kadrowych.
Mustafa
08:00, 16.05.2011 r.
Zwolnić komendanta
do zenek
08:03, 16.05.2011 r.
Nie byłem na konferencji to nie wiem jak tam było, w tvn widziałem przez cały czas tego samego dziennikarza który chodził wkółko i zadawał to samo pytanie "tzw. technika zdartej płyty", normalne jest że jak 15 raz ktoś cię pyta o to samo to go olejesz. W materiale TV-osr.... który nie był zmontowany widziałem, że komendant podszedł do dziennikarza i normalnie z nim rozmawiał (tzn dziennikarz nie dał dojść do głosu tylko poto żeby w następstwie mógł dobrze zmontować materiał). Zacznił używać głowy do czegoś więcej niż tylko noszenia na niej modnej fryzury
do hh
08:05, 16.05.2011 r.
Rząd sam się wepchał na stołek, to są osoby publiczne i każdy, kto im płaci podatki, ma w demokracji prawo wyrażać to, co myśli o takich pracownikach. Zasłużyli na to, co kibice im pokazali.
do do zenek
08:12, 16.05.2011 r.
I co komendant odpowiedział na pytania dziennikarza? Czego dowiedziała sie opinia publiczna od komendanta?
Że ktoś powinien dać w ryj dziennikarzowi?
hh
08:15, 16.05.2011 r.
Zgadza się, każdy ma prawo do krytyki, ale nikt nie ma prawa do pozbawianie godności drógiego człowieka. Jest to prawo niezbywalne zagwarantowane przez Konstytucję RP oraz Europejską Kartę Praw Człowieka. Rząd został wybrany w demokratycznych wyborach przez większość (nie przez wszystkich)
666marek
08:24, 16.05.2011 r.
Cóż... Podtrzymywanie tradycji regionalnych zaczyna być coraz silniejsze. Prezydent daje po ryju, komendant daje po ryju... Niedługo strach będzie do sklepu pójść, żeby po ryju nie dostać :sad:
Ale z drugiej strony nasz region jest przez to bardziej widoczny w skali ogólnokrajowej niż dzięki działaniu naszych parlamentarzystów :laughing: Więc może po fundusze unijne też iść i dawać po ryju, żeby je dostać :laughing:
hh
08:25, 16.05.2011 r.
Ja się dowiedziałem, że kiedy prokuratura przedstawi zarzuty i on zostanie o tym poinformowany (przez prokuraturę nie przez dziennikarza) to policjant zostanie zawieszony i tak się stało. Chcę ci wyjaśnić, że dezyzja procesowe wydaje się pisemnie w formie postanowień a nie ustnie telefonicznie, więc normalne że od wysłania postanowienie z wyszkowa do jego dotarcia do Ostrołęki upłynie więcej czsu niż poinformowanie o tym telefonicznie dziennikarza. A art. 39 Ustawy o Policji mówi, że zawiesza się policjanta przeciwko któremu toczy się postępowania. A postępowanie przeciwko toczy się po przedstawieniu zarzutów. TVN 24 wykorzystał ten magiczny okres od wysłania postanowienia do jego dotarcia na komendę. A lud prosty się cieszy :)
ja
08:28, 16.05.2011 r.
Jeszcze nie mogę się przekonać, żeby mówić, że chcę kogoś odstrzelić, wypatroszyć, dorżnąć czy dać po ryju. Czy nazwać bydłem, moherami i sektą. Ale uczę się tej nienawiści. Od prezydenta, premiera, ministra, spraw zagranicznych, marszałka i komendanta ostrołęckiej policji. Uczę się, gdyż to są osoby na najwyższych stanowiskach państwowych.
do hh
08:32, 16.05.2011 r.
A pogięty lud się nie cieszy.
08:39, 16.05.2011 r.
Jesli osoba od ktorej jest wymagane by zacgowywała trzezwe myslenie i zimną krew (czytaj policjant) zachowuje sie nerwowo , reaguje impulsywnie nie wpowinen być policjantem.
bo moze być w pewnej sytuacji osobą niebezpieczna dla otoczenia - jego zachowanie może być nie przewidywalne .
Natychmiast usunac trzeba taka osobe z szerwgow plicji by nie chambiła tej instystucji , tyczy sie to Komendanta jak i policjanta ALKOHOLIKA
do hh
08:40, 16.05.2011 r.
Nie cieszy się lud pogięty,
gdy na jaw wychodzą jego przekręty.
do hh
08:40, 16.05.2011 r.
Gdyby nie moja ostroleka i telewizja to ta sprawa juz dawno byla zatuszowana. Dzieki wielkie za zangazowanie i nieuleganie bezpawnym grozbom.
A pan komendant no coz niewlasniwa osoba na stanowisku. A ktos moze myslal o sprawie o znieslawienie(oczywiscie prywatny pozew tych wszystkich co dodaja komentarze)?
hh
08:41, 16.05.2011 r.
pokaż jaskiniowcowi zapalniczkę - powie czary
pokaż mieszkańcowi Ostrołęki zasady procesu karnego - powie przekręt
Login
08:53, 16.05.2011 r.
ten nasz komendant to kawał ":)" reszta ":D". jak to powiedzial policjant w studio, nie nadaje sie do rozmawiania z mediami, sierotka taka, 40 lat w du&ie a wypowiedzieć sie nie potrafi... Dlaczego takie rzeczy akurat w polsce sie dzieja? :(
do hh
08:55, 16.05.2011 r.
Pokaż mieszkańcowi Ostrołęki, że może miesiącami nadal jeździć, mimo złapania za jazdę po pijanemu - powie przekręt.
Pokaż hh zapalniczkę - powie czary.
do do hh
09:02, 16.05.2011 r.
do hh @ 10:40, 16.05.2011IP: *.*.146.70Gdyby nie moja ostroleka i telewizja to ta sprawa juz dawno byla zatuszowana. Dzieki wielkie za zangazowanie i nieuleganie bezpawnym grozbom.

Zdarzenie z tego co wiem to było 27/28.04.2001 po zdarzeniu zbadana była krew i sprawa przekazana do Wyszkowa do Prokuratury - tak wynika z artykułów. Moja Ostrołęka napisała o tym zdarzeniu po 2 tygodniach - kiedy pobrana krew wysłana już była do badań. To wytłumacz mi jaka jest zasługa MO i TVN w tym że sprawa nie została zatuszowana, kiedy przed tymi artykułami wykonano już większość czynności. Napisz co było robione żeby tą sprawę zatuszować, a co MO i TVN zrobiły żeby tak się nie stało - bardzo jestem ciekaw ???? :)
hh
09:11, 16.05.2011 r.
do hh @ 10:55, 16.05.2011IP: *.*.195.34Pokaż mieszkańcowi Ostrołęki, że może miesiącami nadal jeździć, mimo złapania za jazdę po pijanemu - powie przekręt.
Pokaż hh zapalniczkę - powie czary


Powiedz mieszkańcowi Ostrołęki, że KPK przewiduję zażelenie na postanowienia - powie przekręt :)
hh
09:26, 16.05.2011 r.
obejrzałem jeszcze raz materiał TVN hahaha i komentarz taki grubszy gość mówi "przyjechał policjant kupił połówkę bolsa"
komentarz TVN przyjechał na stację policjant w ręku miał na wpół upitą butelkę wódki - to co przyjechał i kupił na wpół upitą butelkę wódki, to takie można kupić na stacji ??? hahahaha
Ach ta żetelność TVN hahahah
ninus
09:29, 16.05.2011 r.
JECHAL PIJANY TO POWINIEN SIE UKORZYC ODDAC PRAWKO; PRZEPROSIC I CZEKAC NA WYROK A NIE ZAZALENIA PISAC: ODROBINA HONORU A NIE BUTA BY SIE PRZYDALA
hh
09:35, 16.05.2011 r.
TAK ninus zgadzam się z tobą siedział pił kupioną wcześniej 0,5 bolsa w samochodzie na parkingu to powinien oddać prawko, a komendant powinien go zakuć w dyby przed ratuszem i osobiście wymierzyć mu 20 batów w samo południe. Właśnie tak powinno być, żyjemy w demokratycznym państwie przecież
ninus
09:44, 16.05.2011 r.
TAK; TAK NA STACJE BENZYNOWA TO KOLEDZY MU PCHALI SAMOCHOD TO JEST KOMPINOWANIE A OD POLICJANTA SPOLECZENSTWO MA PRAWO WYMAGAC HONORU wiesz wogole co to jest hh?
Rysio_z Klanu
18:15, 10.06.2011 r.
Lewandowski wczoraj niezle grał :smile:
olo
08:13, 11.06.2011 r.
proponuje złożyć pozew zbiorowy za pomówienie i obrazę moralności ostrołęczanie łączcie się przecież nie czujecie się przestępcami
darek
18:03, 27.06.2011 r.
jestem z siedlec; proszę o ukaranie mnie przez komendanta bo OTWARCIE GO TERAZ KRYTYKUJĘ i jestem zbulwersowany jego postępowaniem;
« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne