« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 27 stycznia 2021 r., imieniny Angeliki, Przybysława, Ilony

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Komiks dla najmłodszych "Tajemniczy dom" z konkursową krzyżówką

Fot. KMP w OstrołęceBiuro Komunikacji Społecznej KGP wydało kolejny, czwarty z serii, komiks dla najmłodszych z główną bohaterką kom. Kasią Przygodą. Na ostatniej stronie wydania, jak w poprzedniej części, znajduje się krzyżówka dla dzieci w wieku od 5 do 15 lat.

- Nasi bohaterowie tym razem odwiedzają podkarpackie miasta: Rzeszów, Łańcut, Przeworsk, Przemyśl oraz przejście graniczne między Polską i Ukrainą w Medyce. Dowiadują się, co to jest Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa i jak korzystać z aplikacji Moja Komenda. Aplikacja stworzona do kontaktu z dzielnicowym i umożliwiająca odnalezienie każdej jednostki policji, jest bardzo pomocna trójce małych przyjaciół w rozwiązaniu kolejnej zagadki kryminalnej. Klara, Olo i Miłosz pomagają policji w schwytaniu fałszerzy pieniędzy i odnalezieniu skarbu rodziny Stadnickich - informuje Biuro Komunikacji Społecznej KGP.

Na ostatniej stronie wydania, znajduje się krzyżówka dla dzieci w wieku od 5 do 15 lat. Na adres e-mail: gazeta.listy@policja.gov.pl należy wysłać rozwiązanie. Laureaci zostaną nagrodzeni w imieniu Komendanta Głównego Policji. Regulamin konkursu dostępny jest do wglądu w Biurze Komunikacji Społecznej KGP oraz na stronie www.policja.pl.

Komiks można pobrać ze strony internetowej miesięcznika Komendanta Głównego Policji "Policja 997" www.gazeta.policja.pl.

Wyświetleń: 423
 
09:00, 27.08.2017 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

Brak komentarzy!

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne